UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Objazdówka Europy

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #1

  • Heffi
  • Heffi Avatar
HEHEHE - zacna traska , pozazdroscic tylko :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #2

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
W sumie przednim kołem zapiszczałem w czasie całej wyprawy 3 razy. Raz na filmie, drugi raz, bo się zagapiłem i bym wjechał w poprzedzającego, a trzeci przed "garbem" na granicy Szwajcarsko-Lichtenszajeńskiej - tak się skupiłem na tym, czy trzeba się zatrzymywać, czy nie, że spory próg z cyfrą "10" przeleciałbym 40-ką. Pogranicznicy się tylko zaśmiali i tyle było z kontroli.
Heble po zmianie przewodów na te w oplocie pracują zupełnie inaczej, a że wymianę zrobiłem tuż przed wyjazdem, to jeszcze się nie oswoiłem. Dobrze, że na klamce miałem tylko dwa palce, a nie wszystkie. :D
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #3

  • ROBERT72
  • ROBERT72 Avatar
No Marek piękna sprawa ale ten "kozak" na moto jak Ci wyskoczył to mi się aż ciepło zrobiło :oj: Co do wyprawy to brawo za nawinięte kilosy i fajnie ,że bez "przygód" . :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #4

  • Beju
  • Beju Avatar
Gratuluję i zazdroszczę wyprawy! :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #5

  • marek
  • marek Avatar
dobrze doktorze prawisz może w przyszłym roku coś takiego wymyślimy :br:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #6

  • DrFelga
  • DrFelga Avatar
:br: Ślinka cieknie, pozazdrościć , takie podróże motorkiem to palce lizać :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Objazdówka Europy 10 lata 8 miesiąc ago #7

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Niestety, wszystko co piękne kiedyś się kończy. Wyprawa do Francji i powrót przez Alpy właśnie dobiegła końca.
Razem ok. 6150 km. Radek załadowany bagażami, pasażerem i mną ważył prawie 560 kg, z czego ok. 100 wisiało nad tylnym kołem i za nim. Efektem bardzo mały prześwit na tyle ramy, który skutecznie ograniczał składanie. Do tego spora powierzchnia boczna od nas i sporej wielkości torby na bagażniku. Mimo to było miło i przyjemnie. Temperatura aż za wysoka, bo miejscami dochodziła do 38 stopni w cieniu, ale wole tę niedogodność niż jazdę w deszczu.
Kilka ciekawych obserwacji drogowych, kilka ostrych hamowań z przyblokowaniem przedniego koła (tylne miało taki docisk, że nie mogło zapiszczeć), ale bez "przygód".
Na poniższym filmiku spokojny zjazd z Grimsel i w 2.20 jedna z przygód, o których wyżej pisałem - kamera była zamontowana przy klamce sprzęgła, co trochę zmienia perspektywę. Zamglenia w rogach obrazu to efekt powstały po plamach z owadów, a skakanie daty i falowanie dołu obrazu wynikają z działania youtube.




Motocyklistów jest tam tylu, że doczekali się specjalnej oprawy artystycznej:
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 10 lata 8 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena