UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: policja

policja 1 rok 9 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
ja robiłem dwa razy:
raz w 1986 roku - masz WSK-ę strzel kółko wokół tej fontanny na tym placu i nie wywróć się. Jako stary posiadacz komara mając 17 lat zdałem za pierwszym razem bez problemu z wyciąganiem eki za każdym razem a było ich raptem 2.
drugi raz jak mi za pkt "prafko" zabrali musiałem zdawać wg. nowych zasad wprowadzonych w 2017r. Pamiętam jak koleś z Gazety Pomorskiej po zdanym egzaminie praktycznym podszedł do mnie i robił wywiad co do trudności związanych z nowymi wymogami na egzaminie praktycznym. Trochę się zdziwiłem że reporter z GP mnie tak wypytuje. Potem się dowiedziałem, że od momentu wprowadzenia zmian w lutym ( zdawałem w kwietniu) byłem pierwszym któremu udało się zdać egzamin praktyczny he,he.
PS. Dodam że wziąłem sobie u Starego Bikera z "L" 4 godzinną lekcję "przypominającą" żeby nie dać ciało co i jak na egzaminach i podejrzewam że gdyby nie te 4 godzinny wycisk jaki mi zrobił raczej by mi tak łatwo nie poszło.
B)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #2

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
Ja robiłem kurs w zimie circa 1988.....totalne lodowisko na placu, gleba przy każdym nawrocie. Ale komenda była: jeździć !
To były inne czasy.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #3

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Łatwy ????
a kto teraz potrafi zrobic ósemkę wyciągajac lewą rekę, nie kontrolując sprzegła i obracając głowe a zaraz w prawo to samo z prawą reką i skret głowy w prawo ??????
Mnie wtedy taka jazda nauczyła opanowania chujowego motocykla ze zjebanym sprzęgłem, zbrzytającą skrzynią biegów i brakiem hebli.
No i co chwila odpalanie z kopa i szukanie luzu
To była szkoła B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #4

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Prawda,że w dawnych czasach egzamin na A był łatwy do zdania. A wuefemka
była sprzetęm o niewielkiej masie .Ale skoro wymagany do jeżdzenia jest "kwit"
to nalezy go zdobyc i nie być cwaniakiem. Pomijam fakt,że tacy ludzie sprowadzają na nas niedobre odium. A błędy popełniaja wszyscy.I jeżeli ktos zwalnia przed
zakretem i nie kładzie motocykla to wcale nie oznacza ,że nie umie ,ale boi sie
uszkodzonej nawierzchni,naniesionego piasku ,albo stary juz jest i wie ,że kości już mu sie nie zrosną
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #5

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 949
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
TomHal napisał:
:kier: potem nie dziwne że tacy nie wiedzą jak się na drodze zachować i myślą że tok samo jak puszką :dia:

Tom ,teraz jakoś szkolą , są szkoły jazdy. Gdy zdawałem A+B+T w szkole w 92r , padlo pytanie :
Umiesz jeździć/jechałeś na motocyklu kiedyś?
Tak.
To zrób kółko na placu i koniec.

Ilu tak zdało/uczyło się jeździć jak ja ? Ilu jeździ do tej pory? Może jeździmy gorzej niż młodsi bez kategorii A , bo my musieliśmy uczyć się sami i powielamy dużo błędów.Długo nie mogłem się przełamać aby mocno położyć się w zakręcie,strach przed glebą był duży.Ważne aby miec prawko wogóle,reszte zrobią kursy doszkalające.
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #6

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
:kier: potem nie dziwne że tacy nie wiedzą jak się na drodze zachować i myślą że tok samo jak puszką :dia:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #7

  • Excalibur
  • Excalibur Avatar
  • Offline
  • świeżak
  • Posty: 8
  • Oklaski: 0
Dwa tygodnie temu też miałem taką kontrolę w okolicach Wieliczki. Interesowały ich tylko uprawnienia. Ja również pojechałem dalej. :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #8

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Nawet nie wiesz ilu na motocyklach nie ma prawka ....
To jakas plaga niestety :dia: :nie:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

policja 1 rok 10 miesiąc ago #9

  • longjohn
  • longjohn Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 22
  • Oklaski: 10
Jade sobie w kierunku morza nie s3 ani s6 ale boczną "turystyczną" drogą.predkośc około
100 ale raczej z minusemi nagle ...policjant z lizakiem. Zjeżdzam na bok imam juz wysokie cisnienie. O co cholera chodzi? Policjant w skórze motocyklowej obok stoja dwa kawasaki.
-Spokojnie mówi Pan Policjant-to tylko sprawdzenie czy posiada pan prawo jazdy A.
Podaje mu mój kartonik. O kurcze 1970 rok! To mnie jeszcze na swiecie nie było.
-No myslę ,że i długo potem Ciebie nie było. Rozmawiamy i nagle pojawia sie grupka kilku motocykli ze szczecińską rejestracją. Drugi policjant kieruje ich na bok. Ja powoli się zbieram.
Niestety dwu z tej grupki ma tylko B. Teraz rozumiem ta kontrolę.Błupio mi za nich ,a i kolegom ich głupio,chyba nie wiedzieli...Niestety dwóch nie odjedzie dalej,ja pojechałem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.029 s.
Zasilane przez Forum Kunena