UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :)

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #1

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Proszę modów o wyczyszczenie tematu, bo to nie temat o Forum DS i nie taemat o Kozaku.
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #2

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
jaka agresja :polew: toż to taki luzik wieczorny jest :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #3

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
artek , to tylko takie małe :hej: ... :takjest:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #4

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Panowie każdy ma rację ale luzujcie majty :polew: po co ta agresja ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #5

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
Saturian, ale nikt tu niczego nie przeżywa. Nie chodzi mi o to, że czuję się związany z DS, jako tworem Internetowym, gdzie moje życiowe być,albo nie być od tego zależy. Być może niezbyt precyzyjnie się wypowiedziałem. Też mam gdzieś pewne zachowania ludzi, którzy jak to ująłeś "bardzo się realizują" jednak na takich forach, samoistnie tworzą się grupy ludzi, które w jakiś sposób wiążą się ze sobą. Problem pojawia się wtedy, gdy ktoś "bardzo realizujący się" nie patrzy dalej niż czubek własnego nosa i swoimi decyzjami doprowadza do tego, że coś, co wydaje się być poukładane zaczyna się rozpieprzać, co w konsekwencji prowadzi do ostatnich słów Twojego postu ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #6

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Po chuj wy to tak przeżywacie , jakieś forum , jakieś rozszerzenia o inne motocykle , jakieś ostrzeżenia i bany .Ja na to sikam :kolo: ,. Kiedyś nie było internetu , a było więcej przyjaźni niż dzisiaj. Dawniej jeździliśmy na moto na spontan , dzisiaj ustawki zaplanowane na rok wcześniej , pierdolenia 50 stron , a w międzyczasie dziesięciu zdąży się pokłócić o jakieś gówno , pretensje ludzi , którzy nawet na oczy się nie widzieli .
Ja w przeciwieństwie do przedmówcy nie jestem związany z żadnym forum , nie straszne mi bany i tego typu pierdoły , większość życia bez tego przeżyłem .Zawsze mam jeszcze telefon B) .Faktem jest jednak , że niektórzy bardzo się realizują na takich forach :zab:
Jeżdżę na zloty Drag Stara i WRS-u , bo tak mi się chce .
.....a forum ..., każdy może założyć swoje ...

A tak dla ścisłości , o zlocie w Łomży wiadomo było od dawna.
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez SATURIAN.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #7

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... po przeczytaniu powyższych postów z bólem serca pozostaje przyznać tylko rację :br:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #8

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
:dobrarobotaTomHal napisał:
Nie no jasne, że wiem. Tym bardziej szkoda, że zaginęła w nim pierwotna siła jaką na początku emitował. Czyli kompendium wiedzy o motocyklach XVS. Teraz to wygląda mi to bardziej na wyścig zbrojeń i pokazie siły w formie hura bura to jam jest szef podwóra. Już wcześniej napisałem na DS-ie że jestem ciekaw co wymyśli Kozak i jemu podobni jak nagle przesiądzie się na HD-cję lub coś całkiem innego? Traci się pewien smaczek w tym wszystkim. Od 5 lat czyli tak samo długo jak Dragowcy organizujemy coroczne spotkania miłośników Yamaha Wild/Road Star. W tym roku zbiega to się po raz szósty z Wildstartreffen 2014, a u kolegów z DS-a wyrasta nagle info że organizują już któryś z kolei ogólnopolski zlot gwiazdek?! Sorki ale nie jest to fair. A co z kolegami z Virago. Przecież to też gwiazdka. A co z posiadaczami V-Max to też gwiazdka. Co z tymi, którzy już od ponad 5 lat śmigają Radkiem albo Waldkiem i w myśl tego spotykają się?
Sorki, że wypluwam to z siebie jednak nie pojmuję tego dziwnego zakłamania siebie jak i innych nowych posiadaczy gwiazdek.

Hmmm, trudno się nie zgodzić, jednak myślę, że sama istota organizowania zlotów wszystkich "gwiazdkowców" byłaby raczej domeną SREU. Fora rodzajowe, zależne od posiadanych marek motocykli powstały samoistnie lub z potrzeby chęci komunikacji osób posiadających ten, a nie inny rodzaj motocykla. Potem doszły do tego wspólne pasje, przyjaźnie, podróże, a nawet związki rodzinne. Naturalną koleją rzeczy jest to, że ludzie skupiający się w jakimś środowisku chcą zamanifestować swoją odrębność ( barwy, flagi, symbole )Moim zdaniem forum yamaha-dragstar.pl przegapiło swoją wielką szansę na to, by skupić w swoim kręgu właścicieli i miłośników nie tylko Dragstara. Na uciszenie stworzono rangę "sympatyk", która jednak nie załatwiała sprawy, gdyż 99% "sympatyków" w żaden sposób nie utożsamiała się z yamaha-dragstar.pl W momencie, gdy środowisko motocyklistów posiadających motocykl inny niż DS zaczęło ewoluować, rozpoczął się początek końca. W mojej opinii pomysł o rozszerzeniu działów na DS o inne modelem jak też zmiana nazwy na yamaha-stars.pl ( która nota bene hula od kilku miesięcy ) był rozpaczliwym wołaniem na puszczy, gdyż w Internecie i w życiu funkcjonowały już fora choćby Virago, Wildka i Radka oraz innych "starów" Chyba lepszym pomysłem byłoby stworzenie nowego forum obejmującym wszystkie gwiazdki, a forum DS-a pozwolić pomału wygasnąć. Niestety jest tak jak TomHal pisze, jakakolwiek sugestia zmian na forum DS wiąże się z ostrą reakcją władz, która doprowadza do tego, że wielu ludzi przestaje się tam udzielać. Uwagi i krytyka kończy się strzałem z buta. Sam czuję się dość mocno związany z forum DS, i jak na razie nie zamierzam z niego rezygnować, choć coraz trudniej funkcjonować gdy trzeba omijać niektóre działy i posty niektórych ludzi, szczególnie grup kółek różańcowych. Na szczęście to tylko internet i wyjść jest kilka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #9

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
TomHal napisał:
... Już wcześniej napisałem na DS-ie że jestem ciekaw co wymyśli Kozak i jemu podobni jak nagle przesiądzie się na HD-cję lub coś całkiem innego? Traci się pewien smaczek w tym wszystkim.
Poziom arogancji u Kozaka jest już na odpowiednim poziomie. Pisałem do niego z propozycją delikatnych zmian na forum DS'a, by poprawić komunikację wśród ludzi w regionach. Przez półtora tygodnia nie potrafił nawet odpisać, że dostał wiadomość. Jak wysłałem pytanie, czy otrzymał, to ... szkoda gadać - poziom gówniarza z onetu.
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 1 miesiąc ago #10

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Zapraszam do Łomży a dyskusja napewno oprze się na "blacie"
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #11

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Musicie to Panowie przedyskutować przy "blacie" :++: , rozwieją się wszelkie wątpliwość ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #12

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
robrob napisał:
Tomek ja nie jestem Kozak, jestem na forum i tam i tu, zapraszam poprostu chętnych a wszystkie podteksty polityczne i inne zmiany mam w d... Jak ktoś chce to przyjeżdza, dla mnie nawet na rowerku. A że zlot nazywa się tak czy inaczej to chyba mało ważne, chcemy się tylko dobrze bawić. A członkostwa w klubach mnie nie interesują.

Bardo zdrowe podejście to życia Robrob.
Obie w górę.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #13

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
robrob napisał:
Tomek ja nie jestem Kozak, jestem na forum i tam i tu, zapraszam poprostu chętnych a wszystkie podteksty polityczne i inne zmiany mam w d... Jak ktoś chce to przyjeżdza, dla mnie nawet na rowerku. A że zlot nazywa się tak czy inaczej to chyba mało ważne, chcemy się tylko dobrze bawić. A członkostwa w klubach mnie nie interesują.

Nie no ja nie piję do Ciebie Rob, tak mi się poprostu z żółci wylało. Tak jak napisałem z chęcią jednak już termin klepnięty ale jak to mówią co się odwlecze to nie uciecze.
LwG
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #14

  • GOJA
  • GOJA Avatar
Dziękujemy za zaproszenie
tak jak napisałeś KTO CHCE to przyjedzie
LEWA w GÓRĘ
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #15

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Marek73 napisał:
Oj Majki, Majki - wstydź się Memberze :nie:

Członkiem rzeczywistym lub oczekującym Klubu WRS OG może być właściciel posiadający i użytkujący motocykl YAMAHA z rodziny „STAR” o pojemności skokowej silnika co najmniej 1100 cm3.


No przeca napisalem ze musi miec sprzeta Gawiazdke, nie ?
A o czlonku honorowym to rzeczywiscie zapomniałem .... Mea Culpa :piw: :aniol:
Hmmmm .. Jakos nie pasuje mi to ....
Po 5 ciu latach w Klubie zmianiam sprzeta i staje sie czlonkiem honorowym .,....
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #16

  • robrob
  • robrob Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • RS 1700
  • Posty: 1171
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 9
Tomek ja nie jestem Kozak, jestem na forum i tam i tu, zapraszam poprostu chętnych a wszystkie podteksty polityczne i inne zmiany mam w d... Jak ktoś chce to przyjeżdza, dla mnie nawet na rowerku. A że zlot nazywa się tak czy inaczej to chyba mało ważne, chcemy się tylko dobrze bawić. A członkostwa w klubach mnie nie interesują.
Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): GOJA

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #17

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
a dostęp do Statutu jest dla wszystkich dostępny!
Tak więc króciutko : masz gwiazdkę a po 5 latach zmieniasz na rower albo wrotki - Zarząd przyklepuje członkostwo honorowe i nic nie stoi na przeszkodzie być dalej w klubie.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #18

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Oj Majki, Majki - wstydź się Memberze :nie:

cyt:

Rozdział 3
Członkowie klubu

§ 5.


Klubu WRS OG składa się z członków rzeczywistych ( Member),członków oczekujących (Prospect) i członków honorowych (Honor Member).


§ 6.




Członkiem rzeczywistym lub oczekującym Klubu WRS OG może być właściciel posiadający i użytkujący motocykl YAMAHA z rodziny „STAR” o pojemności skokowej silnika co najmniej 1100 cm3.


§ 7.



1. O członkowstwo honorowe (Honor Member) w WRS OG może ubiegać się członek
rzeczywisty po minimum 5-letnim okresie członkowstwa w Klubie.
2. Decyzję o członkostwie honorowym w Klubie podejmuje Zarząd.
3. Członka honorowego nie obowiązuje § 6 z zastrzeżeniem posiadania i użytkowania motocykla.


Ostatni akapit jest kluczowy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #19

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Tomson napisał:
Tak z czystej ciekawości (I stopień do piekła): a jak jakiś, za przeproszeniem, członek WRSOG zapragnie pewnego pięknego dnia przesiąść się z marki "jedynie słusznej" na siakąś inną - to ma prawo dalej pozostawać członkiem tejże organizacji?

Jakbys poczytal statut WRS OG to bys wiedzial, ale .... poniewaz nie masz do tego dostepu to odpowiadam ze ... NIE.
Warunkiem bycia memberem WRS OG jest POSIADANIE motocykla z rodziny Star ....
Zadne "jedynie słuszne", Walce czy Wiadra lub gieesy :nie:
Oczywiscie jesli w "stajni" nadal bedzie rumak z Gwiazda to wszystko bedzie oke :chop:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Ostatnio zmieniany: 10 lata 2 miesiąc ago przez majkelpl.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #20

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Tak z czystej ciekawości (I stopień do piekła): a jak jakiś, za przeproszeniem, członek WRSOG zapragnie pewnego pięknego dnia przesiąść się z marki "jedynie słusznej" na siakąś inną - to ma prawo dalej pozostawać członkiem tejże organizacji?
Organizowanie się wokół konkretnej marki - w tym przypadku wręcz modelu - jest chyba dość "śliskie" - bo gusta jednak się zmieniają, a towarzystwo pozostaje. I troche dziwnie później należeć do bractwa Wild Stara dosiadając np. Triumpha.

Co inego np. Gang Dzikich Wieprzy - nie ma znaczenia na czym brykasz, ważne, że jesteś wieprzem.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena