UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Porady serwisowe dla świeżaka xv 1600

Porady serwisowe dla świeżaka xv 1600 10 lata 7 miesiąc ago #1

  • jacek71
  • jacek71 Avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Porady serwisowe dla świeżaka xv 1600 10 lata 7 miesiąc ago #2

  • Voron
  • Voron Avatar
Hej. Wiem ze zaraz zacznie sie lawina postów zebym poszperał bo temat był juz poruszany itd. ale niestety nie moge doszukac sie informacji na interesujace mnie tematy albo doszukuje sie czastkowych info.
Po zakupie road stara 1600 z 2003roku, przyszedł czas na jego rejestracje a po niej, zanim przystąpie do jazdy chciałbym dokonać serwisu. Zwykle nigdzie nie oddawałem swoich motocykli, z pomoca kolegów zawsze udawało się dokonac podstawowych czynności serwisowych.

Będe chciał wymienić filtr powietrza, umyć gaznik i wyregulowac gaźnik pod wydechy vance&hines bez db killerów. Jaki skład mieszanki, na pewno musi byc troche bogatsza? Co proponujecie

Kolejna sprawa to zawory, według licznika motocykl ma 16000mil, trzeba je przejrzeć i ewentualnie dokonac regulacji, jak to wygląda w xv 1600?

Wymiana oleju. jakiego oleju uzywacie? Czy motul 10w40 bedzie odpowiedni?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.027 s.
Zasilane przez Forum Kunena