UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #1

  • silnoręki
  • silnoręki Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 358
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 1
Swarzędz - moje OC+NW kierowcy oraz pasażera w UNIQA to 144 zł odnawiałem w czwartek LW.. :wild:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #2

  • sagittarius
  • sagittarius Avatar
Moje OC za 1900 to 133zł w ubiegłym roku było 115zł w PZU tak że niewiele podrożało.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #3

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Darecki napisał:
... na moim przykładzie mój RS rocznik 2008 kupiony bezpośrednio od dilera nówka w dniu zakupu cena ubezpieczenia wynosiła coś około $900,w tym jest pełne ubezpieczenie czyli po waszemu OC/AC ...
Na moim przykładzie - zaraz po zakupie 6-letniego RS'a poprosiłem o wycenę AC - otrzymałem propozycje od 9000 zł do 12 tyś zł, za motocykl wart w tabelach na 28 tysięcy. :czad:
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 11 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #4

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
wemar , oczywiście że laweta, nie wychwyciłeś żartu. :piw:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #5

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wiem że dzieli nas kilka tysiakow w kilometrach ale jak świat światem motocykliści są wszędzie i wszędzie są hieny czyli ubezpieczalnie które ubezpieczają nas i nasze sprzęty,i wszędzie qwa na świecie wszyscy motocykliści jak jeden uważają że ci tzw.ubezpieczyciele to hieny,złodzieje,bandyci itp.itd. :zab: otóż i na tutejszym rynku dzieje się podobnie,ja z racji tego że od ponad 15 lat jestem ciągle z jedna firma ubezpieczeniowa mam (tak mi się wydaje) jakieś fory bo owszem podwyższają ale o kilka $$$ rocznie,w porównaniu do tych wędrowców którzy zanim sprawdza gdzie indziej rezygnują z poprzedniej firmy,otóż na moim przykładzie mój RS rocznik 2008 kupiony bezpośrednio od dilera nówka w dniu zakupu cena ubezpieczenia wynosiła coś około $900,w tym jest pełne ubezpieczenie czyli po waszemu OC/AC czy AC/DC :zab: teraz po 8 latach place tylko stówkę dolców więcej za ten sam pakiet,dla porównania Honda Valkyrie rocznik 2000 z mniejszą pojemnością i starszy kosztuje mnie dokładnie tyle samo, :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #6

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Lord Zed napisał:
Wemar , mimo wszystko wolałbym jechać na lawecie te 600km. niż być holowanym np. przy awarii któregoś z kół. :polew:
Nie rozumiem. Napisałem "holowanie" ale jest oczywiste, że chodzi o lawetę, bo nie można holować pojazdów z niesprawnymi kołami.

yeremy napisał:
Czy usługa Assistance w TUW obejmuje także awarię ogumienia ? Tzn. "podwózkę" do najbliższego warsztatu ?
Tak, ale tylko dla opcji Premium i Superior. W Standardzie masz to tylko wtedy, gdy jest to wynikiem wypadku ... dla lubiących szukać swobodnych interpretacji, pojęcie "wypadek" jest dość precyzyjne określone przez towarzystwa ubezpieczeniowe.

kusy napisał:
Wyobraź to sobie w wykonaniu Wemara na Radku :polew: :polew: :chop:
:polew: :polew:
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 6 lata 11 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #7

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
wemar napisał:
Skoro wracamy do tematu, to na ten sezon wybuliłem 613 zł za OC + NNW i Assistance z zakresem holowania do 600 km, działające w Polsce i UE oraz w Skandynawii i Szwajcarii, a także na Bałkanach. Firma TUW (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych). Assistance w opcji pomocy także przy awarii, a nie tylko przy wypadku. Tę ostatnią opcję warto sprawdzić w Ogólnych warunkach ubezpieczenia, by nie zostać niemile zaskoczonym, gdy już ta pomoc będzie potrzebna. Niestety niektóre tańsze opcje ubezpieczeń assistance w wielu firmach działają tylko w przypadku wypadku, co jest jednak napisane "drobnym druczkiem" i w miejscu, którego się nie spodziewamy.
Przy kwocie ok. 450 zł jest podobne ubezpieczenie, ale holowanie jest tylko do 400 km.
Dokładne dane znajdziecie TUTAJ Ja mam wariant Superior.

Czy usługa Assistance w TUW obejmuje także awarię ogumienia ? Tzn. "podwózkę" do najbliższego warsztatu ?
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #8

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Lord ty nigdy nie widziałeś jazdy na jednym kole? :wild: :polew: :polew: Wyobraź to sobie w wykonaniu Wemara na Radku :polew: :polew: :chop:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #9

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
Wemar , mimo wszystko wolałbym jechać na lawecie te 600km. niż być holowanym np. przy awarii któregoś z kół. :polew:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #10

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Skoro wracamy do tematu, to na ten sezon wybuliłem 613 zł za OC + NNW i Assistance z zakresem holowania do 600 km, działające w Polsce i UE oraz w Skandynawii i Szwajcarii, a także na Bałkanach. Firma TUW (Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych). Assistance w opcji pomocy także przy awarii, a nie tylko przy wypadku. Tę ostatnią opcję warto sprawdzić w Ogólnych warunkach ubezpieczenia, by nie zostać niemile zaskoczonym, gdy już ta pomoc będzie potrzebna. Niestety niektóre tańsze opcje ubezpieczeń assistance w wielu firmach działają tylko w przypadku wypadku, co jest jednak napisane "drobnym druczkiem" i w miejscu, którego się nie spodziewamy.
Przy kwocie ok. 450 zł jest podobne ubezpieczenie, ale holowanie jest tylko do 400 km.
Dokładne dane znajdziecie TUTAJ Ja mam wariant Superior.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #11

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
:sor: ale musiałem..
Wracając do tematu OC to jest on bardzo powiązany z obecną polityką :oj:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #12

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Ponieważ to ja założyłem ten post więc czuję się w obowiązku dbać o niego... B)

Zatem chciałbym prosić dokładnie o to samo co Wemar - skupmy się na temacie, a nie na polityce!
Dzięki!
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #13

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Koledzy, to jest forum motocyklowe, a nie onet. Zostawmy politykę i zajmijmy się motocyklami, bez wnikania kto kogo popiera, bo bezsprzecznie łączą nas dwa koła, niezależnie od przekonań pod kaskiem.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): lukezbrus

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #14

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Adasko75 napisał:
yeremy napisał:
- a później jest szansa,że władza się zmieni :polew:
a nawet gdyby (co nie daj Boże) - myślisz, że jakby ta banda złodziei i aferzystów, którzy rządzili uprzednich 8 lat wróciła do władzy - będzie taniej?? :polew:


:co: "nie daj Boże" :di: :di: no ku..a nie wytrzymam...że niby co..PIS ma wiecznie rządzić....
Kolejny Misiewicz nam się wyłonił :taj:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 6 lata 11 miesiąc ago #15

  • Adasko75
  • Adasko75 Avatar
yeremy napisał:
- a później jest szansa,że władza się zmieni :polew:
a nawet gdyby (co nie daj Boże) - myślisz, że jakby ta banda złodziei i aferzystów, którzy rządzili uprzednich 8 lat wróciła do władzy - będzie taniej?? :polew:

Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #16

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Mam to samo wykupione co Wemar - do końca sierpnia 2017 - a później ? zobaczymy, jest szansa,że władza się zmieni :polew:
Midnight Star 1900, 2008
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc ago przez yeremy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #17

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
adamze27 napisał:
najlepiej zarejestrowac pojazd w jakiejś gminie gdzie jest kilka pojazdów na krzyż,wtedy stawki sa najniższe :dolar:

Dokładnie tak - z moim miejscem zarejestrowania nie jestem w stanie zejść z obojętnie jaką ubezpieczalnią na samym OC poniżej 190 PLN, i to pomimo zniżek.
Wiem, zawsze tak było, i że zawsze było za drogo, ale teraz to jest normalnie prawdziwe dziadostwo...
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #18

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
moto mam w PZU,w tym roku coś w połowie płaciłem koło 120 zł za OC+NW B) rok wcześniej było koło 90 zeta :mysli: jeden samochód mam w HDI,za pojemnośc 2.4 zapłaciłem 2 miesiące temu 720 zeta OC+NW :mysli: drugi samochód nie wiem w jakiej mam ubezpieczalni bo w tej chwili nie mam kwitów przy sobie,ale pojemnosc 2.0 benzyna OC+AC+ASS+NW w pakiecie dilerskim wyszło 3100...każdy z nas bedzie płącił inaczej w zależnosci gdzie mieszka i jaki występuje w rejonie współczynnik wypadkowości oraz wypłacalnosci odszkodowań B) najlepiej zarejestrowac pojazd w jakiejś gminie gdzie jest kilka pojazdów na krzyż,wtedy stawki sa najniższe :dolar:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #19

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1540
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Kiedyś to sprawdzałem , na moto oc najtaniej było w pzu i tam mam do tej pory . Samochody najtaniej były w mtu i tam mam swoje auta . Być może do tej pory coś się pozmieniało .
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #20

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
W PZU samo OC 127 zł.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.061 s.
Zasilane przez Forum Kunena