UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szyba Silverado-regulacja

O:Szyba Silverado-regulacja 14 lata 6 dni ago #101

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4608
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Jak wezmiesz moja to spoko B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 14 lata 6 dni ago #102

  • Minister
  • Minister Avatar
Wróbel napisał:
Panowie mam oryginalną szybkę silverado, mam wrażenie że leży za płasko, przez co przy prędkości ok 120 mam wrażenie jak by mi ktoś reklamówką po łbie naparzał i trace wzrok .
Kumpel podpowiedział mi, że wysokość mam dobrą tylko trzeba ją postawić bardziej w pionie. I moje pytanie, czy silverado zakłada reguację odchylenia kąta? albo macie jakiegoś sposoba na postawienie jej bardziej pionowo?

Jeżeli masz najwyższą (są trzy rozmiary) to niewiele da się zrobić. Mam tą najwyższą (tzw. highway) i wykonywałem już różne wolty. Ostatecznie ustawiłem w najniższym możliwym położeniu, bo tak było najlepiej. Naparzania reklamówką nie mam co prawda ale krawędź szyby "włazi" mi w ślepia. Najchętniej bym zamienił się z kimś na rozmiar mniejszą (tzw. midi). Jakby ktoś reflektował na taką podmainkę jestem otwarty na propozycje.

:czesc:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Szyba Silverado-regulacja 14 lata 6 dni ago #103

  • rober
  • rober Avatar
Niestety mam to samo , próbowałem różnych kątów nachylenia (zakres regulacji ograniczony luzem mocowań ). Podobno najważniejsza jest odpowiednia wysokość szyby i kształt kasku - ja mam Nolana . Ostatnio zdecydowanie preferuję jazdę bez szyby . Mam zamiar jeszcze popróbować obniżając wysokość szyby ( cięcie )- obecnie mam lekko poniżej linii wzroku . Pytałem wielu kolegów posiadających szyby i ok połowa z nich sygnalizowała podobny problem . Musi być jednak optymalne zgranie wszystkich elementów , gdyż druga połowa nie zgłaszała żadnego telepania - chyba że to sprawa silnego karku ???
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Szyba Silverado-regulacja 14 lata 6 dni ago #104

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Panowie mam oryginalną szybkę silverado, mam wrażenie że leży za płasko, przez co przy prędkości ok 120 mam wrażenie jak by mi ktoś reklamówką po łbie naparzał i trace wzrok .
Kumpel podpowiedział mi, że wysokość mam dobrą tylko trzeba ją postawić bardziej w pionie. I moje pytanie, czy silverado zakłada reguację odchylenia kąta? albo macie jakiegoś sposoba na postawienie jej bardziej pionowo?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.035 s.
Zasilane przez Forum Kunena