UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Prawdziwy motocyklista

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3931
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
dla mnie posiadacz motocykla póki nie jeździ i nie cieszy się ową zabawką pozostaje niestety posiadaczem motocykla. To taki zwiazek bez konsumpcji. Motocyklistą czyni się w momencie kiedy siada na "konia" i musi znosić wszelkie pozytywy jak i negatywy z jazdy jak i bycia kierownikiem jednośladu. Czy aspekty pozdrowień czy też innych akcesorii z tą czynnością powiazane dodają temu uroku czy też nie - to już każdego osobista sprawa tak jak i marka moto jaką posiada. Jak to się ładnie mówi - o gustach dyskutować się nie powinno.
Bardziej wkurwia mnie fakt jak widzę "motocyklistów" z przysłowiową kamizelką a motocyklem w roku, to ledwo co z garażu wyjadą mając przy tym jednocześnie najwięcej o motocykliźmie do powiedzenia. Czasami pospolity komarkoskuteropopychacz silnika dwusuwowego na dwóch kółkach więcej ma do przekazania na temat motocyklizmu jak Ci powyżej pseudo Bikerzy.
Pozdrawiam
I przysłowiowa graba w lufcie!!!!
:wild:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 2 lata 9 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #2

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
:naj:
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #3

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1060
  • Otrzymane podziękowania: 39
  • Oklaski: 7
Fajnie Panowie :br:
Jeszcze kilka dni i z Naszych postów sklecimy lepszy felieton. :h-r:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #4

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
  • Posty: 752
  • Otrzymane podziękowania: 52
  • Oklaski: 5
A ja mam wyjebane, jeżdżę bo lubię, jeżdżę kiedy mogę, jeżdżę z grupą, jeżdżę sam. Staram się pozdrawiać motocyklistów bez względu na to czym jadą. Przeważnie robię to pierwszy, ale jest mnóstwo ludzi, którzy mijają mnie jak powietrze, mimo tego nie zrażam się. Przedstawienie musi trwać :) Każdy z nas ma kogoś na kim może polegać i z kim czuje się dobrze i tego się trzymajmy :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #5

  • Hipis
  • Hipis Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 629
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 3
Jedno co bym chciał zobaczyć u motocyklistów to tolerancja dla innych i chęć pomocy na drodze i nie tylko.
Często na FB, grupie motocyklowej widzę krytykę kity, kufra, kolory, modelu, pojemności i ch.. wie czego jeszcze. Takie zachowania totalnie mnie wkurwiają.
Mówi się, że motocykl to wolność a są tacy co z chęcią zakuli by innych w kajdany. Kajdany swoich wizji, oczekiwań, regulaminów, schematów itp.

Ale cóż, im więcej ludzi tym więcej takich się trafia. Norma...
Ważne żeby mieć wywalone na krytykę i odsiewać ziarno od plew :)
Czyń miłość a nie wojnę :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #6

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1540
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Niech każdy robi jak uważa . Jeden lubi jak mu orkiestra gra , a drugi jak mu nogi śmierdzą :polew:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #7

  • Don Pedro
  • Don Pedro Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Moim celem jest urzeć młodo najpóźniej jak się da
  • Posty: 194
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 0
Wiele racji, ale każdemu co inne w duszy gra. Jeden lubi kity, zloty, blachy, inny kameralne lub samotne wypady, jeden niedzielny jeździec inny codzienny i każdy czuje się motocyklistą.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #8

  • Metal
  • Metal Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Metal
  • Posty: 1060
  • Otrzymane podziękowania: 39
  • Oklaski: 7
Temat rzeka,znany od lat. Pytania i wątpliwości w nim przedstawione jak najbardziej słuszne. Chyba każdy z Nas już to przerabiał w swojej głowie lub na własnej skórze.
Próba podania definicji motocyklisty jest z góry skazana na niepowodzenie. Bo ktoś poczuje się gorszy. Bo ktoś ma inne zdanie. Bo ogólnie w świecie współczesnym nie dbamy o jakość. O zasady. O nazywanie rzeczy po imieniu. Godzimy się na różne absurdy i nawet pozwalamy im wnikać w naszą codzienność.
I bynajmniej nie zamierzam nikogo krytykować,klasyfikować czy też przyklejać jakieś etykietki. Każdy jakiś jest i wypadałoby mieć chociażby elementarny szacunek do siebie. A definicja...czy to ważne...?
Są motocykliści i użytkownicy motocykli. Ale kim właściwie są ci motocykliści? Jak to stwierdzić?
Może poprzez jakąś analogię? Więc przekornie zakończę - farby mam ale malarz ze mnie żaden a tym bardziej artysta :zebol:
LWG i pozdrawiam Was :piw:
SPOŻYCIE CYJANKU W MŁODOŚCI ZAPOBIEGA CHOROBOM SERCA W WIEKU PODESZŁYM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prawdziwy motocyklista 2 lata 9 miesiąc ago #9

  • Lord Zed
  • Lord Zed Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 939
  • Otrzymane podziękowania: 26
  • Oklaski: 5
Oszczędzaj wodę , pij piwo !
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.039 s.
Zasilane przez Forum Kunena