UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Jaki gmol

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
4 lata 2 miesiąc temu #1 przez robrob
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Jak by ktoś szukał to mam oryginalny gmol do naprawy

Do byka nie podchodż z przodu,
do konia z tyłu,
a do IDIOTY - w ogóle!

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Don Pedro
  • Don Pedro Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • wie gdzie gaźnik
  • Moim celem jest urzeć młodo najpóźniej jak się da
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
4 lata 2 miesiąc temu #2 przez Don Pedro
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW

Wojtas72 napisał: Dojrzałem do decyzji o zakupie gmoli.
Problem w tym że nie mogę się zdecydować czy kupić stalowy chromowany (ładniejszy), czy z nierdzewki (praktyczniejszy).
Jakieś sugestie? opinie?

Na przodzie mam gmol chrom, na tyle gmol z relingami z nierdzewki i wielkiej różnicy nie widać, nierdzewkę raz do roku przepoleruję i wyglądają super, a w razie W praktyczniejsze

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
COM_KUNENA_THANKYOU: Wojtas72

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
4 lata 2 miesiąc temu - 4 lata 2 miesiąc temu #3 przez wemar
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Nierdzewka ma inny odcień niż chrom położony fabrycznie, więc od razu musisz się z tym pogodzić.
Podrapany chrom na gmolu, to nie jest taka znowu tragedia, da się to zamaskować owijając np. skórą, co może dodać charakteru - ale co kto lubi.
Jeśli natomiast wybór konstrukcji gmola, to tylko taki, który na górze ma nieprzerwaną rurę, a nie dwa końce mocowane do ramy cybantami. Cybanty nie mają żadnej wytrzymałości poprzecznej, wiec gdy gmol będzie się giąć, to w niczym temu nie przeszkodzą, co zwykle kończy się uszkodzeniami na silniku (obdrapania i takie tam).
Nie wiem jak lubisz jeździć w zakrętach, ale jeśli czasem przyszurasz podestem, to dobrze by było, by dolny profil gmola nie zasłaniał podestu, do zamiast szurania podestem, zaliczysz ślizg na gmolu.

Jeśli coś miałbym polecić, to zakup np. fabrycznego gmola z uszkodzonym chromem i jego naprawa, co wcale nie wychodzi drogo, a dobrze działa i wygląda klasycznie, choć pewnie nie bardzo efektownie.

Jeżdżę, bo lubię :)
Last edit: 4 lata 2 miesiąc temu by wemar.
COM_KUNENA_THANKYOU: Wojtas72

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
4 lata 2 miesiąc temu #4 przez longjohn
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Jak chromowany gmol zadziała to zostanie slad,który będzie rdzewiał.Kwasówke potraktujesz odpowiednim
szmerglem i będzie ok.Mój motocykl podczas szlifu przeleciał z 50 m na gmolu i nic sie nie stało z wyjątkiem starcia gmola.Podspawałem -lakier udajacy chrom i jezdze ,niemniej gdyby była kwasówka to o wiele łatwiej pospawać i mażna by tez doprowadzic lepiej do wygkądu
COM_KUNENA_THANKYOU: Wojtas72

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Pirania
  • Pirania Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Zasilający Forum
  • Stratoliner Midnight Star
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
4 lata 2 miesiąc temu #5 przez Pirania
COM_KUNENA_MESSAGE_REPLIED_NEW
Jedna cholera, wytrzymałość nie zależy od tego, czy chrom czy kwasówka. Oba ładnie wyglądają, natomiast muszę spełniać swoje zadania. Minimalna grubość to 32 mm
COM_KUNENA_THANKYOU: Wojtas72

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

  • Wojtas72
  • Wojtas72 Avatar COM_KUNENA_TOPIC_AUTHOR
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • wie o co chodzi
COM_KUNENA_USER_PROFILE_BUTTON_LABEL_MORE
4 lata 2 miesiąc temu #6 przez Wojtas72
COM_KUNENA_MESSAGE_CREATED_NEW
Dojrzałem do decyzji o zakupie gmoli.
Problem w tym że nie mogę się zdecydować czy kupić stalowy chromowany (ładniejszy), czy z nierdzewki (praktyczniejszy).
Jakieś sugestie? opinie?

Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, a zwłaszcza ostatnie 30 dni.

Please Zaloguj or Zarejestruj się to join the conversation.

Czas generowania strony: 0.053 s.
Zasilane przez Forum Kunena