UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Czas na RECALL! (itp)

Czas na RECALL! (itp) 7 lata 1 tydzień ago #41

  • ixi
  • ixi Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 85
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 0
Ile razy pojawi się nowy wątek o recellu zaglądam na mój nr. Vin i no ...właśnie co sądzicie zerknijcie na zdjęcie ta kropka nad V?
Ostatnio zmieniany: 7 lata 1 tydzień ago przez ixi.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 7 lata 1 tydzień ago #42

  • a30dam
  • a30dam Avatar
Już w serwisie , czekam na rezultat
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 7 lata 2 tygodni ago #43

  • a30dam
  • a30dam Avatar
Dostałem odpowiedź , pozytywną , części zamówione czekam na wezwanie do serwisu , dam znać ja i co
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 7 lata 3 tygodni ago #44

  • haytauer
  • haytauer Avatar
Nic się nie przedawnia ! Tylko nie daj się zbyć przez serwis YAMAHA. Jeżeli ci odmówią napisz do nich meila żebyś miał podkładkę. Jak będą robić ci problem pisz meila do Holandii tam jest główny przedstawiciel Yamahy pamiętaj żeby w wiadomości podać VIN. Mnie również chcieli tak zrobić że niby Recall już nie aktualny i że nie robią maszyn z USA - napisałem do Holandii okazało sie że akurat mój był już po recallu. Ale po całej historii napisałem do Yamahy w Polsce i otrzymałem list z przeprosinami od Yamahy Polska że nie wiedzieli że można Recall zrobić a nawet trzeba. Wojtasm też z forum po całej tej akcji w swoim moto zrobił i już Ya,maha nie robiła problemu.A chodziło o Yamahę w Bielsku-Białej

Powodzenia
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 7 lata 4 tygodni ago #45

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 753
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
daj znać jak się dowiesz, ale chyba to się raczej nie przedawnia (jak ewentualne roszczenia ) :) A czy ktoś ma jeszcze możliwość sprawdzenia po nr VIN ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 7 lata 4 tygodni ago #46

  • a30dam
  • a30dam Avatar
Witam właśnie się dowiedziałem że w moim radku mam do zrobienia recall - dzwoniłem do serwisu we Wrocławiu , ciekawe czy po takim czasie ta akcja jeszcze jest honorowana ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #47

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Nie ma problema .
Co potrzebujesz ?
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #48

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
krzych1200 napisał:
yeremy napisał:
Dostałem VIN od sprzedającego, wysłałem do Serwisu Yamaha Słupsk pytanie, zobaczę jak długo będę czekał na odpowiedź ? :mysli:
Heee , byłem dzis u Romka ( Yamaha Słupsk ) i w tym czasie ktos dzwonił pytał o akcje serwisową .
14.00- 15.00 , to Ty ?

Hm,całkiem możliwe ale nie jestem pewien tych godzin ? :-) A możesz pomóc mi w tym temacie ? :chop:
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #49

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
yeremy napisał:
Dostałem VIN od sprzedającego, wysłałem do Serwisu Yamaha Słupsk pytanie, zobaczę jak długo będę czekał na odpowiedź ? :mysli:
Heee , byłem dzis u Romka ( Yamaha Słupsk ) i w tym czasie ktos dzwonił pytał o akcje serwisową .
14.00- 15.00 , to Ty ?
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #50

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
yeremy miło że chcesz poczytać więcej informacji jednak powielanie tematów dla innych użytkowników którzy korzystają z opcji "szukaj" wprowadzać będzie to w błąd.

Thomson - wystarczy tylko streścić co zostało tam napisane. Co podstaw języka angielskiego no cóż należę do tego odsetka które niestety go nie zna! Bardzo mi przykro!
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #51

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Dostałem VIN od sprzedającego, wysłałem do Serwisu Yamaha Słupsk pytanie, zobaczę jak długo będę czekał na odpowiedź ? :mysli:
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #52

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
skygge napisał:
Przed zakupem poproś o VIN i sprawdź w serwisie Yamahy. Widziałeś ile to u mnie trwało nie licząc weekendu.
Dla nich to wklepanie VINu w jakiś ichniejszy program i tyle :)

To jest Wild Star salonowy - więc chyba do naszego polskiego ?
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #53

  • skygge
  • skygge Avatar
Przed zakupem poproś o VIN i sprawdź w serwisie Yamahy. Widziałeś ile to u mnie trwało nie licząc weekendu.
Dla nich to wklepanie VINu w jakiś ichniejszy program i tyle :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #54

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Tomson napisał:
TomHal napisał:
Panowie temat prowadzący to zapytanie kolegi o rodzaj silnika / wersja jaki byśmy mu chcieli polecić a co do Recall-u to temat był przerabiany w innym dziale wiele lat temu i lepiej go odświeżyć dla tych którzy chcą.

Thomson - z racji obowiązującego z urzędu języka polskiego to jeżeli już wlepiasz cokolwiek w języku obcym postaraj się o przetłumaczenie tekstu. Dla wielu, również dla mnie taka pomoc jest mało przydatna.
PS. Pliki pdf są odczytywalne.

Temat "Recall" sprzed prawie 6 lat;
yamaha-star.pl/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=13&id=5464&Itemid=188&lang=pl#5464
polecam zainteresowanym!!!
:wild:

Napisałem o recall-u, ponieważ moim zdaniem to może być istotny czynnik ważący na decyzji o zakupie 1600 czy 1700. A większość ludzi którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WRS nie ma pojęcia o tym - bo niby skąd. Ja wiedziałem, bo zawsze przed zakupem się doktoryzuję - ale np. byłem pewien, że rocznik 1999 nie podlega recall. Co okazalo się nieprawdą.
Znając przygody recallowe mojego kolegi Wieku z rzeszowskim ASO (motocykl na szczęście z polskiego salonu) - wolę uprzedzić potencjalnego nabywcę 1600 jakie ew. atrakcje czekają na niego po zakupie.

Starzy wyjadacze forumowi temat przerobili 5 lat temu i zapomnieli - zupełnie normalne. Myślę, ze jak ktoś tu trafia nowy to nie zaczyna od przeczytania całego forum od razu - trochę dużo tego jest...

Tom przykro mi ale nie będę tłumaczył kilku stron dokumentów, nie mam na to czasu. Znajomość podstaw języka angielskiego jest już dość powszechna w społeczeństwie a jak ktoś będzie naprawdę zainteresowany to poprosi kogoś o pomoc. Chyba lepiej, żeby te dokumenty tu były po angielsku niż żeby ich nie bylo wcale.


Rozumiem,że jak kupię taki motor (niestety drugi właściciel- mojego potencjalnego motonga nie wie czy był robiony) i skontaktuję się z Serwisem to udzielą mi odpowiedzi ? Chyba,że jak już kupię i będę znał VIN to ktoś z Was koledzy mi załatwi szybciej żebym nie czekał w nieskończoność ?
Midnight Star 1900, 2008
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez yeremy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #55

  • skygge
  • skygge Avatar
Dostałem odpowiedź (szybko, nie?) wraz ze zrzutem ekranu ich aplikacji, w której jest napisane, że mój motocykl przeszedł recall w 2004 r w USA. Ufff....
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #56

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
Serwis Yamachy Adamiszyn Gorzów Wlkp. Swego czasu parę osób z całej Polski tam właśnie robiło recal nieodpłatnie.
Ja mam moto z Niemiec rocznik 1999 i przy nr VIN kropę czyli po rcalu.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez Wilk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #57

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
TomHal napisał:
Panowie temat prowadzący to zapytanie kolegi o rodzaj silnika / wersja jaki byśmy mu chcieli polecić a co do Recall-u to temat był przerabiany w innym dziale wiele lat temu i lepiej go odświeżyć dla tych którzy chcą.

Thomson - z racji obowiązującego z urzędu języka polskiego to jeżeli już wlepiasz cokolwiek w języku obcym postaraj się o przetłumaczenie tekstu. Dla wielu, również dla mnie taka pomoc jest mało przydatna.
PS. Pliki pdf są odczytywalne.

Temat "Recall" sprzed prawie 6 lat;
yamaha-star.pl/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=13&id=5464&Itemid=188&lang=pl#5464
polecam zainteresowanym!!!
:wild:

Napisałem o recall-u, ponieważ moim zdaniem to może być istotny czynnik ważący na decyzji o zakupie 1600 czy 1700. A większość ludzi którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z WRS nie ma pojęcia o tym - bo niby skąd. Ja wiedziałem, bo zawsze przed zakupem się doktoryzuję - ale np. byłem pewien, że rocznik 1999 nie podlega recall. Co okazalo się nieprawdą.
Znając przygody recallowe mojego kolegi Wieku z rzeszowskim ASO (motocykl na szczęście z polskiego salonu) - wolę uprzedzić potencjalnego nabywcę 1600 jakie ew. atrakcje czekają na niego po zakupie.

Starzy wyjadacze forumowi temat przerobili 5 lat temu i zapomnieli - zupełnie normalne. Myślę, ze jak ktoś tu trafia nowy to nie zaczyna od przeczytania całego forum od razu - trochę dużo tego jest...

Tom przykro mi ale nie będę tłumaczył kilku stron dokumentów, nie mam na to czasu. Znajomość podstaw języka angielskiego jest już dość powszechna w społeczeństwie a jak ktoś będzie naprawdę zainteresowany to poprosi kogoś o pomoc. Chyba lepiej, żeby te dokumenty tu były po angielsku niż żeby ich nie bylo wcale.
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #58

  • Wieku
  • Wieku Avatar
artek napisał:
Wieku piszesz o Ring Road ?

Tak
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #59

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
TomHal napisał:
Panowie temat prowadzący to zapytanie kolegi o rodzaj silnika / wersja jaki byśmy mu chcieli polecić a co do Recall-u to temat był przerabiany w innym dziale wiele lat temu i lepiej go odświeżyć dla tych którzy chcą.

Thomson - z racji obowiązującego z urzędu języka polskiego to jeżeli już wlepiasz cokolwiek w języku obcym postaraj się o przetłumaczenie tekstu. Dla wielu, również dla mnie taka pomoc jest mało przydatna.
PS. Pliki pdf są odczytywalne.

Temat "Recall" sprzed prawie 6 lat;
yamaha-star.pl/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=13&id=5464&Itemid=188&lang=pl#5464
polecam zainteresowanym!!!
:wild:

Dzięki kolego, ale nie ukrywam ,że z przyjemnością czytam uwagi które między sobą wymieniają koledzy bardziej doświadczeni. Jestem coraz bliżej zakupu więc liczy się dla mnie wszystko czasami mogłoby się wydawać rzeczy nie istotne . Pozdrawiam
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Czas na RECALL! (itp) 8 lata 8 miesiąc ago #60

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Panowie temat prowadzący to zapytanie kolegi o rodzaj silnika / wersja jaki byśmy mu chcieli polecić a co do Recall-u to temat był przerabiany w innym dziale wiele lat temu i lepiej go odświeżyć dla tych którzy chcą.

Thomson - z racji obowiązującego z urzędu języka polskiego to jeżeli już wlepiasz cokolwiek w języku obcym postaraj się o przetłumaczenie tekstu. Dla wielu, również dla mnie taka pomoc jest mało przydatna.
PS. Pliki pdf są odczytywalne.

Temat "Recall" sprzed prawie 6 lat;
yamaha-star.pl/index.php?option=com_kunena&view=topic&catid=13&id=5464&Itemid=188&lang=pl#5464
polecam zainteresowanym!!!
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.047 s.
Zasilane przez Forum Kunena