UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: MC, FG i inne

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #421

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
I ani mi się śni pozbywać słowa "Poland" w logo - w końcu jestem Polakiem

Argument nie do odparcia, prosty i jasny oraz jest to oczywista oczywistosc, ale ....
Wlasnie wypadaloby ich prosto w twarzzapytac o uzywanie znaku Poland, bo wg. nich nie wolno.
Jakby co .... tez pisze sie na wyjazd :laugh:
To jest nas juz trzech a wiem ze Minister tez chetnie bys ei przejechal na Kongres
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #422

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Tomie Rozmawiałem z nimi. Ich ortodoksyjne poglądy mogą się podobać lub nie. Z pewnością ich nie zmienią. Ale jak to się mówi tylko krowa nie zmienia zdania. Trzeba próbować. Jak będą sprzyjające wiatry to i ja się wybiorę na ten kongres. Będzie nam raźniej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #423

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Będąc na Kongresie (sam czy też w towarzystiwe innych osób) przedstawi się gotowy plastron jako naszą wizytówkę. I ani mi się śni pozbywać słowa "Poland" w logo - w końcu jestem Polakiem i jako każdy szanujący się obywatel jestem dumny z tego, że mogę przyczynić się do reprezentowania w godny sposób mojego kraju za jego granicami.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #424

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
Chcemy godnie i odpowiednio reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Dla mnie wszystko gites, tylko jeden dopisek do tego: czy mozemy uzyc napisu Poland na ten wyjazd ?
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #425

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Co do sugestii Krzycha już odpowiadam:

ad 1 - piszę do Kongresu po to, żeby ich w delikatny sposób poinformować, że jest grono ludzi którzy za ewentualne noszenie pewnych emblematów na plecach nie powinni być postrzegani jako zło konieczne przez tzw. pseudo-motocyklistów. Tu nie chodzi tylko i wyłącznie o RS/WS bikerowców ale o ogólne podejście do sprawy. Lepiej pokazać, przedstawić się, powiedzieć : hallo tu jestem i w razie czego gdyby co mam takie coś na sobie.

ad 2 - ewidencję ludzi na formu mam za pośrednictwem zaplecza stronki. Każdy zalogowany uzytkownik w taki czy inny sposób zarejestrował się na forum.

ad 3 - tu się zgodzę z tym Nickiem, mogę sobie go odpuścić, jednak informacje wstępne są na tyle ważne, żeby ten ktoś kto będzie czytał miał od razu świadomość z kim i w jakiej sprawie prowadzona jest korespondencja.

ad 4 - :palec: Krzyniu, Krzyniu - napisałem przecież. Cytuje:
TomHal napisał:
W imieniu tych którzy podpisują się pod treścią tego listu

ad 5 - Berlin jest wpisany jako PS - i celowo po to aby dać wyraz tego, że to co u nas jest "dziwactwem" na zachodzie jest jak najbardziej akceptowane przez MC.


ad 6 - Pozdrawiam i dziękuję za sugestię ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #426

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych,

Witam Brać Motocyklową,

Najpierw się przedstawię:
Nazywam się Hałas Tomasz – Nick : TomHal
Dosiadam Cruisera Yamahy – WildStar 1600
Jestem założycielem internetowej strony WWW.yamaha-roadstar.pl ; WWW.yamaha-wildstar.pl
Na stronie zrzeszamy ponad 100 zalogowanych użytkowników.
Nie jesteśmy żadnym klubem, żadnym stowarzyszeniem motocyklistów w pełnym słowa tego znaczeniu, co za tym idzie nie rościmy żadnych granic terytorialnych, nie posiadamy klubu brak jakiegokolwiek Prezydenta jak i Chapter- u oraz nie posiadamy żadnej kasy klubowej jak i nie prowadzimy ewidencji członków stowarzyszenia. Kilku z nas należy do pewnych klubów motocyklowych a inni znowu praktykują jazdę w „samotności” – (Freebiker). Strona o której wcześniej wspomniałem łączy wszystkich tych którzy oddają się przyjemności jeżdżenia motocyklem a w tym przypadku Wild/RoadStar-em. Jesteśmy grupą w większości składającą się z osób między 30 a 50 rokiem życia i jako „Cruis-owcy” delektujemy się jazdą, jak i przyjemnością spotkania się we wspólnym gronie. Z tego też powodu zorganizowaliśmy w tym roku pierwsze spotkanie (nie zlot) W/RS-ów, które miało miejsce w Spale. Chcielibyśmy kontynuować tego typu spotkania i z tego też względu ustaliliśmy Spałę jako miejsce a przełom lipca i sierpnia , jako datę cyklicznych spotkań.
Chcąc być reprezentatywnym na tle polskiej braci motocyklowej, stworzone zostało logo zrzeszenia (nazwijmy ten ruch – zrzeszeniem). Ma ono nas łączyć jak i oddać istotę naszej pasji czyli Wild/Roadstar-a. W imieniu tych którzy podpisują się pod treścią tego listu chciałbym prosić szanowne grono o zaakceptowanie naszego logo, które odróżniając się od typowych herbów MC nie posiada ani szarfy nad, jak i pod herbem klubu, czy też dopisku MC czy FG.
Będzie to dla nas tym bardziej użyteczne, chociażby ze względu na dwuznaczność rozumienia klubowych barw przez tzw. pseudomotocyklistów, którzy chcąc się pokazać w towarzystwie dopuszczają się czynów ocierających się o kryminał.
Będzie mi niezwykle miło, jeżeli udostępnicie mi możliwość przybycia na Wasz następny Kongres Motocyklistów mający się odbyć w kwietniu 2010 w okolicach Olesna.

Lewa w górę

TomHal

PS. Chciałbym dodać, że część z nas wybiera się na X Jubileuszowy Zlot Wild/Roadstar-ów który odbędzie się w czerwcu 2010r. w Berlinie. Organizowany jest przez zrzeszenie BB-Wilder, którzy również nie są żadnym MC czy FG w Niemczech. Chcemy godnie i odpowiednio reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Pozdrawiam

Proponuje zastanowić się nad tekstem .

Sugestie

1.Piszesz do kongresu polskich KLUBÓW motocyklowych ,o co? Zrzeszenie (stowarzyszenie,klub)zgodę na barwy ?
2.Należałoby mieć choć niewielką informację (ewidencję) ludzi zrzeszonych w stowarzyszeniu ( klubie)
3.Wg.mnie podawanie na wstępie listu treści tekstu... Nick : TomHal.Jestem założycielem internetowej strony WWW.yamaha-roadstar.pl ; WWW.yamaha-wildstar.pl
Na stronie zrzeszamy ponad 100 zalogowanych użytkowników....daje wartośći typowo wirtrualne i nie przekłada się na rzeczywistość.Wzmianka o stronie powinna być ale na końcu służąca jedynie jako forma kontaktu ,rozwiązywaniu problemów świadomości wiedzy technicznej ludzi biorących w tym udział.
4.Może napisz w naszym wspólnym imieniu a nie tylko jako jednostka.
5.Wzmianka o zlocie w Berlinie nie ma najmniejszego znaczenia,bo możemy jeżdzić wokół komina.
6.Podpisano Krzych1200
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #427

  • peacemaker
  • peacemaker Avatar
dobrze napisane, już się szykuj na wyjazd do Olesna B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #428

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Myślę, że ten list jest spoko! Znam kilku chłopaków należących do różnych klubów i różnie co niektórzy !!! oczywiście - są nastawieni do takich jak my. Ale trzeba spróbować. Myślę, że to dobry pomysł.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #429

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
TomHal-a treść listu do Kongresu PKM:
Do Kongresu Polskich Klubów Motocyklowych,

Witam Brać Motocyklową,

Najpierw się przedstawię:
Nazywam się Hałas Tomasz – Nick : TomHal
Dosiadam Cruisera Yamahy – WildStar 1600
Jestem założycielem internetowej strony WWW.yamaha-roadstar.pl ; WWW.yamaha-wildstar.pl
Na stronie zrzeszamy ponad 100 zalogowanych użytkowników.
Nie jesteśmy żadnym klubem, żadnym stowarzyszeniem motocyklistów w pełnym słowa tego znaczeniu, co za tym idzie nie rościmy żadnych granic terytorialnych, nie posiadamy klubu brak jakiegokolwiek Prezydenta jak i Chapter- u oraz nie posiadamy żadnej kasy klubowej jak i nie prowadzimy ewidencji członków stowarzyszenia. Kilku z nas należy do pewnych klubów motocyklowych a inni znowu praktykują jazdę w „samotności” – (Freebiker). Strona o której wcześniej wspomniałem łączy wszystkich tych którzy oddają się przyjemności jeżdżenia motocyklem a w tym przypadku Wild/RoadStar-em. Jesteśmy grupą w większości składającą się z osób między 30 a 50 rokiem życia i jako „Cruis-owcy” delektujemy się jazdą, jak i przyjemnością spotkania się we wspólnym gronie. Z tego też powodu zorganizowaliśmy w tym roku pierwsze spotkanie (nie zlot) W/RS-ów, które miało miejsce w Spale. Chcielibyśmy kontynuować tego typu spotkania i z tego też względu ustaliliśmy Spałę jako miejsce a przełom lipca i sierpnia , jako datę cyklicznych spotkań.
Chcąc być reprezentatywnym na tle polskiej braci motocyklowej, stworzone zostało logo zrzeszenia (nazwijmy ten ruch – zrzeszeniem). Ma ono nas łączyć jak i oddać istotę naszej pasji czyli Wild/Roadstar-a. W imieniu tych którzy podpisują się pod treścią tego listu chciałbym prosić szanowne grono o zaakceptowanie naszego logo, które odróżniając się od typowych herbów MC nie posiada ani szarfy nad, jak i pod herbem klubu, czy też dopisku MC czy FG.
Będzie to dla nas tym bardziej użyteczne, chociażby ze względu na dwuznaczność rozumienia klubowych barw przez tzw. pseudomotocyklistów, którzy chcąc się pokazać w towarzystwie dopuszczają się czynów ocierających się o kryminał.
Będzie mi niezwykle miło, jeżeli udostępnicie mi możliwość przybycia na Wasz następny Kongres Motocyklistów mający się odbyć w kwietniu 2010 w okolicach Olesna.

Lewa w górę

TomHal

PS. Chciałbym dodać, że część z nas wybiera się na X Jubileuszowy Zlot Wild/Roadstar-ów który odbędzie się w czerwcu 2010r. w Berlinie. Organizowany jest przez zrzeszenie BB-Wilder, którzy również nie są żadnym MC czy FG w Niemczech. Chcemy godnie i odpowiednio reprezentować nasz kraj na arenie międzynarodowej.

Pozdrawiam
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #430

  • Gamera
  • Gamera Avatar
Widzę Panowie że chodzi Wam to jeszcze po głowach i nie daje spokoju ,a tak na marginesie to czego oczekujecie od kongresu bo wydaje mi się ze wszystko co mieli do powiedzenia to oni przedstawili ostatnio.Pzdr. ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #431

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No dobra, ale bedziesz chcial pojechac indywidualnie czy jako przedstawiciel ?
Chyba wypadaloby sie wczesniej spotkac i pogadac o tym .....
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #432

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Joł,joł tak też chciałbym to napisać i co gorsza pojadę czy im się to podoba czy też nie w kwietniu na wiosenny Kongres, który organizuje Iron Elephants MC w okolicach Olesna.
Treść listu już w głowie trza tylko przelać na ekran.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #433

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
TomHal napisał:
zalegalizowania naszego logo w szeregach MC. Przygotuję tekst jaki chciałbym wysłać do kongresu

Tom, z tego co rozmawialem z ludmi z "branzy" to jakbys mogl napisac ze jestesmy grupa branzowa, reprezentujaca tylko konkretna marke i typ motocykla i jestesmy luzna grupa znajomych i przyjaciol. Nie mamy siedziby, "klubu", tylko strone internetowa i ze chcemy miec wlasne logo takie a takie. I ze prosimy ich o akceptacje naszego projektu i poinformowanie o tym na stronie Kongresu i wszystkich MC i FG.
I to wszystko .... wystarczy aby sie od Nas odpier ***** :laugh:
Tak ma np. Suzuki, Valkiria, HOG
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O::P MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #434

  • Zygzak
  • Zygzak Avatar
Jeśli się za poważniejsze nieco sprawy zabrać chcemy, to moim zdaniem skromnym warto było by sie jednak spiotkać w tej konkretnej kwestyi. Jakiś początek sensowny biegowi spraw nadac to raczej nie przez klepanie w klawiaturę - to moja subiektywna opinia.

Pozdrawiam. Zygzak~~
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

MC, FG i inne 14 lata 4 miesiąc ago #435

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37



Wiem,wiem - temat już raz poruszony dostarczył nam wszystkich takich czy innych emocji ale to co przczytałem czy to w najnowszym "Świecie Motocykli" - XII.2009, jak i to co piszą na stronie www.klubymotocyklowe.pl tchnęło we mnie chęć czy też idee zalegalizowania naszego logo w szeregach MC. Przygotuję tekst jaki chciałbym wysłać do kongresu i umieszczę go ttutaj do ogólnej weryfikacji.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Motocyklowe kluby MC ? 14 lata 4 miesiąc ago #436

  • haytauer
  • haytauer Avatar
O kurcze widzę że to naprawdę jest wrażliwy temat. Więc chyba lepiej go zakończyć. Dzięki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Motocyklowe kluby MC ? 14 lata 4 miesiąc ago #437

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Night, ja tam nie wnikam i przkleilem je do drugiej kamizelki.
Zastanawiam sie jeszcze nad szarfa z Poland, ale to wtedy ta kamizelke wezme TYLKO na wyjazd do Niemiec :evil:
Nauczony przykrym zajsciem ( byles swiadkiem ) zmienilem "plecy" w tej dzinsowej na znaki TYLKO ze stajni Yamahy.
Z tego co wiem do naszego loga jeszcze sie nikt nie przyczepil :angry:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Motocyklowe kluby MC ? 14 lata 4 miesiąc ago #438

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Myślę że na temat klubów MC powiedziano to zbyt wiele. NIe chłóopaki z MC bawią się w wojsko ja tylko jeżdże motocyklem. Przykro mi tylko że Nasze logo zamiast na kamizelce wisi oprawione na ścianie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Motocyklowe kluby MC ? 14 lata 4 miesiąc ago #439

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4606
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Pralat, zakmneli temat na FM a kolega tam nie czytal, wiec zapytowywuje tutaj.
Ja nie podejmuje sie polemiki .... :evil:
Juz podobne "rozmowy" byly w innym dziale ;)


Tu masz:
klubymotocyklowe.pl/index1.html
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Motocyklowe kluby MC ? 14 lata 4 miesiąc ago #440

  • Prałat
  • Prałat Avatar
No to się zaraz zacznie! Drażliwy temat poruszasz. Ja akurat należę do WRM MC. Ale nie jestem ograniczony tylko do klubu. Częściej i tak jeżdżę z innymi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.053 s.
Zasilane przez Forum Kunena