UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szyba Silverado-regulacja

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #1

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:
Czołem Wróbelku! Jak tam paleta Duluxa? Mam nadzieję, że nie pozostało po niej śladu! B.T.W Wiesz już coś o szybce do mojej kolekcji?

Pozdrawiam, udanego weekenda i do rychłego zobaczenia.

:cza:

Po Duluxie zostało tylko wspomnienie, ale przyznam że dobry tydzień po Berlinie miałem zawodowo rozje....ny ( z wiadomych powdów :laugh: ). Tak więc teraz oram jak mogę, żeby wszystko nadrobić.
Szybka zamówiona, powinna być gotowa w środę (chłopaki dostli jakięś większe zlecenie i tak od ręki nie mieli czasu się tym zająć). Dam znać jak będzie gotowa, może wtedy będe miał pretekst żeby odwiedzić stolyce :piwo: Jak co, będę dzwonił. :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #2

  • Minister
  • Minister Avatar
Czołem Wróbelku! Jak tam paleta Duluxa? Mam nadzieję, że nie pozostało po niej śladu! B.T.W Wiesz już coś o szybce do mojej kolekcji?

Pozdrawiam, udanego weekenda i do rychłego zobaczenia.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #3

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Dobra, wyślę na meila
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #4

  • marek
  • marek Avatar
Wróbel napisał:
Marek, wysłana w poniedziałek, jutro podziałam u kuriera..
Szyba dotarła tylko daj mi nr konta to wyśle kasę :uklon:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #5

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbelku! Oferta Duluxa trochę wyblakła? Mam nadzieję, że zdecydowanie tak!

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #6

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Marek, wysłana w poniedziałek, jutro podziałam u kuriera..
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #7

  • marek
  • marek Avatar
Wróbel napisał:
O jak szybka transakcja :cheer: Wyslij mi na meila dane do wysyłki, to jutro postaram się wysłać.
Wróbel co z tą szybką ? Namiary ci wysłałem :woohoo:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #8

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:
Wróbelku! Jak już wcześniej rozmawialiśy - zamawiaj dla mnie jeszcze jedna szybkę. Szersza od normalnej po 2 cm. z każdej strony. Wysokość 48 cm. Pozdrawiam!

:cza:

P.S. Jak tam ślepko?

Pamiętam, w czwartek składam zamówienie, dam znać kiedy wyślę.
Ślipko pytasz, mam na ryju więcej kolorów nież ofeta Duluxa :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 10 miesiąc ago #9

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbelku! Jak już wcześniej rozmawialiśy - zamawiaj dla mnie jeszcze jedna szybkę. Szersza od normalnej po 2 cm. z każdej strony. Wysokość 48 cm. Pozdrawiam!

:cza:

P.S. Jak tam ślepko?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #10

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbel napisał:
Minister napisał:

Jak dla mnie - to wolę żeby została ta dodatkowa plexi z oryginału, więc nic w moim przypadku nie zmieniaj. Pozdrawiam.

:cza:

Nie ma sprawy, będzie tak jak w oryginale. A może chcesz szerszą? moim zdaniem kożystniej wygląda. Mogę się wstrzymać z zamówieniem na "po Berlinie", będziesz miał możliwość oblukać moją, mam o 4cm szerszą.[/quote]

OK! To bardzo dobra propozycja. Do miłego dobrodzieju.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #11

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
majkelpl napisał:
Wróbelku a czy Ty bedziesz w Spale ?
Bo jesli ten "ktos" dorabia tylko szybki do Silverado to nie wiem czy do moich otworow by pasowalo.
Jak chcesz to zerknij w link w moim podpisie i zobaczy jaka szybe ja mam i moze na tej podstawie cos stwierdzisz.
A jak nie to bedziem sprawdzac w Spale B)

Niestety, w Spale mnie nie będzie :( . Mam w tym czasie wyjazd z rodziną, a że bede dość daleko to nie ma szans się wyrwać...

Majkel, z dorobieniem szybki dla Ciebie nie ma żadnego problemu. Potrzebuje ją tylko wypożyczyć aby gość złapał rozstaw mocować i promień krzywizny. Z tym silverado wyszło tak, bo poprostu mam wzorzec a bez tego się nie da.
Jak się zdecydujesz to jakoś to zgramy. Pojeździsz tydzień bez szybki, przewietrzysz się przynajmniej tu i tam. :laugh:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #12

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Wróbelku a czy Ty bedziesz w Spale ?
Bo jesli ten "ktos" dorabia tylko szybki do Silverado to nie wiem czy do moich otworow by pasowalo.
Jak chcesz to zerknij w link w moim podpisie i zobaczy jaka szybe ja mam i moze na tej podstawie cos stwierdzisz.
A jak nie to bedziem sprawdzac w Spale B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #13

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Wróbel napisał:


Piter podeśli mi zdjęcia swojej szybki i krzywizn, pogadam z moim wykonawcą, mam pewne przeczucie, że da rade.


OK ,wyślę Ci zdjęcia,moja ma 16 cali[ok 41 cm] a potrzebuję 21 cali[54 cm].
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #14

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:

Jak dla mnie - to wolę żeby została ta dodatkowa plexi z oryginału, więc nic w moim przypadku nie zmieniaj. Pozdrawiam.

:cza:[/quote]

Nie ma sprawy, będzie tak jak w oryginale. A może chcesz szerszą? moim zdaniem kożystniej wygląda. Mogę się wstrzymać z zamówieniem na "po Berlinie", będziesz miał możliwość oblukać moją, mam o 4cm szerszą.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #15

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbel napisał:
Minister napisał:
Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony. Trochę więcej wiatru przyjmuję na ogorzałą "twarzyczkę" ale za to jaka widoczność. Nic nie wchodzi mi w ślepia! Jest super.

Wróbel! Daj sygnał czy kasa dotarła? I jeszcze jedno - tak jak rozmawialiśmy możesz dla mnie zamówić jeszcze jedną. Tym razem o wysokości 48-49 cm. Będę miał całą kolekcję....

:dzieki: :czesc:

Kasa mówisz, nie pamiętam :laugh: Zamówienie na szybę składam w przyszłym tygodniu, trochę ją przerobię tak żeby tej dodatkowej plexi maskującej nie trzeba było montować. Panowie jak są chętni na szybki Silverado to prosze o info jaka wysokość itd....

Piter podeśli mi zdjęcia swojej szybki i krzywizn, pogadam z moim wykonawcą, mam pewne przeczucie, że da rade.

Jak dla mnie - to wolę żeby została ta dodatkowa plexi z oryginału, więc nic w moim przypadku nie zmieniaj. Pozdrawiam.

:cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #16

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Minister napisał:
Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony. Trochę więcej wiatru przyjmuję na ogorzałą "twarzyczkę" ale za to jaka widoczność. Nic nie wchodzi mi w ślepia! Jest super.

Wróbel! Daj sygnał czy kasa dotarła? I jeszcze jedno - tak jak rozmawialiśmy możesz dla mnie zamówić jeszcze jedną. Tym razem o wysokości 48-49 cm. Będę miał całą kolekcję....

:dzieki: :czesc:

Kasa mówisz, nie pamiętam :laugh: Zamówienie na szybę składam w przyszłym tygodniu, trochę ją przerobię tak żeby tej dodatkowej plexi maskującej nie trzeba było montować. Panowie jak są chętni na szybki Silverado to prosze o info jaka wysokość itd....

Piter podeśli mi zdjęcia swojej szybki i krzywizn, pogadam z moim wykonawcą, mam pewne przeczucie, że da rade.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #17

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Za wysoką szybę można sobie łatwo przyciąć,gorzej z za małą.Mam właśnie za małą tylko nie wiem czy ktoś dorabia taką giętą w dwóch płaszczyznach.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #18

  • Minister
  • Minister Avatar
Ja ze swojej jestem bardzo zadowolony. Trochę więcej wiatru przyjmuję na ogorzałą "twarzyczkę" ale za to jaka widoczność. Nic nie wchodzi mi w ślepia! Jest super.

Wróbel! Daj sygnał czy kasa dotarła? I jeszcze jedno - tak jak rozmawialiśmy możesz dla mnie zamówić jeszcze jedną. Tym razem o wysokości 48-49 cm. Będę miał całą kolekcję....

:dzieki: :czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #19

  • marek
  • marek Avatar
Wróbel napisał:
O jak szybka transakcja :cheer: Wyslij mi na meila dane do wysyłki, to jutro postaram się wysłać.
JUZ WYSŁAŁEM
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 13 lata 11 miesiąc ago #20

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
O jak szybka transakcja :cheer: Wyslij mi na meila dane do wysyłki, to jutro postaram się wysłać.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena