UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: pozdrawiam wszystkich użytkowników forum

Odp: pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 13 lata 4 miesiąc ago #21

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Centrum wita...
Darek już napisał, jesteś w Wawie wpadaj na spotkania, nie samą pracą i nauką człowiek żyje :-)

W końcu jako ojciec NightHowka muszę się dowiedzieć kto go teraz dosiada ;-)

Każda środa i piątek w klubhousie klubu P.-G. Gremium MC Warszawa.
:piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 13 lata 4 miesiąc ago #22

  • ELVIS
  • ELVIS Avatar
dziękuje na pewno skorzystam z zaproszenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 13 lata 4 miesiąc ago #23

  • Minister
  • Minister Avatar
Witamy z W-wy. Bemowo pozdrawia! Jak spędzasz dużo czasu w Wawce to zapraszamy na nasze cotygodniowe spotkania w realu. Będziesz zainteresowany dzwoń do mnie (509 008 009) albo do Nighta.

Pozdrawiam, Minister.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 13 lata 4 miesiąc ago #24

  • ytelak
  • ytelak Avatar
Powitać z Opola :hel:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

pozdrawiam wszystkich użytkowników forum 13 lata 4 miesiąc ago #25

  • ELVIS
  • ELVIS Avatar
Mam na imię Marek lat 27 niedługo wskoczy 28, jestem szczęśliwym kowbojem NightHawk-a ze stadniny od NightRider-a. Jestem zameldowany w najpiękniejszym mieście w Polsce i nie tylko jakim jest Mrągowo, wcześniej miasto nosiło nazwę Sensburg, choć głównie przebywam w Warszawie gdzie pracuje jako żołnierz- kierowca i studiuje. Swoją przygodę z dwoma kółkami zaczełem bardzo szybko bo już w wieku 6 lat starszy brat nauczył Mnie jeżdzić na motorynce choć jeszcze nie dosięgałem do ziemi. Póżniej był komar, simson i MZ. Nastepnie miałem przerwę aż do 2008 w którym kupiłem Kawasaki EN 500 i do tej pory jestem właścicielem. Bardzo jestem zadowolony ze swojego zakupu, motocykl bezawaryjny, napędzany na pas, silnik bardzo elastyczny i oszczędny, i ze sporą werwą. Głównie jeżdze z przyjaciółmi, zbieramy się i tłoki w ruch. Mam taką zwartą bande 6 osobową. Podczas pierwszego sezonu zwiedzaliśmy tereny wokół Mrągowa, ponieważ trzeba najpierw swoje śmieci dobrze poznać by poznawać następne. Drugi sezon to już troche dalsze wypady jak Trójmiasto, Warszawa, Suwałki itd. Ostatni sezon to już były długie trasy po których poczułem potrzebę zmiany na coś większego. Głownie przebywałem już w Warszawie skąd wyruszałem do Berlina na zlot do Goodboys-ów Bielsk Podlaski. Tak się składa że w każdym sezonie zrobiłem około 12 tyś km. Teraz jak mam NigtHawk-a myśle że bez problemu zwiększe limit pokonanych kilometrów. Myśle że nie muszę opisywać, jak mówi Jurek, "Przyjaciela", a osoby które nie widziało te dzieło sztuki które sam Michał Anioł by się nie powstydził wysyłam do strony NigghtRider-a.
Ale się rozpisałem. Kończe

sites.google.com/site/testankieta/ppoze
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena