UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :)

Pierdu, pierdu o tym czy tamtym :) 10 lata 2 miesiąc ago #21

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
robrob napisał:
Tak Tomku to XI spotkanie dragowców, termin jaki jest to jest, tak wyszło, ale może ktoś jednak będzie miał czas i chęci to zapraszam. Tomek sam wiesz że pół forum draga śmiga na Radkach

Nie no jasne, że wiem. Tym bardziej szkoda, że zaginęła w nim pierwotna siła jaką na początku emitował. Czyli kompendium wiedzy o motocyklach XVS. Teraz to wygląda mi to bardziej na wyścig zbrojeń i pokazie siły w formie hura bura to jam jest szef podwóra. Już wcześniej napisałem na DS-ie że jestem ciekaw co wymyśli Kozak i jemu podobni jak nagle przesiądzie się na HD-cję lub coś całkiem innego? Traci się pewien smaczek w tym wszystkim. Od 5 lat czyli tak samo długo jak Dragowcy organizujemy coroczne spotkania miłośników Yamaha Wild/Road Star. W tym roku zbiega to się po raz szósty z Wildstartreffen 2014, a u kolegów z DS-a wyrasta nagle info że organizują już któryś z kolei ogólnopolski zlot gwiazdek?! Sorki ale nie jest to fair. A co z kolegami z Virago. Przecież to też gwiazdka. A co z posiadaczami V-Max to też gwiazdka. Co z tymi, którzy już od ponad 5 lat śmigają Radkiem albo Waldkiem i w myśl tego spotykają się?
Sorki, że wypluwam to z siebie jednak nie pojmuję tego dziwnego zakłamania siebie jak i innych nowych posiadaczy gwiazdek. Po co to robienie burzy w szklance wody? Na podwalinie tego forum tutaj powstał osobny twór jakim jest Wild Road Star Brotherhood Owners Group w skrócie WRS OG z jednoczesną akceptacją oficjalnego używania loga jak i nazwy ze strony Yamaha Europe z siedziba w Belgi. Forum będąc stroną bezstronną działa dalej i robi niewzruszenie spotkania tak jak to się odbywało 5 lat temu nie używając dodatkowych podtekstów. Tutaj zostajemy sobą i od 5 lat następuje ciągła rotacja jednak jedno się nie zmienia - podstawowym mottem jest Wild Road Star i jego następcy z klasy XV. (Roadstar i Wildstar to nie XVS jak to widnieje a może już zmieniono na DS-e)
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.026 s.
Zasilane przez Forum Kunena