UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #21

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
U mnie odnowienie ubezpieczenia wypada w czerwcu, a podobno do tego czasu ma być jeszcze jedna podwyżka :(
Do tej pory zawsze brałem w PZU a opcją assistance i coś czuję, że tym razem będzie na kwitku jakaś astronomiczna kwota, chyba, że podwyzka dotyczy tylko OC, a nie ASS.
U mnie składka była coś w okolicy 400 zł, ale w tym było assistance z dużym zasięgiem holowania (chyba do 1000km)ważne w kraju i za granicą.
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 7 lata 3 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie OC 7 lata 3 miesiąc ago #22

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Piszę, bo niemiłosiernie wk%^^&*^y jestem na kochanych ubezpieczycieli i gdzieś muszę się wyżyć a być może, i zasięgnąć dobrej rady… 

Otóż jak co roku i jak każdy z nas zmuszony jestem do złożenia „dobrowolnej” daniny zwanej Odpowiedzialność Cywilna za Gwiazdę. W zasadzie nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie…wysokość tegorocznej stawki.
O ile w zeszłym roku pakiet OC+NNW (na kwotę 15tys.) kosztowało mnie 120PLN, to w tym roku mimo braku jakichkolwiek zgłoszonych szkód komunikacyjnych ta sama firma ubezpieczeniowa, czyli HDI życzy sobie 258PLN. Toż to jakaś porażka!!!
Wiem, wszędzie trąbią, że składki wzrosną, ale żeby aż tak drastycznie, ponad dwukrotnie? Strach się bać co to będzie jak mi przyjdzie zapłacić za samochody… :nonie:

Ile Wy Panowie płacicie za ubezpieczenie i gdzie się ubezpieczacie? Może uda się nam znaleźć jakąś w miarę tanią opcję.
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.032 s.
Zasilane przez Forum Kunena