UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Ubezpieczenie

Re: Ubezpieczenie 13 lata 2 miesiąc ago #21

  • orcio
  • orcio Avatar
Co do Warty - to z tego co wiem migają się od wypłacania na tyle że trzeba się włóczyc po sądach.
Samo OC - oczywiście PZU.
Co do OC+AC - Allianz i jeszcze znajoma która pracuje w agnecji ubezpieczeniowej polecała(i swoje moto tam ubezpieczyla :P) w zeszłym roku pakiet z PTU (OC, AC, NW) - w umowie wymiana na nowe części w razie potrzeby - podobno istotne . Dla wartości gwiazdki 25k, braku historii AC i niepełnych OC wychodzilo mi jakies 2k na rok.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 2 miesiąc ago przez orcio.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ubezpieczenie 13 lata 2 miesiąc ago #22

  • margier
  • margier Avatar
Witam
Ja robiłem ubezpieczenie OC w ubiegłym tygodniu, pobiegałem po różnych firmach i :
1. Najtaniej OC i AC z maksymalnymi zniżkami (mam na AC i OC 60% zniżki) w PZU - OC z NW na 5000 za 95 zł, AC ok 1200 przy wartości 20 000 (razem z ubezpieczeniem od kradzieży - wymagają dwóch zabezpieczeń pojazdu)
2.Samo OC - następna firma to TUW - 195 zł, AC nie robią.
3. Są inne firmy które oferują ubezpieczenie kompleksowe - ale w AC nie obejmuje ono kradzieży - więc lipa.
4. Ceny wahają się od 95 zł za OC jak zapłaciłem, do nawet 600 zasamo OC!!! i w AC od 7,5% wartości - nie uwzględniając zniżek jakie się posiada. AC wyliczono mi nawet 1600 bez kradzieży - od 20000.
Według mnie najtaniej jest w PZU, sam sprawdziłem ganiając przez pół dnia po różnych firmach.
Mam nadzieję, że coś pomogłem.
Pozdrawiam, Marek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ubezpieczenie 13 lata 2 miesiąc ago #23

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Temat przerabiali moi znajomi, jeżeli chodzi o same OC to PZU jest najkorzystniejsze. Jeżeli już chodzi o pakiet OC-AC to już jest większy problem. W każdym bądź razie najkorzystniejszą ofertę w zeszłym roku miał Allianz, pakiet dla motocykla o wartości 30tys. lekko ponad 2tys. oczywiście jeżeli posiadasz pełne zniżki (ok 60%) bo bez tego to kosmos.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Ubezpieczenie 13 lata 2 miesiąc ago #24

  • szoszon
  • szoszon Avatar
OC radziłbym robić w znanych sprawdzonych firmach WARTA, PZU, Wrazie jakiegoś nie szczęścia nie ma problemu z dostaniem odszkodowania , inni zaś wydziwiają i jak dostaniesz to po roku pisania petycji. Z tego co się orientuje żadna firma nie chce zrobić AC na motocykl
Ja ubezoieczam wPZU i płace Ok. 80 zeta za OC+NW.Końcowa stawka zawsze zależy od agenta, najlepiej mieć jakąś zaprzyjażnioną agentke, to zrobi po kosztach :-).
Obecnie zastanawiem się również nad wykupieniem jakiegoś asistanse np w ADAC. Ok. 80 zeta na osobę niezależnie czym jedziesz.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 2 miesiąc ago przez szoszon.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ubezpieczenie 13 lata 2 miesiąc ago #25

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Aby nie zakłócić sobie superowych wrażeń z jadzy warto pomyśłeć o ubezpieczeniu. Obecnie poszukuję ubezpieczyciela, który za ludzkie pieniądze ubioezpieczył mi motocykl od wszelkiego paskudztwa jakie może człowieka spotkać na drodze. Może szanowni forumowicze coś by zaradzili. Gdzie i za ile OC a gdzie i za ile AC?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena