UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szyba Silverado-regulacja

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #21

  • marek
  • marek Avatar
Wróbel napisał:
Ja sobie podwyższyłem i poszerzyłem o 2cm, to spowodowało że linie zwroku mam na wysokośći szyby. Na początku jakoś mnie to denerwowało ale po przejechaniu jakiś 100km człek się przyzwyczaił. Co do naparzania reklamówką, to jest, ale przy 150km/h i o to mi chodziło. Tak szybko nie jeżdze, więc mi pasuje. Generalnie jestem zadowolony i zamykam osobisty temat z kombinowaniem wysokości szyby :cheer:

A i jeszcze cos, jakoś się nie dogadałem z wykonawcą szybek i zrobił mi jedną więcej. Jezeli ktoś by reflektował na szybkę Silverado średnia ale szerszę o 4cm (po 2cm z lewej i z prawej, moim zdaniem o wiele lepiej wygląda), to mam do wzięcia za 100zł (tyle musiałem za nia zapłacić) + ewentualne koszta wysyłki.
Grzesiek ja tom szybę moge wziąć co prawda śmigam bez ale moja jest porysowana jeśli aktualne to daj namiary
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #22

  • Miran
  • Miran Avatar
Super by było spróbować ale niestety trzeciej nie mogę kupić ,żona mogłaby się zdenerwować :blush:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #23

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Ja sobie podwyższyłem i poszerzyłem o 2cm, to spowodowało że linie zwroku mam na wysokośći szyby. Na początku jakoś mnie to denerwowało ale po przejechaniu jakiś 100km człek się przyzwyczaił. Co do naparzania reklamówką, to jest, ale przy 150km/h i o to mi chodziło. Tak szybko nie jeżdze, więc mi pasuje. Generalnie jestem zadowolony i zamykam osobisty temat z kombinowaniem wysokości szyby :cheer:

A i jeszcze cos, jakoś się nie dogadałem z wykonawcą szybek i zrobił mi jedną więcej. Jezeli ktoś by reflektował na szybkę Silverado średnia ale szerszę o 4cm (po 2cm z lewej i z prawej, moim zdaniem o wiele lepiej wygląda), to mam do wzięcia za 100zł (tyle musiałem za nia zapłacić) + ewentualne koszta wysyłki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #24

  • Miran
  • Miran Avatar
No panowie chwalcie się jak z nowymi szybami wam się jeździ.
Ja swoją założyłem i mam mieszane uczucia.Wizualnie spoko,a przede wszystkim zdecydowanie czyściejsza od mojej.Co do jazdy to mam w tej chwili koniec szyby tak na wysokości wzroku i trochę to jest denerwujące bo w zależności czy jadę pod górę czy w dół to widzę mniej lub więcej ponad szybę.
Generalnie pierwsze 10m przed motorem raczej oglądam przez szybę.
Teraz co do dawania po łbie to niestety na razie nie mam pewności bo u mnie nie ma dróg żeby spokojnie przejechać kawałek przynajmniej to 140 :blush:
Mam odczucie że może troszkę spokojniej.
Na razie zostawiam tym bardziej że będę wymieniał risery i w tedy zobaczę jak to będzie wyglądać.
Najlepiej to by było na dłuższe trasy zakładać wyższą a na miejscu mniejszą jednak wygodniej się patrzy choć na pewno można się przyzwyczaić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #25

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Ja też.Jeszcze trochę ponad miesiąc.Widzę że jeszcze inwestujesz przed wyjazdem w moto.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #26

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Już nie mogę się doczekać. Mam dosyć oglądania motoru. Wolę oglądać świat Z JEGO KANAPY.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #27

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Niedługo będą inne wrażenia zza kierownicy :cheer:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #28

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Nie narzekam:) Chciałem. Opisuję tylko wrażenia estetyczne zza kierownicy. Jeżeli chodzi o wygląd z przodu, to rewelka.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #29

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Prałat chciałeś to masz ,myślę jednak że Silverado wygląda lepiej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #30

  • Prałat
  • Prałat Avatar
To teraz kolego postaw na półce i śmigaj bez szyby, bo nie ma większej przyjemności. Ja tylko czekam na wyższą temperaturę. A jeżeli chodzi o szyby, to moja opinia jest taka - zamiennik Z Five Stars był sztywniejszy i grubszy od Silverado. Śrubki na okuciach chromowane. No i to wycięcie nad lampą... Ja pinkolę, jaka wiocha! Wiem, że szyby są uniwersalne dla modeli Star, a tylko dodatkowa nakładka pozwala je dopasować do konkretnego modelu. Ale wygląda to średnio estetycznie. W dodatku kolejne miejsce, pod którym zbiera się syf.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #31

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbel! Przesyłka dotarła. Wszystko OK. Muszę przyznać, że bardzo zacna robota. Dokładnie o to mi chodziło. Raz jeszcze dzięki! Szykuj się na spotkanie, bo wtedy.... :pi1: :pi1:

:butt: :cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #32

  • Miran
  • Miran Avatar
Jakoś udało mi się wrócić ale niestety nie załatwiłem wszystkiego bo akurat w nocy Wisła przerwała wał nie daleko selgrosa i dupa z zakupów. :(
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #33

  • Minister
  • Minister Avatar
Miran napisał:
Spoko dzisiaj przyszła mam nadzieję że kasa również dotarła.
A co do szyby to na razie nie przestaje padać i nie długo już nie będzie po czym jeździć :blush:
Kurcze jutro jadę do Krakowa i nie wiem co to będzie bo u nas totalny paraliż.

W Krakowie też. Jak nie masz musu na 1000% to lepiej chyba byłoby odpuścić sobie tą ekskursju. Zapoznaj sie lepiej ze słodkim, deliktanym smakiem dwusłodowego Stronga ale zapodaj sobie rudzielca z colą.

I nie daj się wodzie. Na pochybel przeciwnościom!!!

:jee:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #34

  • Miran
  • Miran Avatar
Spoko dzisiaj przyszła mam nadzieję że kasa również dotarła.
A co do szyby to na razie nie przestaje padać i nie długo już nie będzie po czym jeździć :blush:
Kurcze jutro jadę do Krakowa i nie wiem co to będzie bo u nas totalny paraliż.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #35

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:
Wróbel! Posłałem Ci dane do wysyłki na Twojego maila. Jak myślisz kiedy uda Ci się wysłać? Sorry za upierdliwość.

:dzieki: :czesc:

Jutro wysyłka, w czwartek masz to u siebie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #36

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbel! Posłałem Ci dane do wysyłki na Twojego maila. Jak myślisz kiedy uda Ci się wysłać? Sorry za upierdliwość.

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #37

  • Minister
  • Minister Avatar
Prałat napisał:
Minister napisał:
Jakbyś szukał samej szyby bez okuć i mocowań w max rozmiarze to mogę Ci dać namiary. Nówka sztuka, nigdy nie śmigana. Co do okuć błotników to dalej nie dotarli do naszego pięknego kraja.

:cza:[/quote]
To podrzuć jakies namiary, Minister. Może się zdecyduję, jak nie będzie masakrycznie dużej ceny. A swoją bym opchnął.[/quote]

Wojtek - tel. 605 342 218 (POLKOM). Powołaj się na mnie i na forum (powinno Ci to zagwarantować lepszą pozycję negocjacyjną w kwestii ceny).

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #38

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:
Wróbel napisał:
Minister napisał:
Wróbel napisał:
Minister, Miran dostałem właśnie info, że szybki są gotowe i mogę je odebrać, niestety dzisiaj jestem zarobiony i nie dam rady tego załatwić, wysyłkę zrobie jutro.

Znaczy się ja czekam na wizytę twojego kumpla w W-wie w przyszłym tygodniu, tak?

:bez:

Tak jeteśmy umówieni, w poniedziałek potwierdzę dokładnie dzień.

Znasz już może termin wizyty kumpla w W-wie? Rątki mnie świerzbią żeby dokręcić szybkę do sprzęta...

:jee:
Proszę, prześlij mi adres wysyłki, jutro wyślę kurierem, mój kumpel z jakiś tam powodów nie będzie w tym tygodniu i najpawdopodobniej w przyszłym w wawce.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Miran, czy przesyłka doszła? czy wszystko ok?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #39

  • Prałat
  • Prałat Avatar
Minister napisał:
[/quote]
Jakbyś szukał samej szyby bez okuć i mocowań w max rozmiarze to mogę Ci dać namiary. Nówka sztuka, nigdy nie śmigana. Co do okuć błotników to dalej nie dotarli do naszego pięknego kraja.

:cza:[/quote]
To podrzuć jakies namiary, Minister. Może się zdecyduję, jak nie będzie masakrycznie dużej ceny. A swoją bym opchnął.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #40

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:
Wróbel napisał:
Minister napisał:
Wróbel napisał:
Minister, Miran dostałem właśnie info, że szybki są gotowe i mogę je odebrać, niestety dzisiaj jestem zarobiony i nie dam rady tego załatwić, wysyłkę zrobie jutro.

Znaczy się ja czekam na wizytę twojego kumpla w W-wie w przyszłym tygodniu, tak?

:bez:

Tak jeteśmy umówieni, w poniedziałek potwierdzę dokładnie dzień.

Znasz już może termin wizyty kumpla w W-wie? Rątki mnie świerzbią żeby dokręcić szybkę do sprzęta...

:jee:

Jutro dam znać, na 90% czwartek, W taką pogodę to na świerzbiące rączki polecam browara :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena