UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Krótkie komunikaty o rzeczach które chcemy sprzedać ;) Uwaga temat często czyszczony ze względu na wszechobecny SPAM!

TEMAT: Ventura 2012, 13 000 mil, 33 000 zł.

Ventura 2012, 13 000 mil, 33 000 zł. 2 lata 2 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
SATURIAN napisał:
To jakieś nieudane motocykle , paliwo leje się do rury , i żeby chochlą wylewać , to lepiej już kupić harleya :polew: :covid: B)

patrzaj Pan. Trzepia się no :du:

:piw:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ventura 2012, 13 000 mil, 33 000 zł. 2 lata 2 miesiąc ago #2

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1542
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
To jakieś nieudane motocykle , paliwo leje się do rury , i żeby chochlą wylewać , to lepiej już kupić harleya :polew: :covid: B)
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ventura 2012, 13 000 mil, 33 000 zł. 2 lata 2 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
nie że chcę tutaj mieszać kijem Wisłę ale że co??? :co:

Zaworki nie trzymały i z tego powodu zapaliła się przednia owiewka kolan??? A co z bakiem nie wystrzelił przy okazji? Nie wspomnę o innych zniszczeniach jeżeli tyle plastyku poszło z dymem.

Patrząc dalej - jeżeli nawet z powodu przelewania się paliwa do rur wydechowych nastąpił samozapłon to musiały te rury być tak gorące że chyba wyglądały jak zapalniczka żarowa.

Piszę to ponieważ sam miałem problem z moją Ventką i są tutaj osoby na forum, które miały okazje to organoleptycznie przeżyć.
Jedna z cewek dostała zwarcie z powodu mojej jazdy zaraz po roztopach. Sól, woda i ch...we umiejscowienie jednej z cewek (jedna jest pod bakiem, druga na wysokości odmy od zbiornika tak jak w RS czy WS). Na dwóch garach zrobiłem trasę na otwarcie sezonu, do Czech i latałem po Niemcowni prawie 6 miesięcy. Lało się za mną do tego stopnia że jadący Wemar za mną pokazywał mi zalane moto moją lecącą z rur wydechowych wachą na niego. Jak wcześniej spalał mi w granicach 5-6 litrów tak przy tej dolegliwości wzrosło do prawie 10. Ponieważ cewka miała cosik na odczycie stąd raz po raz moto wchodziło na obroty nie mniej jednak po krótkim czasie jak dochodziło do mocniejszego odkręcenia manetki zalewało świece i musiałem trochę kilometrów zrobić zanim znowu nie odpalało. Tu mowa tylko o trasie. W rundkach wokół komina można sobie tylko pomarzyć o poprawnej pracy. Na moto wylało się dziesiątki paliwa, z rury mogłem je prawie chochlą wylewać i jakoś do samozapłonu nie doszło. Coś mi tu nie pasuje ale jak tak piszesz. Kto wie? Ja osobiście w to nie wierzę. Sorry
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Ventura 2012, 13 000 mil, 33 000 zł. 2 lata 2 miesiąc ago #4

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Gość z którym rozmawiam o zakupie maszyny ze stanów ma do sprzedaży Venturę .
Ja akurat nie jestem zainteresowany ale myślę że ciekawa oferta dlatego tutaj piszę.

"Ventura 2012
Przebieg 13 000 mil
Cena 33 000 zł.
Moto miało kufry boczne i lewy gołebnik malowane.
Zapaliło się paliwo w tlumikach i lewy gołębnik. Nie trzymały zaworki w gaźnikach(wymienione)"

Facet jest z Lublina, zdjęcia ze stanów oczywiście do wglądu.
Ma też inne maszyny. Goldas GL1800 2007r., Triumph 2011, Road King.
Optymalny kontakt przez whatsapa.
tel 509___294+++333

Żeby była jasność , faceta nie znam i za ofertę nie odpowiadam.
Załączniki:
Czyń miłość a nie wojnę :)
Ostatnio zmieniany: 2 lata 2 miesiąc ago przez Hipis.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.036 s.
Zasilane przez Forum Kunena