UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: OCC

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #1

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
A wiecie o tym ,że oni do tego show dostali się z listy rezerwowej? Dostali wielką szansę...i myślę ,że wszyscy na niej zrobili wielką :dolar:
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #2

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
zielony się chyba zderzył ze statkiem kosmicznym :polew: kasa absurdalna i osobiscie mi sie nie podoba B) moze komuś przypasuje :mysli:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #3

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1907
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Jeden z ich motocykli, i to chyba bez homologacji drogowej, był wyceniony na 130 000 zielonych papierków, ale pełno w nim karbonu, ceramiki i tym podobnych dupereli.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #4

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4613
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No za tego ... zielonego konia to chyba komus cos na dekiel padlo !!!!
80 000 zielonych !!!!! :dolar: :dolar: :dolar:

:polew: :polew: :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #5

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #6

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1907
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
TomHal napisał:
Od prawie 4 lat sporadycznie zaglądam na ich stronę i jakoś nie zauważyłem aby sobie odpuścili
Ich motocykle są śliczne i widać, że mają do tego talent. Jest wielu utalentowanych budowniczych, ale mało który z nich ma takie zaplecze jak oni. Senior zaczynał od handlu złomem, potem stalą a teraz to jest cała grupa firm w ich posiadaniu. Oprócz warsztatu z motocyklami na zamówienie (to co pokazują na Discovery) mają warsztat produkcji małoseryjnej. Do napędzania tego trzeba ludzi, a widać, że nawet jakby Senior się wycofał, to i tak OCC by się kręciło i zapewne kręcić się będzie, bo marka OCC przyciągnie uzdolnionych budowniczych, którzy w OCC będą chcieli wieuczyć i wybić dalej sami. Mówiąc o końcu OCC miałem na myśli pierwotny, jak w pierwszym sezonie, układ dwóch projektantów wiodących - jednego w stylu starej stylistyki i drugiego stawiającego na nowoczesny wygląd i rozwiązania konstrukcyjne. Jak dla mnie dawne konstrukcje były pełne pasji, a dziś to doskonałe produkty uzdolnionych rzemieślników (oczywiście gust jest z definicji subiektywny).

Był kiedyś emitowany odcinek specjalny, gdzie szczerze mówił o dnie po narkotykach, jakie osiągnął i jak z tego wyszedł i dzięki czemu z tego wyszedł. On ma świadomość, że jego czas dobiega końca i chciałby to przekazać dalej. Możliwe, że z tego też powodu czasem wpadał w furię, jak się nie dogadywał z juniorem. Po sylwetce Seniora widać ile go to kosztowało, choć próbują się dogadać i nie stronią od wspólnych projektów.
Mnie do oglądania tej serii zraził sposób przekazu, z włażeniem z obiektywem prawie do sracza. I na to bardziej zwracałem uwagę, a nie na kłótnie w rodzinie.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #7

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Widocznie cos im nie poszlo z CMT,nakrecili 8 odcinkow z tego wynika ze Discovery ich przejela ponownie,wydaje mi sie ze jak ktos juz raz w to wdepnal ciezko jest wyjsc,jest to czescia zycia,
OCC istnial bedzie dopoki doputy senior bedzie zyl,jest to idealna reklama dla firm ktore stac na zaplacenie niejednokrotnie sto tysiakow a czasami wiecej za mozliwosc takiej reklamy,osobiscie podobaja mi sie ich "fabryczne"chopery,troche drogie no ale za znaczek sie placi :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Wprawdzie nigdy tam nie byłem, nie mam nikogo znajomego który by tam był. Od prawie 4 lat sporadycznie zaglądam na ich stronę i jakoś nie zauważyłem aby sobie odpuścili. Wprawdzie junior idzie swoją drogą nie pomniejsza to faktu ze OCC działa dalej. Ich maszyny dalej są zamawiane a od grudnia zeszłego roku Discovery rozpoczyna nowy sezon z OCC.
www.orangecountychoppers.com/#!American-Chopper-Returns/c1ksg/C9E731BB-A0A5-45B9-B9EC-F3B6408ADFA4
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #9

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1907
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Darecki, OCC rozsypało się w 2010 roku, przynajmniej w wersji "ojciec i synowie". Chociaż publicznie zarzekali się, że to tylko biznes, a w rodzinie wszystko OK, to senior stracił dużo na animuszu o wyglądzie fizycznym, nie mówiąc, bo teraz oba bicepsy razem, ma mniejsze niż kiedyś jeden. Mi jednak nie o to chodzi, jak im się w rodzinie układa, ale o to, że było to przedstawiane w dość ordynarny sposób na ekranie. Telewizja nie pokazuje czegoś, czego ludzie nie chcą oglądać. Ja zaś nie cenię społeczeństwa, które lubuje się w patrzeniu na takie klimaty. Nie bardzo też rozumiem politykę OCC. Pomijając fakt braku kasy, na ich motocykle, droższe nawet od HD, to widząc kłótnie w firmie, i to jakiejkolwiek, omijam ja szerokim łukiem. Z pewnością musi się to odbić na jakości, a do tego daje wysokie ryzyko plajty i "kupiłeś, to sobie teraz radź sam".
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #10

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Wemar!
Bylem w OCC jakis ponad rok temu,mialem mozliwosc ogladnac ich warsztat,sklep,rozmawialem z kilkoma z nich,nie bylem na nagraniach ale wydaje mi sie ze show kieruje sie innymi prawami niz rzeczywistosc,
Z drugiej strony trzeba byc chyba dobrym "zyciowym" aktorem I miec taking charakter zeby wytrzymac to ze kamera zaglada ci ciagle do majtek,ale tym wszystkim kieruje wszechpotezny:dolar:
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #11

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
sielanki napewno nie było skoro żaden z synów Paula seniora z nim nie pracuje,junior otworzył swoją firmę a jego młodszy brat nawet nie wiem :mysli: kasa też pewnie zrobiła swoje,a wiadomo nie od dzis ze reality show nie przynoszą nic dobrego B) daleko nie trzeba szukac,nawet w Polandzie-chociazby ten pomarańczowy bałwan co zaprosił telewizje do siebie do domu...było siorpanie Mandarynki a teraz z córką Tajnera skaczą na Wielkiej Krokwi :polew:
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #12

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1907
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
adamze27 napisał:
No i brakuje kawałków takich jak ten:
Kumpel był u nich w warsztacie, jak nie było kamer i twierdzi, że to co widać an filmach, to wersja złagodzona.
Wystarczy jednak zobaczyć jak obecnie wygląda Paul senior, by wiedzieć, że to znacząco odbiło się na ich życiu - a wtedy filmowcy stracili zainteresowanie.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #13

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
Daleko zaszli jeśli spojrzec na poczatki,ale nadal jedno pozostało to samo. To monarchia Paula seniora,który nie pozwala na jakiekolwiek kontakty z klientami,jego decyzje są ostateczne,to on akceptuje projekty i ustala co i jak.Ma to swoje plusy i minusy.No i brakuje kawałków takich jak ten:



Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #14

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1907
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Firma ma fantastyczne projekty i wykonania, ale sam program mnie bardzo zniesmaczył. Kilka innych programów w podobnym klimacie sugeruje, że Amerykanie lubują się w bardzo agresywnym przekazie, wyraźnie pokazującym, że te ich uśmiechnięte twarze, to tylko maska.
Jeżdżę, bo lubię :)
Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez wemar.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #15

  • adamze27
  • adamze27 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 273
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 2
oglądałem to za czasów jak jeszcze synek Paula był w programie B)
Kawasaki ZZR1100
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #16

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
:dobrarobota Kilka lat temu oglądałem wszystkie odcinki puszczane przez ,jak dobrze pamiętam,Discovery. :wild: Ich projekty były rewelacyjne.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

OCC 9 lata 4 miesiąc ago #17

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Zimno I nie za bardzo jest co robic po robocie jak ogladac TV,przypomnialem sobie ze w ubieglym roku bylem w OCC na rozpoczeciu nowego sezonu ale juz w innej telewizji-CMT,budynek robi wrazenie,warsztat tez,zrobilem kilka fotek na pamiatke I pogrzebalem na you tube I znalazlem kilka odcinkow,jesli ktos jest zainteresowany nowa seria to milego ogladania zycze :piw:

ODCINEK 1



Ostatnio zmieniany: 9 lata 4 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.071 s.
Zasilane przez Forum Kunena