UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 1600 czy 1700

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #1

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Marek73 napisał:
yeremy napisał:
Marek73 napisał:
Yeremi ja mam dokładnie taki sam wzrost i wagę jak Twoje i też wcześniej trzy lata jeździłem Virką 750. Nie masz się czego obawiać. Mało tego. Po niedługim czasie stwierdzisz, że Wild Starem jeździ się łatwiej niż Virago.
Kupiłem w czwartek Wild Star 1600 - Marku 73 - miałeś rację prowadzi się jak dziecko. Pozdrawiam

Gratuluję bo to dobra decyzja. Ale przyznaj szczerze... jak siadasz, odpalasz i ruszasz to czujesz się jak młody Bóg? :br:

TAK,tak właśnie się czuję :dobrarobota . Jak będziesz miał chętnego na XV 750 daj znać :piw:
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #2

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Marek .... Młody Bóg na dziecku ???
Hmmmmm .. jakas perwera straszna :zebol: :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #3

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
yeremy napisał:
Marek73 napisał:
Yeremi ja mam dokładnie taki sam wzrost i wagę jak Twoje i też wcześniej trzy lata jeździłem Virką 750. Nie masz się czego obawiać. Mało tego. Po niedługim czasie stwierdzisz, że Wild Starem jeździ się łatwiej niż Virago.
Kupiłem w czwartek Wild Star 1600 - Marku 73 - miałeś rację prowadzi się jak dziecko. Pozdrawiam

Gratuluję bo to dobra decyzja. Ale przyznaj szczerze... jak siadasz, odpalasz i ruszasz to czujesz się jak młody Bóg? :br:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #4

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Marek73 napisał:
Yeremi ja mam dokładnie taki sam wzrost i wagę jak Twoje i też wcześniej trzy lata jeździłem Virką 750. Nie masz się czego obawiać. Mało tego. Po niedługim czasie stwierdzisz, że Wild Starem jeździ się łatwiej niż Virago.
Kupiłem w czwartek Wild Star 1600 - Marku 73 - miałeś rację prowadzi się jak dziecko. Pozdrawiam
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #5

  • skygge
  • skygge Avatar
U mnie też nie ma żadnego oznaczenia.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #6

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
krzych1200 napisał:
Wracając do tematu 1600 czy 1700 ,obserwuje na rynku tendencje spadkową ceny za Radki 1,7 .



Krzych ja za swojego dałem w 2011 podobne pieniądze jak chcą w tej chwili. I wcale to nie była jakaś okazja. Uważam więc,że ceny ogólnie są na podobnym poziomie. Choć muszę przyznać,że przez te kilka lat nie interesowałem się tego typu sprawą.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez kusy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #7

  • Wilk
  • Wilk Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Bóg wybacza, motór nigdy.
  • Posty: 835
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 8
krzych1200 napisał:
.............................
Trzynać cenę powinny Wildstary 1600 z rynku enerdowskiego serisowane przez tubylców za Odry. z takiego założenie wychodzą niemiaszki z którymi rozmawiam na zlotach w temacie dlaczego nie nowsze i ciut mocniejsze 1700.
I ja takowego mam zza Odry, nabyty we Frankfurcie n/Odrą. 99 rocznik, jestem 3-m właścicielem, zero problemów. Gaźnik na oryginalnych ustawieniach, jazda do 100 spalanie 4,6 oczywiście solo. Recal robiony w DDR, nabity znak przy nr VIN.
Życie jest jak koło od motoru, się kręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #8

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
artek napisał:
Jedna sprawa mi się przypomniała, jak sprawdzałem swojego czy jest po recallu (jest) to zostałem poinformowany, że motocykle, które miały tą modyfikację zrobioną w USA nie mają żadnych znaków przy VINie. potwierdzacie to Panowie ???

Artek pisałem już o tym ale dla przypomnienia: jedne serwisy nabijają ten znak - a inne nie. Nie ma reguły. Mój nie ma nic nabite a recall ma zrobiony (w USA).
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): artek

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #9

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Jedna sprawa mi się przypomniała, jak sprawdzałem swojego czy jest po recallu (jest) to zostałem poinformowany, że motocykle, które miały tą modyfikację zrobioną w USA nie mają żadnych znaków przy VINie. potwierdzacie to Panowie ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #10

  • Tomson
  • Tomson Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 560
  • Otrzymane podziękowania: 14
  • Oklaski: 3
krzych1200 napisał:
A więc jeszcze raz !
Akcja serwisowa dotyczy tylko i wyłącznie Wildków ('europejskich') i Radków ('amerykańskich') 1600 cm pojemności ONLY !!! wyprodukowanych w latach 1999 i 2000 .Łapią się także modele z rocznika 2001 do któregoś numeru Vin.

Czy wsio jasne ?

Jasne ale nie do końca... B)
Załączam screeny z dokumentu który już tu wcześniej wkleiłem. Jest tam wyraźnie napisane, że recallowi podlegają także motocykle z 2002 oraz 2003 roku.
ALL - znaczy wszystkie....
Affected Range - zakres podlegający recall
Załączniki:
Road Star Silverado 1998

Gdyby Harley-Davidson produkował samoloty - czy chciałbyś nimi latać?
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez Tomson.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #11

  • Wieku
  • Wieku Avatar
krzych1200 napisał:
A więc jeszcze raz !
Każdy serwis Yamahy MUSI! ,chce czy nie chce zrobić nieodpłatnie Recall wymieniając wadliwe części i zalać silnik bezpłatnym !!! olejem wraz z filtrem.

Filtr O.K. ale za oleje trzeba zapłacić.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #12

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
krzych1200 napisał:
yeremy napisał:
krzych1200 napisał:
A to już trzeba uzgadniać z serwisem.
osobiście polecam serwis w Gorzowie Wielkopolskim - Adamiszyn.
Robiłem tam 3 motocykle na recall.Chłopaki ogarnęli mi to w dwa dni ,oczywiście po uprzednim umówieniu się ,dając im czas na ogarnięcie i zamówienie części z Yamahy.
Przy okazji można dogadać się na mały przegląd pozostałych elementów silnikowych (tarcze sprzęgł ,kasatory i inne ) i ewentualną wymianę .Serwis nie ma obowiązku wymiany np. zużytych tarcz sprzęgła czy innych części eksploatacyjnych silnika . Po prostu zamontują i tyle . Trza się dogadać na boku :)

Dzięki, czyli Słupsk darować sobie ? Do Gorzowa mam ok 180 km nie jest to daleko, ale zawsze. Czy będę mógł się do kolegi odezwać jak już będę miał motonga i dogram szczegóły naprawy ?

Darować :)
Chyba że zatrudnię się w serwisie na jakiś czas.....ale to dam znać .

Będę wdzięczny :chop:
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #13

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
yeremy napisał:
krzych1200 napisał:
A to już trzeba uzgadniać z serwisem.
osobiście polecam serwis w Gorzowie Wielkopolskim - Adamiszyn.
Robiłem tam 3 motocykle na recall.Chłopaki ogarnęli mi to w dwa dni ,oczywiście po uprzednim umówieniu się ,dając im czas na ogarnięcie i zamówienie części z Yamahy.
Przy okazji można dogadać się na mały przegląd pozostałych elementów silnikowych (tarcze sprzęgł ,kasatory i inne ) i ewentualną wymianę .Serwis nie ma obowiązku wymiany np. zużytych tarcz sprzęgła czy innych części eksploatacyjnych silnika . Po prostu zamontują i tyle . Trza się dogadać na boku :)

Dzięki, czyli Słupsk darować sobie ? Do Gorzowa mam ok 180 km nie jest to daleko, ale zawsze. Czy będę mógł się do kolegi odezwać jak już będę miał motonga i dogram szczegóły naprawy ?

Darować :)
Chyba że zatrudnię się w serwisie na jakiś czas.....ale to dam znać .
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez krzych1200.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #14

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
Wracając do tematu 1600 czy 1700 ,obserwuje na rynku tendencje spadkową ceny za Radki 1,7 .
Moim zdaniem podyktowane jest tym że naściągano bardzo dużo amerykańskiego złomu poprostowanego przez pazernego handlarza który wciska nam kit na allegro i innych giełdach.Dotyczy to także Radków 1.6.

Trzynać cenę powinny Wildstary 1600 z rynku enerdowskiego serisowane przez tubylców za Odry. z takiego założenie wychodzą niemiaszki z którymi rozmawiam na zlotach w temacie dlaczego nie nowsze i ciut mocniejsze 1700.
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #15

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
krzych1200 napisał:
A to już trzeba uzgadniać z serwisem.
osobiście polecam serwis w Gorzowie Wielkopolskim - Adamiszyn.
Robiłem tam 3 motocykle na recall.Chłopaki ogarnęli mi to w dwa dni ,oczywiście po uprzednim umówieniu się ,dając im czas na ogarnięcie i zamówienie części z Yamahy.
Przy okazji można dogadać się na mały przegląd pozostałych elementów silnikowych (tarcze sprzęgł ,kasatory i inne ) i ewentualną wymianę .Serwis nie ma obowiązku wymiany np. zużytych tarcz sprzęgła czy innych części eksploatacyjnych silnika . Po prostu zamontują i tyle . Trza się dogadać na boku :)

Dzięki, czyli Słupsk darować sobie ? Do Gorzowa mam ok 180 km nie jest to daleko, ale zawsze. Czy będę mógł się do kolegi odezwać jak już będę miał motonga i dogram szczegóły naprawy ?
Midnight Star 1900, 2008
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #16

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
A to już trzeba uzgadniać z serwisem.
osobiście polecam serwis w Gorzowie Wielkopolskim - Adamiszyn.
Robiłem tam 3 motocykle na recall.Chłopaki ogarnęli mi to w dwa dni ,oczywiście po uprzednim umówieniu się ,dając im czas na ogarnięcie i zamówienie części z Yamahy.
Przy okazji można dogadać się na mały przegląd pozostałych elementów silnikowych (tarcze sprzęgł ,kasatory i inne ) i ewentualną wymianę .Serwis nie ma obowiązku wymiany np. zużytych tarcz sprzęgła czy innych części eksploatacyjnych silnika . Po prostu zamontują i tyle . Trza się dogadać na boku :)
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #17

  • yeremy
  • yeremy Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 248
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
krzych1200 napisał:
A więc jeszcze raz !
Akcja serwisowa dotyczy tylko i wyłącznie Wildków ('europejskich') i Radków ('amerykańskich') 1600 cm pojemności ONLY !!! wyprodukowanych w latach 1999 i 2000 .Łapią się także modele z rocznika 2001 do któregoś numeru Vin.
Każdy serwis Yamahy MUSI! ,chce czy nie chce zrobić nieodpłatnie Recall wymieniając wadliwe części i zalać silnik bezpłatnym !!! olejem wraz z filtrem. Silnik powinien być złożony na oryginalnych uszczelkach (Kpl.)made by Yamaha.
Czas przeznaczony na ten zabieg 9 roboczogodzin ! Oczywiście absurd :)

Roadstary 1700 nie podlegają akcji serwisowej gdyż tą usterkę inżynierowie z Yamahy wykryli wcześniej niż rozpoczęto produkcję Xv 1700.
Czy wsio jasne ?

Dla mnie odpowiedź jest w 100 % wyczerpująca ! ! ! :piw: Napisz proszę ile czasowo trwa taka naprawa chodzi o czas realny a nie z biuletynu który jest po to żeby jak namniej zapłacić Dealerowi - ok 2-3 dni ?
Midnight Star 1900, 2008
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez yeremy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #18

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
A więc jeszcze raz !
Akcja serwisowa dotyczy tylko i wyłącznie Wildków ('europejskich') i Radków ('amerykańskich') 1600 cm pojemności ONLY !!! wyprodukowanych w latach 1999 i 2000 .Łapią się także modele z rocznika 2001 do któregoś numeru Vin.
Każdy serwis Yamahy MUSI! ,chce czy nie chce zrobić nieodpłatnie Recall wymieniając wadliwe części i zalać silnik bezpłatnym !!! olejem wraz z filtrem. Silnik powinien być złożony na oryginalnych uszczelkach (Kpl.)made by Yamaha.
Czas przeznaczony na ten zabieg 9 roboczogodzin ! Oczywiście absurd :)

Roadstary 1700 nie podlegają akcji serwisowej gdyż tą usterkę inżynierowie z Yamahy wykryli wcześniej niż rozpoczęto produkcję Xv 1700.
Czy wsio jasne ?
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #19

  • agust
  • agust Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 234
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 1
Witam

czy ten recall skrzyni dotyczy 1600 czy też również 1700 mam z roku 2006 wersja usa
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

1600 czy 1700 8 lata 8 miesiąc ago #20

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Kusy lepiej się upewnić niż przestać żyć, mój miał recall w USA więc mu nie żałuję pary :piw:
O dziwo nie ma żadnych kółek czy gwiazdek tylko czysty VIN
Ostatnio zmieniany: 8 lata 8 miesiąc ago przez artek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena