UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: GPS-y z USA

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #1

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
TomHal-u,senkju,jak przyjdzie co i do czego znaczy sie jak zawitam juz do kraju z moja star i gjepeesem sie odezwe,poprosze o pomoc,moze w moich stronach skad pochodze tez jakis magik sie znajdzie,wiem ze mozna
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #2

  • janusz
  • janusz Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 96
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 1
Przeczytaj sobie post Exactly tam jest zą mapy odblokowane do wchłonięcia i opis jak to zrobić.
Być może będziesz się musiał zarejestrować .

dvhk.pl/showthread.php?t=234563&highlight=Garmin+City+Navigator+Europe&page=13
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #3

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Ostatnio pomagałem koledze z zagramanicy przystosować jego GPS-a na polskie warunki (konkretnie w Toyocie Land Cruiser) i powiem że po wielkich oporach udało się. Z góry trzeba nadmienić że program akcesoryjny i wczytywany przez kabel UPS-owski. Problem z głosem ale mapy same w sobie latają. Dokonaliśmy tego w Łodzi w miejscu gdzie parają się takimi wynalazkami.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #4

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
dzieki,ale ja juz gjepeesiaka mam i to kilka,szukam kogos kto sie zna na tym zeby wywalic mape juesej i kanady a zaladowac europe i polske,jak wspomnialem zumo660 nie ma slotu na sd karte,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #5

  • janusz
  • janusz Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 96
  • Otrzymane podziękowania: 6
  • Oklaski: 1
Witam

Darecki polecę Ci Lark FreeBird 35AT przystosowanego do moto i za 430 zł dostępne w Polsce bez problemu można wgrać mapy Igo8 nasz cały Świat ;) lub AutoMapę wtedy nasz Europę. :)



www.lark.com.pl/freebird35at.htm
ps:
nie wiem ale być może dostępna jest i w USA
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #6

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Nie no spoko wodza, ja poprostu wyraziłem (tak jak Ty) swoje zdanie. Zresztą będąc ostatnio na X spotkaniu w Berlinie Wildstarowców był koleś który naprawdę sprytnie zamontowany miał GPS i zakładał go tylko wtedy kiedy wpadał na nieznane mu trasy. Oczywiscie jest to pomocne jednak bardziej preferuję laminowaną mapę (przynajmniej w Polsce), za jej pomocą jeżdżąc po nieco zapomnianych drogach dojadę do ludzi w przypadku GPS mogę szybciej dojechać ale w dróżki które tylko koń jest w stanie przebnąć. Wiem co piszę - z racji swojego zawodu korzystam często gęsto z navi i wierz mi że to co mi proponuje komputer czasami daje wiele do życzenia. A posiadam na dzień dzisiejszy uaktualnionego Auto Pilota.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #7

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
TomHal-u,po 1 ja po autobanach jade jak musze,zazwyczaj wybieram "dziury" krajobrazowe,wierz mi duzo ciekawsze sa wiejskie drogi niz prosta autostrada,po 2 masz racje 100 lat temu nie mieli takich wynalazkow dlatego jak kilka lat temu bywalem w swiecie peletalem sie po Syberiach,Himalajach bez tego wynalazku i wrocilem,ale lubie kobiety i gadzety czy cos w tym zlego:)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #8

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
:hel: a jak to robiono 20,30 czy 50 lat temu??? :sor: dla mnie nie ma usprawiedliwienia - jest jeszcze karta, a tym bardziej w Stanach wpadasz na autostradę i setki kilometrów jedziesz na krechę - to po co Ci GPS?
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #9

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
wiesz jesli jade po terenie ktory znam to gpsa nie zakladam,jesli podrozuje dookola usa i kanady jak to zrobilem w ubieglym roku czy dookola swiata jak to robilem pare lat wczesniej to zakladam i nie widze nic w tym zlego,
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #10

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Darecki za taką cenę to u nas wykupisz przewodnika na własność :par3:

GPS są dobre dla puszkarzy a nie dla bikerowców.
:nie:
W aucie wprawdzie mam ale na gwiazdkę nigdy nie założę, dobre dla motocykli o innym charakterze np. na turystyki. W przypadku mota klasycznego to profanacja może jeszcze zaczniemy instalację gazową zakładać???

PS. A GPS nawet ma moto to w Biedronce za 200 zł kupisz (67 zielonych)
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 13 lata 3 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

GPS-y z USA 13 lata 3 miesiąc ago #11

  • dareckistar
  • dareckistar Avatar
Witam,
moze komus sie to przyda,ja na swiatecznej promocji kupilem Zumo660 za 499$,teraz widze ze ciepneli cene do gory,ale wiem ze jak sie sledzikuje te stronke to mozna okazje zlapac,no nie wiem jakie sa ceny w PL-u,wiec trzeba porownac czy jest sens,no i jest jeszcze wada taka ze w wersji hamerykanskiej sa zaladowane mapy hameryki,kanady i okolic,a Zumo660 nie ma wejscia na SD karte,a tak przy okazji czy ktos wie czy mozna zaladowac na Zumo660 mape PL-u i Europy,wybieram sie na stary kontynent moja Roadstarka i nie ukrywam ze temat dla mnie goracy,
darecki

www.tigergps.com/


www.tigergps.com/moatvgps.html
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.044 s.
Zasilane przez Forum Kunena