UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Krótkie komunikaty o rzeczach które chcemy sprzedać ;) Uwaga temat często czyszczony ze względu na wszechobecny SPAM!

TEMAT: Yamaha wersja Covid-19

Yamaha wersja Covid-19 3 lata 10 miesiąc ago #1

  • Gululek
  • Gululek Avatar
Witam :wild:

Dla zainteresowanych zakupem, od dzisiaj mała promocja, od ceny każdej ze sprzedawanych rzeczy można odliczyć 50 PLN.

W razie pytań lub wątpliwości, pozostaję do dyspozycji :zol:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Yamaha wersja Covid-19 3 lata 11 miesiąc ago #2

  • Gululek
  • Gululek Avatar
Witam Szanownych Forumowiczów :hel:

W ostatnim czasie z uwagi na słynnego wirusa na "k" pisanego przez "C"... zrobiłem solidny remanent w garażu i okazało się, że mam kilka gratów które zalegają a mogłyby posłużyć jeszcze innym.

Zanim wszystko powędruje na alledrogo rzucam temat, może ktoś skorzysta i będzie zainteresowany.

Mam na zbyciu następujące rzeczy, które pochodzą z mojego XV 1600:

1. Lampa tylna (nowa, kupiłem, ale nie założyłem... bo zainwestowałem w led'a) - 250 pln
2. Poprzeczka mocowania kierunkowskazów (wersja RS) + komplet kierunkowskazów - 250 pln
3. Pulej + koło pasowe - 500 pln
4. Kompletne Oparcie (niskie, uszkodzona podłuszka) - 450 pln

W załączeniu rzeczywiste zdjęcia sprzedawanych przedmiotów, ale jeśli ktoś jest zainteresowany to z przyjemnością doślę dodatkowe, tak aby dopełnić obraz.

Do ceny proszę doliczyć koszt wysyłki wg cennika PP, no chyba że ktoś jest zdecydowany na odbiór osobisty, to zapraszam.

Pozdrawiam, LwG :dobrarobota
Paweł
Załączniki:
Ostatnio zmieniany: 3 lata 10 miesiąc ago przez Gululek. Powód: Nowe ceny przedmiotów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.028 s.
Zasilane przez Forum Kunena