UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pierwsze próby

O:Pierwsze próby 14 lata 10 miesiąc ago #201

  • Miran
  • Miran Avatar
No niestety o wypadzie na południe europy to ja sobie mogę pomarzyć tylko ,zresztą jak większość z nas ale nie przesadzajmy u nas też jest pięknie a do dróg idzie się przyzwyczaić.
Ja osobiście jeżdżę w beskidzie sądeckim i jego najbliższej okolicy i nie narzekam.
Czy wy jeździcie z nogami na spacerówkach??

Bo w moim przypadku (mam 180 cm) jest mi nie wygodnie i lepiej trzymać nogi na podestach.
Kolega ma Virago 750 i on cały czas trzyma nogi na spacerówkach ale to chyba jest różnica między motorami tam się inaczej siedzi.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 10 miesiąc ago #202

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Po Virago 535, VZ800, VL800 wsiadłem na Wild Stara zaraz po kupnie i ruszyłem w drogę powrotną. Wrażenia jak najbardziej pozytywne i do dziś pamiętam to uczucie, choć minęł już 4 lata. Po tysiącach km na trasie uważam, że to bardzo wygodny motocykl, świetnie się prezentuje. Po 1600 spodziewałem się lepszych osiągow, ale masa robi swoje. Zresztą nie do tego to służy. Na naszych drogach Wild Star nigdy nie pokaże swego pełnego uroku - koleiny, muldy, dziury, bujanie. Ale zróbcie sobie kiedyś wypad na południe Europy, nawijając ok.1000km dziennie, a przekonacie się o uroku sprzęta.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 10 miesiąc ago #203

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
piotr napisał:
Mój pojazd jest jeszcze nie zarejestrowany więc moja podróż nie była zbyt długa. Wrażenia zjazdy mam mieszane delikatnie mówiąc, chodzi mi o przyjemność prowadzenia owego modelu. Porównując poprzedni mój moto VN 1500 Clasic to nie jestem zachwycony. Mam nadzieje że się przyzwyczaję. Pozdrowienia

A czemu jeżeli można wiedzieć przesiadłeś się z Vulcana na Gwiazdkę. W przypadku Star-a 1600 VN 1500 raczej klasy pojazdu nie zmieniłeś?
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 10 miesiąc ago #204

  • Kefas
  • Kefas Avatar
Ja na swojego Road Stara wsiadłem po Drag Starze 650. Od razu przypadliśmy sobie do gustu. Jazda w trasie to coś wspaniałego. Mam Vancy, ale nie jest źle. Uszy wytrzymują. A manewrowanie na postoju jest czasem trudne, dlatego trzeba przewidywać ustawienie moto, by nie mieć większych problemów.
Praktyka czyni mistrzem.
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 10 miesiąc ago #205

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Już niedługo dosiądę swojego. Jak dobrze pójdzie będzie to w przyszłym tydniu. Już drepczę w miejscu na myśl że niebawem go dosiądę :cheer:
Załączniki:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Pierwsze próby 14 lata 11 miesiąc ago #206

  • Miran
  • Miran Avatar
Witam
Przyzwyczaisz się,ja też jestem posiadaczem tego motocykla od miesiąca i już mogę powiedzieć że jest całkiem dobrze.
Co prawda w moim przypadku nie miałem bezpośredniego porównania z innym modelem czy marką bo to był mój pierwszy motocykl po dłuższej przerwie.
Dużym problemem ,przynajmniej dla mnie są wszelkie manewry i ciasne skręty wykonywane na małej prędkości tym bardziej że silnik wolnoobrotowy i trzeba uważać żeby po prostu go nie zdusić a jechać jak najwolniej do tego wszystkiego ubranie gazu do zera powoduje mocny efekt hamowania ale już to wszystko wychodzi mi coraz płynniej.
Natomiast jazda w trasie to sama przyjemność,pomijając spory hałas jaki wydają Vansy ;)
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pierwsze próby 14 lata 11 miesiąc ago #207

  • piotr
  • piotr Avatar
Mój pojazd jest jeszcze nie zarejestrowany więc moja podróż nie była zbyt długa. Wrażenia zjazdy mam mieszane delikatnie mówiąc, chodzi mi o przyjemność prowadzenia owego modelu. Porównując poprzedni mój moto VN 1500 Clasic to nie jestem zachwycony. Mam nadzieje że się przyzwyczaję. Pozdrowienia
Załączniki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.053 s.
Zasilane przez Forum Kunena