UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Bałkany 2011

Bałkany 2011 9 lata 11 miesiąc ago #1

  • szyita
  • szyita Avatar
film jak film z szumami czy bez , ale moto,zona,droga....

POEZJA .

jestes kozak ,szacun.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #2

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Dziekuje wszystkim za wyrazy uznania :) film niestety w takiej jakosci - bo jest dlugi.

Paliwo - nie jestem w stanie zliczyc dokladnie czy to bylo tysiac czy max tysiacsto - dodam ze w Bosni - z uwagi na ich drogi i ich specyfike - mialem rekordowy zyciowy na RS wskaznik spalania : 3,95 :) Reszta nie wychodzila poza 4,7 - oprocz jednego przelotu na autostradzie 5,6.- ale tam bylo pod wiatr i dosc szybko.
Cala wyprawa dzis wydaje mi sie z gorki - choc mialem pare obaw - ale nie lubie za wiele planowac - jesli ma sie 2 karty kredytowe - ubezpieczenie, namiot i kuchenke - to mozna jechac gdziekolwiek i jakkolwiek. Potrzebna tez - głowa ;)

Edytowalem film na oprogramowaniu dostarczanym z Mac'iem - a nazywa sie iMovie. Proste ale b intuicyjne jak wszystko z tej firmy sadowniczej. Bardzo polecam - a przejzalem pare progwamow juz w zyciu :)

Uwagi krytyczne - szczegolnie jesli tylko pojedyncze - miło widziane :)

Szum - jest poprawiony juz - tyle razy do tego podchodzilem - calosc na kompie zajela mi 60GB - ze w koncu puscilem w internet taka wersje i machnalem reka na szumy :)

Korki w uszach na dluzszej trasie - zawsze mam :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #3

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Paliwko na południu nie jest tanie.Najtańsze jest w Bośni i Czarnogórze.Najdrożej płaciłem w Grecji ok 1.70€ .W Albanii też tanio nie było bo ciężko znaleźć stację gdzie można zapłacić kartą a przy płaceniu euro przeliczali na swoje leki jak chcieli.Na piwo możemy się umawiać gdzie chcecie byle to było na początku lipca.Na początku zwiedzamy Serbię i nie wiem kiedy dojedziemy na wybrzeże Albańskie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #4

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Torturro, 1 000 zł na paliwo na 4 500 km? To jeździłeś ciągle z górki z wyłączonym silnikiem?  No chyba, że paliwo na południu jest tańsze niż woda. :)

Ponieważ sam „napalam się” na podobny wyjazd to oglądałem Twój film po wielokroć. Wciąż potwierdzam jego wysoką wartość artystyczną, choć teraz mam kilka uwag, w tym tylko jedną krytyczną. B)

Otóż świetnie dobrałeś muzę. Wydaje mi się, iż doskonale oddaje klimat przemierzanych krain.
Dobre przebitki zdjęć i super wstawki pracy motoru.
Trochę dużo żony, ale wiadomo to przecież jest pamiątka z Waszych wspólnych wakacji, więc tak ma być!. :g:

No i krytycznie – jak dla mnie trochę za dużo szumu i „wiatru” w filmie. Szczególnie po 43 minucie. Przecież ten co jeździ na moto wie, że tak naprawdę o to chodzi ale w zależności od garnka na głowie nie brzmi to tak jak na filmie z nie osłoniętego mikrofonu kamery. Ten co nie jeździ powie, że ciągle „pizga” i średnia przyjemność z korkami w uszach jeździć. :(

Jak się uda, to w przyszłym roku razem z Piterem wypijemy to piwo! B)
Lewa w Górę
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #5

  • orcio
  • orcio Avatar
Nieźle zrobiony filmik .. :bh:
Jakim programem to edytowałeś ? Widzę że ma spore mozliwości ..
Sam musze pomyśleć żeby coś wykombinować ze swoimi filmikami ... :kij:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #6

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Dzieki - Tato.
Koszty:
Paliwo na 4500 ok. 1000zl
Calosc - 3000zl.
Odejmij paliwo i masz :)
Nocleg zwykle mielismy po b10e od osoby - ale 4x w Wiedniu za darmo - 2x w namiocie za darmo (w cenie marudzenie zony)
Byly restauracje piwo wino lody - szczegolnie nie oszczedzalismy - ale szalenstw nie bylo.
Oplaty drogowe - W Slowenii omijalem, Chorwacja powrot od Splitu do Wiednia owszem - ale to nie sa jakies wielkie pieniadze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #7

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Torturro - bardzo rewelacyjnie i w pełni profesjonalnie wykonany reportaż. Gratulacje!!! :bra:

Zazdroszczę wyprawy. Być może w przyszłym roku się wybiorę w podobną. Tak czysto teoretycznie chciałbym zapytać o koszty. Jeśli mógłbyś zgrubnie powiedzieć ile i na co poświęciłeś kasy (paliwo, opłaty, nocleg i inne)?

Oczywiście, to pytanie o koszty skierowane jest również do innych podróżujących po tamtych okolicach. :)
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #8

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #9

  • Torturro
  • Torturro Avatar
no to Piter - piwo jak co roku - w Svety Stefan ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #10

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Ja za to lubię w grupie.Ostatnio było nas siedem moto i 12 osób.Trochę się tego obawiałem, że ciężko będzie taką grupę ogarnąć ale nie było żadnych problemów.Po za tym nie wszędzie wszyscy razem się wybieraliśmy,można było zrobić sobie zajęcia w podgrupach.Za to imprezy były super.Zjechaliśmy wspólnie ok 5 tyś km.Na następny rok jak już wspominałem lecimy[jeszcze nie wiem w ile moto]do Serbii przez Węgry.Chcemy ją pozwiedzać bo w tym roku przelecieliśmy ją tylko tranzytem.Następnie dobijemy do wybrzeża Albańskiego.Wprawdzie przejechaliśmy je w tym roku całe ale tylko widzieliśmy je ze siodła.Powrót pewnie przez Czarnogórę i Bośnię.Wyjeżdżamy jak zwykle zaraz po zakończeniu roku szkolnego[kumpla żona jest nauczycielką ]
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #11

  • Torturro
  • Torturro Avatar
To sie powoli przekształca w temat pt: Plany Wakacyjne :)
Z uwagi że dla mnie 5 osób to tłum ;) - zapewne pojade z zona - i moze warto by ktoś dołączył. Fajnie jak jest drugie moto - drugi facet (hehe - ile mozna na plazy?) z drugiej strony fajnie jak to jakis bliski kumpel - ... w takim miejscu moj przyjaciel mowi: To jest trudne.
...
Plany mam na Albanie - z dojazdem przez małoeksplorowaną Bośnię - wyjątkowo oczarowała mnie Republika Serbska - i to ze nie spotkałem Ani Jednego Turysty! - zreszta na filmie widac - jaki jest dojazd od tej strony do Czarnogóry - przez drewniany most (nie przyjmuje wielkich autobusów). Pozniej w stronę Tirany - i przebić się promem (ok 100e) na obcas buta włoskiego i tamże pokręcic a pozniej juz raczej przelotowo - przez bardziej popularne części Włoch (nie da sie wszystkiego zobaczyc na 1 - wiec Rzymy, Neapole i Wenecje pewnie by odpadły - chociaż co do Wenecji...)
:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #12

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Ja na szczęscie nie jestem ograniczony szkołą z jedej strony a z drugiej strony około 22-23 czerwca powinienem byc z powrotem .
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #13

  • grzesieksiek
  • grzesieksiek Avatar
Kostass napisał:
Ktoś chetny?
Szukam pomysłu na wyjazd.Jeden warunek-po zakończeniu roku szkolnego.Widzę,że zaczęły się wspominki,muszę też coś sklecić z mojej Chorwacji.Pozdro.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #14

  • Kostass
  • Kostass Avatar
Fajna wyprawa , fajne zdjęcia , fajny montaż . Ja tez planuje wyjazd w czerwcu dokładnie 7 . O kierunku zdecyduje jak wsiade na moto :chopp: . Najprawdopodoniej bedzie to Rumunia ,ale niewykluczone ze poźniej skrece na zachód ./ Ktoś chetny?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #15

  • marek
  • marek Avatar
Marek73 napisał:
Co jak co, ale Czarnogóra robi wrażenie :bra:
Marek dla ciebie to byłby raj nad j.Szoderskim gdzie ryby można łapać na pusty haczyk :g:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #16

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Co jak co, ale Czarnogóra robi wrażenie :bra:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Torturro

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #17

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Krzychu, Ty killer jestes... W sniegu jechales chyba na kevlarach? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #18

  • Torturro
  • Torturro Avatar
piter 1600 napisał:
Torturro podałem Ci mój termin jakbyś w następnym roku chciał się umówić na piwo w Albanii.:polew:
hehehe taaaa :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #19

  • Torturro
  • Torturro Avatar
Oj Krzychu - to wyjazd byl zimowy?? ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Bałkany 2011 12 lata 3 miesiąc ago #20

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Torturro podałem Ci mój termin jakbyś w następnym roku chciał się umówić na piwo w Albanii.:polew:
Ostatnio zmieniany: 12 lata 3 miesiąc ago przez piter 1600.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.042 s.
Zasilane przez Forum Kunena