UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Plecak

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #1

  • piwu
  • piwu Avatar
Dzięki bardzo wszystkim za cenne komentarze! :) Moja żona wytrzymuje na naszym customie przeloty po 600 km dziennie, choć wtedy już ją 4 litery bolą. :)

Zobaczymy co życie przyniesie po powrocie z Chorwacji :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
WS 1600 - zmienione kanapy na Mustanga i podesty zamiast podnóżków - teraz moja pani mówi że to najlepszy zakup jaki mogłem zrobić w Shreku - :zlly: nie zna się !!!! :zebol:
Tak szczerze: tak jak wcześniej wspomnino WS ma lepszą kanapę od RS-a ale tą dla prowadzącego. Co do tylniej to raczej żadnej różnicy nie ma. Jednak porównanie "cegły" z DS-a co do większej siostry to zdecydowanie odczujecie polepszenie komfortu jazdy! :wild: :road:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #3

  • Rocker
  • Rocker Avatar
RS 1.7 ma siedzenia do bani, twarde, niewygodne, a oparcie fabryczne to jest pomyłka (za niskie zdecydowanie). Najpierw kupiłem siedzenie z 1.6 i było lepiej, a w siedzeniu pasażera zmieniłem piankę. Niestety plecaczek dalej narzekał. Teraz mam siedzenia Corbina i jest lepiej ale na trasę do Chorwacji kupiłem pompowaną poduchę pod tyłek (Jagoda ma już taką cały sezon i nie wyobraża sobie jazdy bez niej). Jak wracaliśmy z Chorwacji to zrobiliśmy jednego dnia 800km. Dupy oczywiście bolały ale nie tak bardzo, wystarczało 10 min. przerwy na stacji benzynowej i można było robić kolejne 200km. Oczywiście założyłem też podesty ale moja połowica narzeka że gdy się zapiera o podesty podczas hamowania to po pewnym czasie bolą ją stopy. Aha, oparcie zmieniłem na Palladin Quick Release. Znacznie wyższe i wygodniejsze, a jak jeżdżę sam to przekręcam kluczyk i zdejmuję z 3sek ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #4

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Marek73 napisał:
Moja po 300 km przestaje czuć swoje 4 litery, ale to nie zmienia faktu, że i tak czuje się na Waldku wniebowzięta. Zawsze może w domu zostać :g:

A ja myslałem że na Marku czuje sie wniebowzięta :cy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #5

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Hooo hooo hooo.
Chyba moja Renata musi udzielić co niektórym plecakowej szkoły jazdy :idea:
Jeździmy razem często i dosyć daleko , i nie mam z tym problemów.
Nie mam bladego pojęcia jak ona to robi i wytrzymuje przebiegi rzędu 500 -800 km na dzień :oj:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #6

  • szoszon
  • szoszon Avatar
WS 1,6 Ma zdecydowanie wygodniejsze kanapy od RS 1,7 (seryjne).
Moja pani na moim Radku wytrzymuje max 100 km, nie wiem czy coś ja boli czy maże chęć zapalenia powoduje, że wali mnie w plecy.
Mam w garażu komplet siedzeń Mustanga ale jeżdzi ze mną rzadko więc nie zakładam, bo jeszcze jej się spodoba...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #7

  • kiwlenko
  • kiwlenko Avatar
Ciekawe czy koledzy lecąc na gwieździe nie zapominaja o swoich plecaczkach przyjmując postawę lekko sportową ?

Ja rzadko moj plecaczek zakladam => wiec troszkę zapominam...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #8

  • Zośka
  • Zośka Avatar
Jestem plecakiem na RS 1700 i czuję się na nim świetnie. Książek co prawda na nim nie czytam, ale z przyjemnością i pełnym zadowoleniem podziwiam wszystko dookoła. W poprzednim moto miałam podnóżki, tutaj platformy i w 100% zgadzam sie z Panią Lordmica, że poprawiają komfort jazdy. Mogę też porównać komfort jazdy z niskim i wysokim oparciem. I zdecydowanie jestem za wysokim. :road:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #9

  • lordmic
  • lordmic Avatar
po 300 km to ja sam nie wiem gdzie mam d$$@Qę.

A co do plecaczka - moja Pani nie narzeka, szczegółnie po zmianie podnóżków na platformy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #10

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Moja po 300 km przestaje czuć swoje 4 litery, ale to nie zmienia faktu, że i tak czuje się na Waldku wniebowzięta. Zawsze może w domu zostać :g:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #11

  • Villie
  • Villie Avatar
Moja połowica stwierdziła, że z tyłu podczas jazdy można sobie spokojnie książkę czytać;) (RS 1600), więc to chyba oznacza że wygodnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Plecak 12 lata 9 miesiąc ago #12

  • piwu
  • piwu Avatar
Witajcie!

Na forum zalogowałem się jakiś czas temu. Pomału dojrzewam do zmiany mojego DS 1100 i biorę pod uwagę m.in. RS 1700, ale już na wtrysku.

Chciałbym, żebyście mi powiedzieli jak Wasze Plecaki się czują z tyłu. Jak z wygodą kanapy i pracy zawieszenia w radku wygląda.

POZDRAWIAM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.050 s.
Zasilane przez Forum Kunena