UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #21

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Czułem że wpadłem Ci w oko :-) :silly:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #22

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Nie obiecuję :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #23

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Wieczorem w Cranku tylko mi sie nie zakochaj :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #24

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Misiek, przytul mnie :placzek:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Cenzura, cenzura, cenzura... PRL come back 13 lata 7 miesiąc ago #25

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
,,Przeczytałem dyskusję w zamieszczonym linku i choć wiem, że zaraz wszechmocny usunie mój post to może ktoś jednak zdąży go przeczytać...

Wolność słowa na tym portalu jest żadna... To przykre szczególnie gdy rozmawia się w działach luźnych takich jak ten właśnie... Brakuje tylko napiętnowania za odmienne poglądy polityczne i chęć duskusji na niewyodne adminom tematy... Choć kto wie, niektóre posty są wywalane a i o reprymendach słyszałem... Cóż takie prawo adminów, trzymać swoje podwórko mocną ręką...

Co do samych naszywek... To wielu tu wypowiadających się nie bardzo rozumie czym są PLECY dla klubów. Jak i dla całego świadka motocyklowego. Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę z tego, że jesli jeden z noszących na plecach wasze logo narobi gdzieś syfu to ten syf nie pociągnie się za nim ale za wszystkimi noszącymi takie same PLECY... Jesteście pewni, że jesteście gotowi przyjąc odpowiedzialność za ludzi których prawie nie znacie? Bo naszywka na plecach, zresztą jaki kolwiek symbol utorzsamiający Was z jakąś grupą ludzi będzie waszym znakiem rozpoznawczym w świecie motocyklowym. Nabroi jeden odpokutuja wszyscy...
Wszystkim którzy chcą sobie naszyć GODŁO forum, klubu czy zrzeszenia proponuję mocno to przemyśleć..."


To moj post na forum Drag Starowców w temacie o naszywkach na plecach.... Po dwóch minutach został wywalony do kosza, ja dostałem 3 punkty ngany, jeszcze jeden i mnie zablokują... korekta już mnie zablokowali :-)

Uzasadnienie takiej decyzji działanie na szkodę forum...

Popatrzcie jakich mamy liberalnych moderatorów :-) Możem porozmawiać dosłownie o wszystkim, mamy wolność słowa na forum i docenić to trzeba.


Tomku ciesze się, że załozyłeś to forum, że miałeś tyle chęci i zapału żeby je stworzyć i że jest u nas tak jak jest. To samo tyczy się całej reszty pracujących nad działanie mnaszego małego internetowego światka. Dziękuję Wam bardzo... cholera jakiś się sentymentalny robię. To od wypadku Moniki coś mnie tak naszło. Ciesze się, że jestem członkiem tej właśnie społeczności Gwiazdorów. Miłego dnia panowie i panie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.030 s.
Zasilane przez Forum Kunena