UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Piekna pogoda !

Piekna pogoda ! 4 lata 5 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Lord Zed napisał:
wemar ,a cóż to za sytuacja ze skończyłeś sezon w sierpniu?
Źle dobrałem termin naprawienia kolana i teraz zamiast jeździć, patrzę jak jeżdżą inni. :(
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Piekna pogoda ! 4 lata 5 miesiąc ago #2

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Z Lipna do Szczecina -jakies 400 km,czyli 6,7 godzin z postojami.Jutro i w sobote bedzie ładna pogoda.
Jak sie zdecydujesz kręc 608403459,to może sie spotkamy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Piekna pogoda ! 4 lata 5 miesiąc ago #3

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
longjohn napisał:
:chop: We wtorek raniutko o 7.00 wyciagam konia z garażu. Na termometrze 13 stc. Wkładam termiki i ciepła kurtkę.potem zapada decyzja,że trzeba obcykac swierzo otwarta S6. jade do Goleniowa (18km) i potem
dalej do Nowogardu. za Nowogardem az za Płoty po jednym pasie(na drugim ustawiaja drogowskazy,troche sie kreci robotników ) Wszedzie 70 z uwagi na to ,że prawy pas podzielony słupkami. jade nie 70,ale 100 niemniej za c hwilę porsche trabi za mną.Jak trąbisz to ja zmnieszam do 70.Wtedy facet zwalnia ,objeżdza słupki oddzielające pasy i rwie do przodu,po kilkuset metrach zwalnia i przejeżdza na prawy pas.No tu przydałaby sie kamerka.
Od Płot do koszalina elegancko.Na benzyniarni kawa i benzyna potem dalej na Szczecinek,Borne Sulinowo,Czaplinek,Drawsko. Z Drawska piekna droga do Kalisza Pomorskiego. Po drodze na parkingu zostawiam
moto i z kozikiem do lasu. Po 15 minutach mam juz tyle podgrzybków ,że zostawiam je i ściągam koszulkę
i ładuje w nia grzyby.Po godzince cała bakista i tylny bagażnik pełen. Dalej kalisz,troche 10 tki i potem przez Ińsko,Chociwel do domu. W sumie 7 godzin pieknej pogody i wspaniałej jazdy. temperatura idealna ( W lecie takiej nie było) Moto chyba powinno iśc juz na zimowy odpoczynek.Niemniej pogoda czyni w tym roku cuda. Może będzie okienko jeszcze w listopadzie?

Pogoda dopisuje , chce nam chyba wynagrodzić zimną wiosnę. Na dniach mam wyjazd do Szczecina i zastanawiam,się czym tu jechać :mysli:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Piekna pogoda ! 4 lata 5 miesiąc ago #4

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
wemar ,a cóż to za sytuacja ze skończyłeś sezon w sierpniu?
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Piekna pogoda ! 4 lata 5 miesiąc ago #5

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1901
  • Otrzymane podziękowania: 134
  • Oklaski: 22
Piękna przejażdżka i do tego z owocami lasu. Zazdroszczę, dla mnie senon skończył się pod koniec sierpnia i jakiś czas mogę tylko patrzeć, jak inni jeżdżą (co mnie bardzo irytuje :polew: ).
No ale chociaż na grzyby mogę pokuśtykać, a pozytywem jazdy na 4oo jest to, że nie martwię się o miejsce do ich zabrania :D
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Piekna pogoda ! 4 lata 5 miesiąc ago #6

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
:chop: We wtorek raniutko o 7.00 wyciagam konia z garażu. Na termometrze 13 stc. Wkładam termiki i ciepła kurtkę.potem zapada decyzja,że trzeba obcykac swierzo otwarta S6. jade do Goleniowa (18km) i potem
dalej do Nowogardu. za Nowogardem az za Płoty po jednym pasie(na drugim ustawiaja drogowskazy,troche sie kreci robotników ) Wszedzie 70 z uwagi na to ,że prawy pas podzielony słupkami. jade nie 70,ale 100 niemniej za c hwilę porsche trabi za mną.Jak trąbisz to ja zmnieszam do 70.Wtedy facet zwalnia ,objeżdza słupki oddzielające pasy i rwie do przodu,po kilkuset metrach zwalnia i przejeżdza na prawy pas.No tu przydałaby sie kamerka.
Od Płot do koszalina elegancko.Na benzyniarni kawa i benzyna potem dalej na Szczecinek,Borne Sulinowo,Czaplinek,Drawsko. Z Drawska piekna droga do Kalisza Pomorskiego. Po drodze na parkingu zostawiam
moto i z kozikiem do lasu. Po 15 minutach mam juz tyle podgrzybków ,że zostawiam je i ściągam koszulkę
i ładuje w nia grzyby.Po godzince cała bakista i tylny bagażnik pełen. Dalej kalisz,troche 10 tki i potem przez Ińsko,Chociwel do domu. W sumie 7 godzin pieknej pogody i wspaniałej jazdy. temperatura idealna ( W lecie takiej nie było) Moto chyba powinno iśc juz na zimowy odpoczynek.Niemniej pogoda czyni w tym roku cuda. Może będzie okienko jeszcze w listopadzie?
Ostatnio zmieniany: 4 lata 5 miesiąc ago przez longjohn. Powód: błąd
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena