UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kamerka na kask ?

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #1

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1912
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
TomHal napisał:
Wemar - u mnie nie ma nakręcania w HD 30 klatkowym jak już to albo Full HD albo SD dla 30 klatkowca albo HD z 60 klatkowym kreceniem obrazu.
Zatem najlepiej powinno być na Full HD 30 klatek.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #2

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Jestem zdania że kręcenie z nazwijmy to kija oddaje fajny klimat. Mimo wszystko filmik z Chorwacji bardziej przybliżył mi bohaterów filmu niż otoczenie w jakim przebywali. Reżyser filmu do wymiany he,he. Drugi filmik jest typowym przykładem że można wszędzie kamerkę umieścić i tylko w zależności od miejsca gdzie jeździmy zależy ciekawość nakręconego filmu. Trzeci to już pełna profeska dokumentalna.

Wemar - u mnie nie ma nakręcania w HD 30 klatkowym jak już to albo Full HD albo SD dla 30 klatkowca albo HD z 60 klatkowym kreceniem obrazu.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #3

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wemar,jest takie przysłowie:gdzie sie nie obrocisz,dupa i tak z tylu :zab: no zawsze gdzie będzie lepiej niż gorzej,
TomHal-filmiki
1.mój ulubiony bo tez fajna muzyczka,Motocyklem na Chorwację / Motorbike trip Croatia:

2.kilka przykładów gdzie umiescic kamerke,Gopro 3 Mounting Positions on a motorcycle Full HD 1080p:

3.a to bonusik,mnie sie podoba bo bardzo podobnie podróżowałem kiedyś swoim Land Roverem po tamtej części świata,niestety nie było wtedy gopro,A Himalayan Roadtrip:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #4

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1912
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
marek napisał:
uśmiejesz się bardziej jak zobaczysz gdzie twoja Go została zrobiona ...
Miejsce produkcji nie ma większego znaczenia, liczy się poziom kontroli jakości i pułap kosztów na dostawy podzespołów. Go pro nie jest producentem przetwornika wizji, nie produkuje elektroniki, zatem tak czy inaczej kupują podzespoły i składają do kupy (zlecają składanie). W dodatku przetwornik wizji nie jest na ich wyłączność, bo przy małoseryjnej produkcji, ta kamerka musiałby kosztować 2x tyle. Na innym forum chłopaki spuszczali się, że tylko Go Pro ma najwyższą jakość, tymczasem np. Sony zbierało doświadczenie od wielu lat. W dodatku jest jedną z nielicznych firm, która sama produkuje wysokiej klasy przetworniki wizji.
marek napisał:
... tak na marginesie kolega ma Go i porównywaliśmy obie kamerki za bardzo sie nie różniły tylko ja zapłaciłem 1/3 ceny jego kamerki
OK, to teraz w druga stronę, do tego co wyżej napisałem. Weź swoją kamerkę i zrób filmik w rozdzielczości HD 1920 × 1080p, min. 30 kl/sek. pod koniec dnia, gdy już słońce jest nisko lub w bardzo pochmurny dzień. Zrób też ujęcie z bocznym słońcem i pod słońce. Obejrzyj to co się nagrało na laptopie i wtedy zobaczysz, dlaczego zapłaciłeś tak mało.
TomHal napisał:
Full HD w 30 klatkowym filmie, HD w 60 klatkowym i w SD w 30 klatkowym. Tak dla sprawdzenia przy jakim ustawieniu w przyszłości nagrywać.
HD 30 kl. jest optymalnym ustawieniem - jest dużo szczegółów, a zapisane pliki mają jeszcze akceptowalną wielkość. Wiem, że masz duża kartę, ale potem to zgrasz na komputer i szybko przekonasz się, jak znika wolna przestrzeń na dysku.
Darecki napisał:
... Ty i inni będą to później oglądać i podziwiać i zachwycać sie i komentować:ale zajebisty film zrobiles i jakie widoki,super :dobrarobota a jak pokazesz im ciągle asfalt,krzaki i huje muje dzikie węże to będą jak flaki z olejem,skomentuja i pochwala ale czy szczerze???
Nie wiem jak w Kanadzie (pachnącej żywicą ;) ), ale tutaj, na Starym kontynencie, trzeba się ciągle rozglądać na boki i to bynajmniej nie za widokami. Trudno też utrzymać głowę skierowaną na bok, bo trzeba będzie robić zeza na to co siędzieje przed przednim kołem. Taki filmik też nie będzie zbyt atrakcyjny. Typowy efekt "krótkiej kołderki".
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #5

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4614
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Darecki napisał:
Dlatego Mayky mnie nienawidzi bo :cyc: :cy: :kob: bardziej lgna do mnie niż do niego :polew:

Najpierw musimy skonfrontowac takowa sytuacja na zywo :du:
A w temacie, tez powiem ze na kasku najlepsza opcja i koniec kropka :dobrarobota
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #6

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Marek,ja to wiem,stwierdzilem tylko czy poswiadczylem fakt :piw:
A swoja środa za swoja black edition zaplacilem polowe mniej bo 4 juz weszła i trafilem akurat na promocje jak byłem w sklepie wiec banan na mordzie byl
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #7

  • marek
  • marek Avatar
uśmiejesz się bardziej jak zobaczysz gdzie twoja Go została zrobiona Darecki tam już wszystko się produkuje także sorry ale tam mają wszystko w dupie licencje czy tez inne prawa własności ważne że ludzie to kupują i jest z tego siano a tak na marginesie kolega ma Go i porównywaliśmy obie kamerki za bardzo sie nie różniły tylko ja zapłaciłem 1/3 ceny jego kamerki
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #8

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Musi być tańsza bo to pewnie jakąś podroba made in czajna :piw:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 1 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #9

  • marek
  • marek Avatar
a ja polecam tą kamerkę jest to tańsza wersja GO PRO a wcale jej nie ustępuje wręcz przeciwnie akcesoria do niej są o połowę tańsze używam jej i z czystym sumieniem polecam porównajcie jej parametry z Go a na tej aukcji jest ful wypas macie wszystko co potrzeba allegro.pl/kamera-sportowa-sj4000-akcesoria-2aku-monopod-i4873795678.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #10

  • Paweł
  • Paweł Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 225
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 1
artek napisał:
Paweł ogarniesz wówczas tylko jedną stronę lub złapiesz jakiś nienaturalny kąt ...

Przecież kamerki zwykle obejmują 170 stopni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #11

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Dlatego Mayky mnie nienawidzi bo :cyc: :cy: :kob: bardziej lgna do mnie niż do niego :polew:
A tak na poważnie to zobacz na YT ile podobnego badziewia jest,
Teraz jade na tablecie i nie mam jak zamieścić filmik z YT,jak wrócę z pracy do domu to poszukam i tu zamieszcze,zajebiscie zmontowany film z wakacji na motorze, :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #12

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Darecki kuźwa masz dar przekonywania :zab:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #13

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Ciele nie ciele,Ty i inni będą to później oglądać i podziwiać i zachwycać sie i komentować:ale zajebisty film zrobiles i jakie widoki,super :dobrarobota a jak pokazesz im ciągle asfalt,krzaki i huje muje dzikie węże to będą jak flaki z olejem,skomentuja i pochwala ale czy szczerze???a chyba nie po to ja kupiles :mysli:
Miej w :du: komentsy innych,z "kaczorem" na kasku będziesz zauważalnym :zab: :taj: :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #14

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Masz rację ale kamera na kasku to mi jakoś tak wiochą leci. Wyglądasz jak ciele w kasku. Spróbuję zobaczę przetestuję - ocenię ;)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #15

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Montując ja na "lajtbarach" masz tyko drogę przed sobą,i droga będzie cały czas nagrywana,myślisz ze to będzie ciekawy film?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #16

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Osobiście zastanawiam się zawiesić ją Lightbarach. Co do baterii to mam zamiar dokupić o ile się da dodatkową osłonę kamerki. Wyrżnę jej otworek na mini USB i wcisnę w gniazdko zapalniczki od czaszy.
Jak zrobi się trochę cieplej sprawdzę ją na moto we wszystkich trzech ustawieniach. Full HD w 30 klatkowym filmie, HD w 60 klatkowym i w SD w 30 klatkowym. Tak dla sprawdzenia przy jakim ustawieniu w przyszłości nagrywać.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #17

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Darecki napisał:
jest jeszcze 3cie wyjście,wozic ze sobą kamerzyste,najlepiej takiego



Darecki ile trzeba dać :dolar: za taki zestaw? :polew: :br: :dobrarobota
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #18

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Obojętnie gdzie zainstalujesz kamerke na motocyklu będą drgania,mniejsze lub większe ale będą,wg.mnie mimo "glupkowatego" wyglądu najlepszym miejscem jest kask,po 1sze wiesz ze tam jest kamera i możesz tak kierować lepetyna żeby cos tajnego nagrać,po 2gie nie trzęsienia jak na moto,ja swoja zamocowalem eksperymentalnie na kierownicy,ale główną role po jednej stronie nagrania "gra" szyba,jest jeszcze 3cie wyjście,wozic ze sobą kamerzyste,najlepiej takiego
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #19

  • wlodi
  • wlodi Avatar
TomHal mam taką samą kamerkę. Jestem z niej bardzo zadowolony. Faktycznie bateria słaba zwłaszcza gdy jest włączone wi-fi. Tak więc dokupiłem jeszcze trzy baterie i teraz jest :$: Nagrywałem z gmola, kierownicy z wysięgnika i jakość jest świetna. Drgania są ale bardzo znikome, jak droga dziurawa to i są drgania :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kamerka na kask ? 9 lata 1 miesiąc ago #20

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Paweł ogarniesz wówczas tylko jedną stronę lub złapiesz jakiś nienaturalny kąt ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena