UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Patryk - Warszawa Bemowo

O:Patryk - Warszawa Bemowo 13 lata 7 miesiąc ago #21

  • Minister
  • Minister Avatar
Witam sąsiada z Bemowa. Osiedle "Groty" pozdrawia. Jakbyś chciał to zawsze wpadaj do mnie (mój numer: 509 008 009). Dzisiaj około 17.30 zbieramy się u mnie trochę pokręcić się po mieście.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Patryk - Warszawa Bemowo 13 lata 7 miesiąc ago #22

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Witamy serdecznie. Wpadnij dzisiaj do Cranka to na pewno kilku z nas poznasz osobiście :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Patryk - Warszawa Bemowo 13 lata 7 miesiąc ago #23

  • patryk_c
  • patryk_c Avatar
Witam Wszystkich !

Wczoraj wieczorem spotkałem na Wisłostradzie grupę motonitów na Gwiazdach, pomiędzy Starówką a zjazdem na plac Wilsona, i pomimo, że nie jechałem w tamtą stronę to nie mogłem sobie odmówić wspólnego przejechania kawałka w TAKIM towarzystwie!

Może to ktoś od Was - co namniej dwa RS / WS miały mega oświetlenie LED ...


No i generalnie po paru miesiącach od rejestracji zebrałem się, żeby się aktywować.

Jeżdżę od lipca na czarnym Road Star 1700 Silverado z 2006 r, operuję z Warszawskiego Bemowa (okolice Tesco na Górczewskiej).

Ktoś mógł się natknąć na mnie wcześniej na mojej byłej czarnej Drag Star 650 z wyciągniętymi do ziemi błotnikami, a w necie na forum yamaha-dragstar.pl


Mam nadzieję wyciągnąć od Was trochę wiedzy nt. naszych motocykli i znaleźć dodatkowe okazje do wspólnych przejazdów.

Pozdrawiam i do zobaczenia na drodze.

P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena