UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Witam wszystkich

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #1

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Siemanko z nad morza ,od Krzycha :cza:
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #2

  • Cosmoo
  • Cosmoo Avatar
Witaj Kaziu...a gdybyś nie wyrobił czasowo,finansowo, czy cokolwiek...na wiosnę być może będę puszczał swoją Dragini 1100 w classicu, w jedynie słusznym kolorze ;)..jak długofalowy plan finansowy się zrealizuje ofkors, wejdę w WR...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #3

  • Kazik_ro
  • Kazik_ro Avatar
mailem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. albo gadu 2999169
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #4

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Pruszków Wita :dziendobry:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #5

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
:-) I taka odpowiedź mi sie podoba ;-) Sam Wildka najpierw oglądałem tylko na fotach ale jak je zobaczyłem od razu wiedziałem że to ma być wlasnie 1,6 ;-)

Daj namiar do siebie :-) Mam do Ciebie kilka tematów :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #6

  • Jano
  • Jano Avatar
Tarnów pozdrawia!

Podzielam zdanie Mirana, miałem Draga 1100 a mam Radka, Jaca Ci oferuje pomoc, korzystaj, tylko teraz raczej jazd nie bedzie bo pług by trzebabyło zamontowac :bez:

powodzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #7

  • Miran
  • Miran Avatar
Witam i pozdrawiam z małopolski!!

Nie daj się chłopie zbić z tropu jeżeli to jest twoje marzenie to po prostu je zrealizuj.
Gadanie że najpierw kup coś mniejszego itd. prowadzi tylko do tego że będziesz zmieniał sprzęt co sezon u mnie przynajmniej było tak że kupiłem od razu to co chciałem a jeżeli masz podstawowe pojęcie o jeździe motocyklem na pewno sobie poradzisz.

Życzę powodzenia!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #8

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Jaca, przepraszam, że nie na priva ale, po pierwsze Twój sprzęt jest Mega Kosmiczny i wymaga pochlebstw zbiorowych :woohoo: , a po drugie próbowałem wyłać Ci @ ale mam same zwroty. Chyba coś nie halo z Twoją pocztą. :(

Chętnie bym zakupił, ale nie zamierzam wydać więcej niż 30k pln, a Ty za taką cenę nigdy jej nie puścisz przecież. Szkoda, ale coż...życie. :( Zostaje kupić coś tańszego i żmudnie ewoluować w podobnym do Twego kierunku. :)

W każdym razie dziękuję za inspiracje :evil:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #9

  • Kazik_ro
  • Kazik_ro Avatar
Witam ponownie,
dzięki wszystkim za odzew:)
Jeśli chodzi o wasze uwagi to: nawet jeśli nie widziałem na żywca i nie miałem takiej sposobności żeby dosiąść moto, to wiem że na pewno będzie to Gwiazda:) powiem tak, niecałe pół roku temu przyglądałem się na googlach WR Star i to było to o czym marzyłem:) tylko, że wtedy moje zarobki na to nie pozwalały i dałem sobie spokój. Od tamtego czasu się pozmieniało i mam szanse spełnić swoje marzenie. Przyznam, że przyglądałem się też Hondzie VTX1300 ale było parę przeciw, już nie istotne bo o niczym innym nie myśle:)
Co do waszych kilku spostrzerzeń to:
- oelum w głowie mam i to dość sporo i wiem, że WR Star ma swoje gabaryty (przeczytałem wszystkie lektury) ale na pewno sobie z nim poradze, jestem spokojnym kierowcą, moto ma mi służyć do spokojnej jazdy i czerpania przyjemności w zwiedzaniu okolic na długich trasach a nie na mieście. Żadnego ciężkiego sprzętu się nie boję, jestem chłopak z niewielkiej miejscowości i wiem coś o prowadzeniu wielkich gabartyów nie tylko na 2kołach:)
- proszę nie odradzajcie mi Gwiazdy:) Draga kupię tylko i wyłącznie już wtedy kiedy nie znajdę nic przystępnego i zadbanego:(
Co do pytań, to:
- uważam, że jeśli mnie stać na kupno to i na jego eksploatację, także z tym problemu nie ma
- dla moto zawsze mam czas:)
- plecaczkowi się moto baardzo podoba i z tym też problemu nie będzie, poza marudzeniem o kase, ale to każda tak ma:)
Jeszcze wtrące dodatkowo 3grosze, bo kolega Wilk napisał
"sprzęta można już wyrwać za 20 koła jak dobrze poszukasz ale to nie będzie to salonówka tylko napewno cóś bedzie do roboty przy nim"
jeśli chodzi o mnie to jestem wszechstronnie uzdolniony i żadnej robótki się nie boję bo: sam wszystko naprawiam co się da w domu w ciepłym garażu i jak coś robie to konkretnie a mam do tego sprzęt i warunki, poza tym pracuję w robocie przy nierdzewce i alu jako spawacz TIG'iem. Tylko wszystko zależy od tego co jest do roboty, bo złoma z zajechanym silnikiem do całkowitego odpicowania nie chcę kupować.
Dzięki jeszcze raz za wszelkie uwagi i pomoc. Temat zakupu poruszę za parę miesięcy w dziale "KUPIĘ" w ramach przypomnienia, a tak na razie to będę szukał, może się coś faktycznie znajdzie godnego uwagi i może da się zaklepać. Piszcie dalej:) i znowu długa lektura wyszła... :ohmy:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #10

  • Never
  • Never Avatar
siema Kaziu :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #11

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
jaca napisał:
Witam cię Kazik na forum. :cza:
Jak chcesz to zapraszam do mnie ,możesz się przymierzyć i obejrzeć mojego road stara.
Mieszkasz nie daleko mnie więc jak coś to dzwoń 502034938. :chopper:


Jaca, możesz wrzucić jakies zdjęcia sprzęta?
Jeśli nawet z braku miejsca nie tutaj, to proszę na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #12

  • jaca
  • jaca Avatar
Witam cię Kazik na forum. :cza:
Jak chcesz to zapraszam do mnie ,możesz się przymierzyć i obejrzeć mojego road stara.
Mieszkasz nie daleko mnie więc jak coś to dzwoń 502034938. :chopper:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #13

  • marek
  • marek Avatar
witam z Bielawy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #14

  • ytelak
  • ytelak Avatar
Powitać z Opola :cza:

Co do kupna motora proponuję skontaktować się z naszym forumowiczem JACA z Łazisk Górnych pozdrawiam.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #15

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Witam z zaśnieżonego Pomorza :czesc:

Kazik, doskonale Cię rozumiem, bo z motorami jest podobnie jak z kobietami – niekoniecznie musisz na nich jeździć, by się zakochać. :laugh:

Choć z drugiej strony piszesz, że nawet nie widziałeś, więc to raczej miłość korespondencyjna? :laugh:

Mam, a w zasadzie miałem taki sam problem jak Ty. Miałem, bo zrobiłem kilka km i przekonałem się że tylko Duża Gwiazda i zbieram na własną! Co prawda tak jak pisze Wilk, świadom jestem że łatwo nie będzie i pomimo żądzy posiadania w gacie robię czy dam radę – idąc dalej mam nadzieję (a wiadomo kogo jest ona matką) że wszystko zależy właśnie od „oleum”. :laugh:

Jeśli mogę pomóc, to „czy kierujesz się sercem, czy rozumem” obowiązkowo musisz usiąść i pogonić sprzęta!!! Dodatkowo ja szukałem odpowiedzi na pytania:
1. Kupno, to oczywiście największy i najważniejszy z wydatków ale w zasadzie dopiero ich początek. Czy będzie mnie stać na kolejne wydatki, choćby tylko eksploatacyjne?
2. Czy będziesz miał czas dla Gwiazdy? Myślę, że będzie zabierać go sporo, albo nawet i jeszcze więcej. :laugh:
3. Miasto, trasa? Do czego ma służyć moto? Jak głównie miasto, to chyba trzeba by zrewidować wybór. :(
4. Jak plecaczek, akceptuje? Będzie się podobało? Jeśli nie, to ciągłe marudzenie może zepsuć cały „fun”. Miałem tak kiedyś.

Oczywiście pytań które ja sobie zadawałem jest o wiele więcej, ale to moje fisie i Panowie z forum mieliby niezłą beczkę, gdybym się rozpisał. wysmiew
Polecam jednakże usiąść na dupie i poważnie się zastanowić. Kapuchę wydać nie jest żadną trudnością. Problemem natomiast czasem bywa przełożenie wydatków na pełne zadowolenie :laugh:

Lewa w Górę
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #16

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Oj Kaziu, Kaziu, zakochaj się w WS lub RS.
A tak na poważnie to witam, musisz się przymierzyć do tego moto a czy cię przerośnie tak jak pisał wcześniej Wykrzyknik to musisz sprawdzić sam jak się na nim czujesz. Nie jest łatwo ale jeśli masz oleum w głowie jak mawiał Zagłoba to sobie poradzisz, powoli spokojnie i bez szaleństw, dasz radę. A sprzęta można już wyrwać za 20 koła jak dobrze poszukasz ale to nie będzie to salonówka tylko napewno cóś bedzie do roboty przy nim. Życzę powodzenia w poszukiwaniach.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #17

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Ulalala... Nie siedziałeś na Wildku a chcesz go kupić???
Ja sprzedam Ci swojego za 24 tysie. Właśnie ma zakłądane nowe tarcze sprzęgłowe, miał właśnie zriobony recal.

A tak poważnie kup sobie Draga 1100 b to moto Cię przerośnie...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #18

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Uuuuuuu zes brachu poleciał rozpiska :woohoo:
Powitac serdecznie :cza:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Witam wszystkich 13 lata 5 miesiąc ago #19

  • Kazik_ro
  • Kazik_ro Avatar
Witam wszystkich fanów jedynej słusznej marki:)
Mówią mi Kazik, na imię mam Mateusz.
Pochodzę ze Śląska z okolic Wodzisławia Śląskiego.
Nie chcę zakładać osobnego tematu w innym dziale, także piszę tutaj.Jako, że od 2sezonów nie posiadam moto, postanowiłem to w końcu zmienić. Co chwilę gdy mam wolny czas przeglądam google, allegro i poszukuję dla siebie odpowiedniego moto. Zawsze podobały mi się choppery i cruisery i nie kupiłbym nigdy plastika, to też po przygodzie z Yamaha Virago 535 (okazał się jednak po kilku przejażdżkach niezbyt wygodny-176cm wzrostu), którą obrałem na pierwsze moto wiem już jaki kolejny typ motocykla kupię. Będzie to cruiser Yamahy. Z początku myślałem o DragStar1100 tylko i wyłącznie Classic, jednak ostatnio doszedłem do wniosku, że może uda się kupić nie drogo Wild Stara czy Road Stara. Pytanie moje do was: 1600 czy 1700? przeszukałem już wszystko i nie wiem co wybrać:( Druga sprawa to fundusze na ten cel. Czy w tym kraju można kupić wersje z dużą ilością chromu:) (z tego co wiem to Silverado) za mniej/więcej 23tyś. ale ma to być sprzęt pewny i od raczej pierwszego właściciela, który odpowiednio dba o swoją maszynę. Wiem, że OKAZJE nie istnieją, a takich na allegro nie brakuje. Czy kupie coś w tej kwocie czy tylko mogę pomarzyć?:(Przerobiłem już na internecie sprowadzenie moto z Usa ale czy to się wogóle opłaci? handlarz-dodatkowa kasa za usługę. Najlepiej to od kogoś kogo WY posiadacze tych moto znacie.
Jeszcze jedna istotna sprawa, ani na dragu ani na 1600czy1700 nie siedziałem i nie widziałem na żywo i namacalnie:( nie było nigdy jakoś okazji. Druga sprawa, to taka że boję się że jak nie będzie mnie stać na zakup WR Stara i kupię Draga a okaże się później, że to jednak nie to, to chyba zrobię sobie SEPUKU:( boję się w Dragu bendixa, który ponoć szfankuje a część tania nie jest. Na kardanie jeździłem Virago - łańcucha w życiu nie chce mieć i słyszeć o nim. Piszecie, że na pasie nie szarpie, nie drga i wierzę w to, przez to też chcę kupić Wild Stara.
Moto ma być dla mnie, ma mi służyć dłuuuuuugie lata bo nie kupię później nic innego przez długi czas bo za 2lata będę się chajtać i potem wiadomo-lipa, a i teraz narzeczona narzeka, że zgrozo:)
Przeglądam to forum i widzę, że sprzęty od niektórych osób w waszym gronie chodzą po 28koła, prawdę mówiąc nie stać mnie na taki wydatek niestety a kredytów w banku nie mam zamiaru zaciągać.
Liczę na waszą pomoc i dobre rady bo przeszukałem cały internet i nie wiem co dalej.
Moto planuję kupić w marcu/kwietniu 2011, wtedy też będę przy takiej kasie o jakiej wspomniałem i wtedy też myślę, że śniegu nie będzie żeby zrobić jazdę testową. Jeśli nawet miałbym długooo czekać na jakąś "okazje" cenową to poczekam, ale ileż można, nie wytrzymam już wiosną bez moto:( ubranko leży wypucowane:)
Istnieje możliwość kupna gołego moto ?? ale cena musi być niska, wiem że to raczej nie jest dobry pomysł;/wiem, że wszelkie akcesoria tanie nie są, ale to już raczej w akcie desperacji.
Za wszelkie rady serdecznie dziękuję.
Jeszcze mała prośba, jeśli ktoś zna kogoś, kto ma zamiar sprzedać a moto jest warte uwagi to proszę dać znać:)

Pozdrawiam :)
ps. przepraszam za tak długą lekturę
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.046 s.
Zasilane przez Forum Kunena