UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: Gmole

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #21

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Warto poczytać przed zakupem gmoli.
A reszta to solidność wykonania.
www.motoakcesoria.riders.pl/_zpliki/porady/gmole.htm
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #22

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Dokladnie, taki klimat w UK a ze prostaki i leniuchy z tych angoli straszne, to potem takie zapuszczone sprzety sa :(
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #23

  • Polo
  • Polo Avatar
bo taki już jest klimat UK , i dotyczy to wszelkiego sprzętu , mam okazję na codzień widzieć motocykle z wyspy. Powinno się brać +50% za robotę przy nich , nigdy nie wiadmo czy śrubka się odkręci czy ukręci.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #24

  • Marek73
  • Marek73 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 797
  • Otrzymane podziękowania: 24
  • Oklaski: 8
Wiem że to OT ale też muszę przyznać, że wszystkie sprzęty z UK jakie oglądałem były ponadnormatywnie zarudziałe. Mocno ponadnormatywnie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #25

  • vpower
  • vpower Avatar
Niby masz racje, ze mozna wymienic tyle tylko, ze czasem to co na zdjeciach jest masakralne (a czesto kupuje sie przez neta) na zywo juz mniej a wtedy jest za pozno. Np. oryginalny gmol yamahy do RS/WS sprzedawany w europie jest inny niz ten sprzedawany w usa i to znaczaco inny (oczywiscie na korzesc tego z usa) i ja sie na tym przejechalem.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #26

  • Wróbel
  • Wróbel Avatar
Na szczęście gmol jest elementem wymiennym, i w razie czego można się jego pozbyć i nabyć kolejny, tak jak zmienia się kurtkę , buty itd. Niestety żyjemy w takich czasach, że za prawdziwe rzemiosło się płaci i tu pytanie czy warto? bo może lepiej coś zmienić za rok??
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #27

  • vpower
  • vpower Avatar
Wiesz dla mnie stan zewnetrzny motocykla i jego elementow mowi duzo o wlascicielu i jego podejciu do sprzetu. Ja wiem jak ja dbam o swoj motocykl i tego samego oczekuje chcac kupic uzywke od kogos, kto sprzedaje. Teksty typu, ze silnik tyka jak igielka choc reszta wygla jak wyciagnieta z dna rzeki do mnie nie przemawiaja. Przywolany przyklad przez Ciebie to takie ekstremum w druga strone. Powiem szczerze, iz ja brudnym motocyklem za brame nie wyjade. Wiem, ze za chwile i tak beda na nim muchy, kurz itp. ale musi byc blysk zanim go odpale. Trace na to 2 godziny, przed wycieczkami z kumplami wstaje o 2-3 godziny wczesniej niz oni by wypucowac moto ale nie zaluje. I nie robie 100 mil na rok. Po prostu chopper/cruiser i syf na nim to 2 sprzecznosci i mi taki widok nie mowi jaki to hard moth.. fuc.. przyjehal ale, ze typ moto i gosc do siebie nie bardzo pasuja. Abstrahuje od ulew po drodze i syfu po przejechaniu x km. Gdybym chcial moto jak szybszy srodek transporu (co typowe w miastach) to nie kupuje cruisera i nie montuje mu 130 cm szerokiej kiery.:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #28

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
vpower napisał:
Tyle, ze dbajac o to rdza sie nie rozprzestrzeni. Majac to w d... to nie ma dziwne, ze po 3 miechach rdzewieje.

Czyli dochodzimy do tego ze nie jakosc wykonania materialow a dbanie o nie jest czynnikiem naistotniejszym.
Dla nas, Polakow, motocykl jest jeszcze postrzegany jako hobby i przyjemnosc a wiekszosc europejczykow traktuje moto jako lepszy, szybszy srodek transportu :cheer:
Mialem tez sasiada, przez plot w UK, co mial nufke HD rocznik 2008, ktorym przez 6 miesiecy zrobil moze ze 200 mil.
Za to co dwa dni wyciagal go z garazu, caly zestaw plynow i szmatek, zakladal rekawiczki i ..... na szmacie jechal przez 3 godziny.
Po czym nacieszywszy oczy widokiem skonczonego dziela .... chowal motocykl do garazu B)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #29

  • vpower
  • vpower Avatar
majkelpl napisał:
vpower napisał:
To nie chromy dziadowskie - to dziadostwo w UK. Motocykle zaparkowane wszedzie, kazdy ma w dupie czyszczenie a pogoda po prostu syf do kompletu. Ja bylem ogladac moto z anglii bo mnie kumpel prosil i powiedzialem, ze nidy w zyciu 2 raz bo szkoda kasy na paliwo i nerwow. Jak bym mial zamiar moto kupic to slyszac UK odwracam sie na piecie. Chyba, ze ktos lubi rdze na kazdej srubce i innym elemencie.

Z racji tego ze spedzilame tam prawie 5 lat ..... mozemy podyskutowac ale moze nie smiecac w gmolach :laugh:
Dziadowski chrom i bede stal przy tym, bo nie moze byc tak ze z salonu wyjezdza moto i po 3 ( slownie: trzy )miesiacach juz ma rdze !!!
Robia z tanich, kiepskich materialow i maja w dupie to ze sie szybko niszczy
Z tymi materialami to ameryki nie odkryles ale jest roznica czy ten "chromowany elemencik" stoi sobie w garazu i jest stale czyszczony, pastowany czy tez stoi na ulicy przywiazany do latarni i woda sie po nim leje poczawszy od deszczu a skonczywszy na chlapiacych samochodach jak to ma miejsce w UK. Tu jest ta roznica. Mozna cos pozlacanego kupic a w takich warunkach i tak to szlag trafi. Gmole szlag trafia bo wszystkie syfy z ulicy laduja na nich, muchy zostawiaja bebechy + kamyczki i inne cuda. Wtedy pojawiaja sie odpryski i rdza (pomijam kwestie spawow). Tyle, ze dbajac o to rdza sie nie rozprzestrzeni. Majac to w d... to nie ma dziwne, ze po 3 miechach rdzewieje. Ja bylem ogladac moto z 2006 czy 7 roku a mial na sobie wiecej rdzy niz moj 50 letni AWO. O to mi chodzi mowiac o moto z UK.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #30

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
vpower napisał:
To nie chromy dziadowskie - to dziadostwo w UK. Motocykle zaparkowane wszedzie, kazdy ma w dupie czyszczenie a pogoda po prostu syf do kompletu. Ja bylem ogladac moto z anglii bo mnie kumpel prosil i powiedzialem, ze nidy w zyciu 2 raz bo szkoda kasy na paliwo i nerwow. Jak bym mial zamiar moto kupic to slyszac UK odwracam sie na piecie. Chyba, ze ktos lubi rdze na kazdej srubce i innym elemencie.

Z racji tego ze spedzilame tam prawie 5 lat ..... mozemy podyskutowac ale moze nie smiecac w gmolach :laugh:
Dziadowski chrom i bede stal przy tym, bo nie moze byc tak ze z salonu wyjezdza moto i po 3 ( slownie: trzy )miesiacach juz ma rdze !!!
Robia z tanich, kiepskich materialow i maja w dupie to ze sie szybko niszczy
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #31

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
NightRider napisał:
Kiedy jest ten koncert?

Kurde, stary zalozylem specjanie temat do wspolnego smigania i tam sa wszyskie dane, ale .... specjalnie dla Ciebie:

18 lipca ( sobota )o godz.17 koncert ku pamieci Ryska Riedla w Siedlcach nad zalewem
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #32

  • vpower
  • vpower Avatar
To nie chromy dziadowskie - to dziadostwo w UK. Motocykle zaparkowane wszedzie, kazdy ma w dupie czyszczenie a pogoda po prostu syf do kompletu. Ja bylem ogladac moto z anglii bo mnie kumpel prosil i powiedzialem, ze nidy w zyciu 2 raz bo szkoda kasy na paliwo i nerwow. Jak bym mial zamiar moto kupic to slyszac UK odwracam sie na piecie. Chyba, ze ktos lubi rdze na kazdej srubce i innym elemencie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #33

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
piter 1600 napisał:
Ale jeśli zrobicie po 15-18 tys km w roku to pogadamy.

Piter, ja przez 6 miechow zrobilem 9000 :laugh:
A chromy dziadoskie juz z fabryki wychodza zwlaszcza jak moto jezdzilo po UK :angry:
Teraz kwestia kosmetyki i dbania o maszyne ...
Szmatka i polerka
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #34

  • vpower
  • vpower Avatar
Ja mam gmole yamahy i sa takie sobie. Cena nieciekawa a jedyna ich zaleta to ta, ze pasuja bez problemowo. Najladniejsze z klasycznych sa moim zdaniem gmole Cobry ale sa one troche waskie.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #35

  • NightRider
  • NightRider Avatar
majkelpl napisał:
[/quote] A do Siedlec na koncert Dzemu bedziesz smigal ?
Pochwalisz sie, co ? ;)[/quote]

Kiedy jest ten koncert?

A gmolami pochwalę się w Prudniku, Wyglądają super. Malowanie proszkowe nieco im nie wyszło (wcześniej musieli malować coś na biało albo podkład był biały i na czarnym gmolu są białe kropeczki)ale mam zapewnienie że pod koniec sezonu jeszcze raz pomalują tak żeby były czarne.
Gmol wygląda bardzo solidnie a jednocześnie gubi się w wielkości Motocykla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #36

  • Miran
  • Miran Avatar
NightRider napisał:
Wczoraj kupiłem gmole z kuźni motocyklowej. Robione na zamówienie, pełne. Producent daje gwarancje na rok czasu. Może zrobić chromowane z nierdzewki lub malowane. Prezentują się niesamowicie i koszt to tylko 430 zł. Polecam . Dziś na wieczornej ustawce zebrały sporo pochwał.

Kupiłem u nich reling przedniego błotnika,wygląda super,ciekawe jaka będzie jakość chromu?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #37

  • Kefas
  • Kefas Avatar
U mnie gmole jakoś się trzymają, ale relingna blotniku już pokazuje rdzawe kolorki. Tak więc, Roadstyler powinnien popracować nad jakością chromu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #38

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
Ci co kupili gmole z Roadstylera z gwarancja na rok niech zobaczą sobie moje po dwóch latach.Jeśli się dużo jeździ to wady szybko wychodzą.Wielu się tylko lansje na moto od czasu do czasu.Więc tego szybko nie zauważą Ale jeśli zrobicie po 15-18 tys km w roku to pogadamy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #39

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
NightRider napisał:
Prezentują się niesamowicie i koszt to tylko 430 zł.

A do Siedlec na koncert Dzemu bedziesz smigal ?
Pochwalisz sie, co ? ;)
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Gmole 14 lata 9 miesiąc ago #40

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Wczoraj kupiłem gmole z kuźni motocyklowej. Robione na zamówienie, pełne. Producent daje gwarancje na rok czasu. Może zrobić chromowane z nierdzewki lub malowane. Prezentują się niesamowicie i koszt to tylko 430 zł. Polecam . Dziś na wieczornej ustawce zebrały sporo pochwał.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.052 s.
Zasilane przez Forum Kunena