UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: Powódz w Sandomierzu

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #41

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
spider napisał:
Mr Hyde napisał:
Spider! Nie susz całych siedzeń, ściągnij tapicerkę. Niedługo do Ciebie przyjedziemy B)

I tak MR HYDE musiałem zrobic wczoraj rozbroiłem siedzenia i dzis juz widac efekty mysle ze jeszcze 2 dni i luks suche i tu pytanko znacie kogos kto założy pokrowce i uzupełni taka cieniutka gąbkę bo stara w siedzonku kierowcy troszke sie poroździerała przy demontażu (klej :nerw: ) a musze sie sprężyc bo juz za pasem lipiec a siedzonka musze miec gotowe na Spałe bo mój plecaczek pewno by nie wytrzymał takiej traski na tej tuningowej ale jakże pięknej desce :woohoo: za jakiekolwiek namiary z góry dzieki ps u mnie walka ze spustoszeniem powodziowym trwa i pewno jeszcze długo potrwa dzis wziąłem sie za garage i cos czuje że chyba ten tydzień tam spędze masakra :(( błotko za kostki (jezeli ktos z was ma pocieche lub sam chciałby ponadrabiac dzieciństwo zapraszam hehe błotko pierwsza klasa a tak to wylewki rozwalone sciany jeszcze przede mną a podwórko szkoda gadać :( pomalutku ale do przodu najgorsze ze człek nie moze sobie wejść do garage i popatrzec na wladimira mysle ze na wekenda go sprowadze i chociaz sobie na niego popatrze bo czasu na jazde praktycznie nie ma to tyle 3majcie sie pozdrawiam Spider :czesc:

Qrde, Spider, a może SPA w garażu otwórz! Dupencje w błocie taplać się lubią :cyc: a i o obsługę byłoby łatwo, Majki i ja możemy za gratisa tyrać ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #42

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Spider, jutro do Ciebie przedzwonię. Myślę, że sam bym się uporał z Twoim siedzeniem B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #43

  • spider
  • spider Avatar
Mr Hyde napisał:
Spider! Nie susz całych siedzeń, ściągnij tapicerkę. Niedługo do Ciebie przyjedziemy B)

I tak MR HYDE musiałem zrobic wczoraj rozbroiłem siedzenia i dzis juz widac efekty mysle ze jeszcze 2 dni i luks suche i tu pytanko znacie kogos kto założy pokrowce i uzupełni taka cieniutka gąbkę bo stara w siedzonku kierowcy troszke sie poroździerała przy demontażu (klej :nerw: ) a musze sie sprężyc bo juz za pasem lipiec a siedzonka musze miec gotowe na Spałe bo mój plecaczek pewno by nie wytrzymał takiej traski na tej tuningowej ale jakże pięknej desce :woohoo: za jakiekolwiek namiary z góry dzieki ps u mnie walka ze spustoszeniem powodziowym trwa i pewno jeszcze długo potrwa dzis wziąłem sie za garage i cos czuje że chyba ten tydzień tam spędze masakra :(( błotko za kostki (jezeli ktos z was ma pocieche lub sam chciałby ponadrabiac dzieciństwo zapraszam hehe błotko pierwsza klasa a tak to wylewki rozwalone sciany jeszcze przede mną a podwórko szkoda gadać :( pomalutku ale do przodu najgorsze ze człek nie moze sobie wejść do garage i popatrzec na wladimira mysle ze na wekenda go sprowadze i chociaz sobie na niego popatrze bo czasu na jazde praktycznie nie ma to tyle 3majcie sie pozdrawiam Spider :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #44

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Spider! Nie susz całych siedzeń, ściągnij tapicerkę. Niedługo do Ciebie przyjedziemy B)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #45

  • Minister
  • Minister Avatar
Znaczy się weekend 27/28.06 odpada. W takim razie wstępnie deklaruję wizytę grupy centrum w dniach 3 - 4 lipca - o ile rzecz jasna Ci odpowiada. proponuje żebyśmy zostali w kontakcie.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #46

  • spider
  • spider Avatar
Witam koledzy od dzis zamiast wody mam ląd tz. mase błota i mułu ale juz nie woda hehe po 4 tygodniach nie sądziłem ze to tyle zajmie ale jednak sie to stało dzis pierwszy raz podjechałem pod bramke samochodem co prawda po mega błocie ale dojechałem :cheer: garage jeszcze pod woda ale pewno jeszcze długo będzie bo muszą wody gruntowe zejść. z innej beki wyłowiłem siedzenia do waldka susza sie od 2 dni mysle ze coś z nich bedzie kanapa to z 15kg ważyła :woohoo: i pytanko do was znacie moze jakis środek do pielegnacji coby obszycie nie popekało susze je nie na słońcu poprostu leżą sobie w pokoiku
ps cuba postaram sie na dniach dac ci znac co i jak musze z rodzinka pogadac na spokojnie a do tej pory ciagle sie mijamy
wczoraj byłem na pardzie weselnej waldkiem ludzie jak ja kocham ten motocykl chodzi jak pszczółka gdyby nie to ze trzeba było jakos wrócić za widoku do domku (ciemnica jak ch...) to bym pewnie z pół nocki jeździł
ps co do pytanka kiedy mozna podjechac do pomocy to pany z wielka checia zapraszam do mnie bo jest masa roboty kiedy tylko wam odpowiada (niestety nie w sobote popołudniu bo ide na weselisko bardzo dobrego kolegi co na dodatek autko przechowywał przez powódź a wam pewnie by wekend odpowiadał tz z soboty na niedziele) a zaproszenie obejmuje nocleg bo nie wyobrazam sobie waszej wizyty bez odpowiedniego napitku połączonego z jakim grilem :laugh:
a i jak moje bidne psiaki wylazły po tym pierd.... miesiacu z domu to ludzie biegały po chodniku (bo tam nie było błota0 ok 5 min w ta i z powrotem tak bez celu kurcze nawet zwierze sie cieszy że juz nie ma tej cholernej wody :laugh:
to tyla trzymajcie sie koledzy
pozdrawiam spider
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #47

  • kamilllo
  • kamilllo Avatar
Dzisiaj dotarły do mnie 'graty" od Was pościel, kołdra, chemia, talerze wielkie dzięki WIELKIE Jak moja staruszka to zobaczyła to się rozpłakała. Poza dziećmi nie zostało staruszkom nic a tu zobaczyli, że można jeszcze liczyć na innych ludzi.... Wielkie dzięki

DZIĘKUJĘ!!!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 13 lata 11 miesiąc ago #48

  • Cuba
  • Cuba Avatar
Witaj Spider
Pewnie juz masz obmyslone co i jak będziesz remontowal
Prosze zrób liste jakie materialy budowlane byłyby Ci w pierwszej kolejnosci potrzebne.
Mam możliwość załatwienia czegoś(farby,tynki,płytu gk,glazura,moze coś do instalacji) prześlij mi wiadomośc na meila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub zadzwon 602 536 933
Pozdrawiam Cuba
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 11 godzin ago #49

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
więc czekamy na info kiedy możemy przybyc pomagać :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 11 godzin ago #50

  • spider
  • spider Avatar
Jeśli chodzi o poziom wody to jest zdecydowanie lepiej, bo na osiedlu u Spidera jest już tylko po kolana wody - przypominam, że było do pasa. Ogromne pompy cały czas pracują, także jest duża szansa, że po miesiącu powodzi zobaczą suchy ląd na osiedlu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 14 godzin ago #51

  • jaca
  • jaca Avatar
Mario ty jesteś lepiej poinformowany , co u Spidera czy woda schodzi w dół , czy coś jest lepiej. :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 4 dni ago #52

  • Minister
  • Minister Avatar
NightRider napisał:
Moi Drodzy, w końcu zaświeciło słoneczko (nawet za bardzo) ale psssyt nie narzekać bo może znów uciec. Podtrzymuję swoją propozycję wyjazdu do Sandomierza. Tylko kiedy?

Night! Jestem zdecydowanie za! Poczekajmy tylko na sygnał od Spidera lub Majki, że woda zeszła w całości. Tak na marginesie. Rozmawiałem z Road Runnersami w W-wie. Mamy "zielone światło" ma zbiórkę dla Spidera w czasie ich złotu w Kamieńczyku (26 - 27.06). Obgadamy sprawę jutro na bajzlu na Służewcu.

:czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 5 dni ago #53

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Moi Drodzy, w końcu zaświeciło słoneczko (nawet za bardzo) ale psssyt nie narzekać bo może znów uciec. Podtrzymuję swoją propozycję wyjazdu do Sandomierza. Tylko kiedy?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 6 dni ago #54

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3947
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Majka nie bój się to tylko ta zła częśc człowieka poszła na wycięcie - "robaczek" :woohoo:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 6 dni ago #55

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Majeczko zdrowiej! Gdybyście czegoś potrzebowali - dajcie znać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 6 dni ago #56

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
Nie powiem że jesteście pechowcami, ale ostatnio nie macie zbyt wiele szczęścia.

(va bank)

Trzymajcie się.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 6 dni ago #57

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
I w ten oto sposób zostało 96% Spidera :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 6 dni ago #58

  • spider
  • spider Avatar
Karol będąc na lądzie nie zdążył napisać nic więcej na forum bo spędził dzień u mnie w szpitalu, bo żeby było weselej to w nocy w poniedziałek wycięli mi wyrostek :cheer: U Karola znowu woda opada i znowu zabrał się za sprzątanie. mam nadzieję, że teraz wszystko zacznie wracać do normy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 1 tydzień ago #59

  • Mr Hyde
  • Mr Hyde Avatar
Spider, dzięki za informacje. Gdybyś tylko czegoś potrzebował - dzwoń.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Powódz w Sandomierzu 14 lata 1 tydzień ago #60

  • spider
  • spider Avatar
heeeeeeeey chopoki tu spider własnie zjechalem na lad do kobity kamila jakie to piekne uczucie chodzic po zwyklej zielonej trawce (ktora nie jest przykryta warstwa mułu ;) ) chopy jezeli chodzi o mnie to juz wszystko oki mialem jeden dzien zalamania ale dzieki niemu nabralem nowych sil poprostu musiało to wyjsc z człowieka (kamil dzieki za wsparcie) jutro mysle szczelic sobie runde waldemarem coby mu sie tloki nie zastały :laugh: oraz musze pozałatwic pare spraw papierkowych i w srode znow do wenecji hehe podmienił mnie moj brat bo ma pare dni wolnego wtajemniczeni wiedza ze urlopu to ja obecne mam duzo bo praca równiz pod woda ogolnie mowiac powiem wam mam to juz wszystko głeboko w d.... ten kraj rzad powódz i powiem wam podczas takiej tragedi tak naprawde możesz liczyc na rodzine i jeszcze bardziej na kumpli ludzie jeszcze raz najwieksze dziekiiiii na swiecie dla was :naj:

a co do tego syfu opływajcy moj dom to od wczesniejszego poziomu z 19maja to przybylo go o bagatelne 25cm mniej (hehe) a mialo byc 1,5 metra mniej musze poznac kiedys tego kogos kto jest odpowiedzialny za ostrzeganie w czas oraz za szacowanie wysokosci wody i wysmac go w twarz no to tyle na dzisiaj trzymajcie sie przy nastepnej wizycie na ladzie odezwe sie pozdro dla wszystkich odemnie i kamila
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.058 s.
Zasilane przez Forum Kunena