UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: MOC SILNIKA

Odp: MOC SILNIKA 13 lata 4 miesiąc ago #1

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Było parę błędów ale już poprawiłem, Znalazłem książkę do tego motocykla. Niestety nie ma danych odnośnie mocy silnika i momentu obrotowego ale gdzieś doczytałem że to są te same ślilniki co w Warriorze więc podałem dane od silniak Warrior XV 1700 z 2008 roku, reszta informacji z książki. Mam nadzieję, że teraz już wszystko się zgadza. Odnośnie masy własnej to ta zależy od modelu, ja wpisałem masę mojego sprzęta Silverado S.
Sprzęgło było Dry więc tak przetłumaczyłem choć jak wymieniałem swoje sprzegło to olej aż tryskał spod dekla. Ale było Dry więc tak napisałem. Ale Piter ma rację nie wolno wierzyć w co co pisane. Raz musiałem wyciągać duże drzazgi z dłoni. Jak szegłem to na starym płocie było napisane młoda dupa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MOC SILNIKA 13 lata 4 miesiąc ago #2

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
No coś nowego się dowiedziałem,Road Star ma suche sprzęgło?A te świece to sprawdź organoleptycznie a nie wierz we wszystko co inni napisali.A po za tym to tu jest trochę danych z Wariora a nie z Road Stara.
Ostatnio zmieniany: 13 lata 4 miesiąc ago przez piter 1600.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: O:MOC SILNIKA 13 lata 4 miesiąc ago #3

  • NightRider
  • NightRider Avatar
WALDEK-HQV napisał:
A czy przypadkiem w tych danych nie ma kilku błędów, np. ilość świec albo masa własna ?

Poszperałem, przetłumaczyłem, czasu poświęciłem a wy się czepiacie. Jak już będę miał swoją gwiazdkę w garażu to przeliczę dokładnie te świecie i się okaże ile jest na garnek. Co do wagi to znalazłem kilka innych cyferek ala ta mi najbardziej pasowała. Zresztą jak zważę to podam rzeczywiste dane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: MOC SILNIKA 13 lata 4 miesiąc ago #4

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Może Night ma tą słabszą wersję na jedną świecę :zab:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: O:MOC SILNIKA 13 lata 4 miesiąc ago #5

  • WALDEK-HQV
  • WALDEK-HQV Avatar
A czy przypadkiem w tych danych nie ma kilku błędów, np. ilość świec albo masa własna ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: O:MOC SILNIKA 13 lata 4 miesiąc ago #6

  • NightRider
  • NightRider Avatar
piwu napisał:
Ktoś już może wie jak to wygląda w nowym modelu po 2008? Jest już na wtrysku, a danych oczywiście brak :)

Piwu poszperałem trochę w necie i uaktualniłem swoją stronkę o informacje na temat XV 1700 na wtrysku. Właśnie zakupiłem taką maszynkę Silverado S no i muszę ją jakoś ogarnąć. Szczególnie kwestie dotyczące wtrysku, mapy zapłonu i oczywiście Power Commandera.
Dane techniczne na temat tego motocykla znajdziesz TU
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #7

  • krzych1200
  • krzych1200 Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Jestem Bogiem Uświadom To Sobie
  • Posty: 1443
  • Otrzymane podziękowania: 29
  • Oklaski: 22
793 029 792 Można dzwonić i tak rzadko odbieram :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #8

  • piwu
  • piwu Avatar
Ktoś już może wie jak to wygląda w nowym modelu po 2008? Jest już na wtrysku, a danych oczywiście brak :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #9

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Pogadamy o tym w sobotę ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #10

  • Carlos
  • Carlos Avatar
wykrzyknik napisał:
Jano co bardziej wtajemniczeni wiedzą że nie są ino Ziomami a są nawet dość mocno spokrewnieni... Żekł bym krew z krwi ;-)

Jezu spokrewnieni, spowinowaceni... Odmawiam skladania wyjaśnien :D

Michal musimy powtorzyc bieg rownlolegly. Mam mega zla mieszankie. Swiece czarne ;) Poza tym kolejna modyfikacje mam w zanadrzu ;)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #11

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Jano co bardziej wtajemniczeni wiedzą że nie są ino Ziomami a są nawet dość mocno spokrewnieni... Żekł bym krew z krwi ;-)

Krokodylu Carlos ma w swojej gwiazdce piękny i bajeczny gaźnik Patrick Racing, sam na taki czekam ;-)
mnie osobiście nie interesuje ile mam mocy. Ważne jest to, że jak wystrzelę z pod świateł to muszę się nastarać żeby zostać na swoim pasie bo dupa lata z lewej na prawą, lacz się dymi a prędkość wzrasta momentalnie ;-)Sprawdzaliśmy to np w Gdyni gdy z Carlosem zrobiliśmy sobie mały sparing od światełdo świateł ;-) To samo w Wawce z Uploadem i Nightem...
I czy będę miał wpisane 100 czy 500 malo mni interesuje.
Jesli chcesz mieć mocy jak pingwin lodu to zainwestuj w gaźnik, tłoki, głowice, ostre wałki, układ wydechowy 2 w 1, a na 1/4 mili nie będzie równych ;-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #12

  • Jano
  • Jano Avatar
Carlos, a ja tu widze pewna zależnośc do zadowolenia. Otóz wtajemniczeni wiedza że jestescie Ziomami z Goja a juz samo sąsiedztwo powoduje że moc Twojego sprzetu wzrasta :jee:

pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #13

  • Carlos
  • Carlos Avatar
MrTommy napisał:
... Nikt z nas nie był na hamowni...

Ja bylem i bylem bardzo mile zaskoczony :cheer: :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #14

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
MrTommy napisał:
Jak się dowiesz, ile ma kucy to zacznie Ci stawać czy po prostu Ci urośnie?
WQrwiasz się jak małolat a od zasranych kucy ważniejszy jest moment obrotowy. Nikt z nas nie był na hamowni bo i poco, mocy starcza na podpięcie pługa lub bron to na kiego komu dupę zawracać mocą. W dowodzie rejestracyjnym masz wpisane ile i tego się trzymaj. Jeśli zaś to Ci nie wystarcza jedź na hamownię, zrób pomiar a wydruk zafoliuj i dopnij do kluczyków.
Zerknij może DO WIKIPEDII

Krokodyl ma 1,7 a Ty odsyłasz go do danych z 1,6.Choć wielkiej różnicy nie ma,troszkę więcej koni i trochę więcej momentu obrotowego.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #15

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
Krokodyl napisał:
Nie watpię że koledzy mający już jakiś czas Waldki i Radki znają się osobiście. Nie mam też watpliwości co do luźniego podejścia do życia właścicieli i Radków i Waldków. Ja sam stronię od powagi, ale to jest mój pierwszy motor gdzie ni kuta nie wiem jakie mam parametry silnika. Nie mam aspiarcji do 200 kucy, bo kupiłbym co innego. Najzwczajniej wkurwia mnie moja nie wiedza o moim motocyklu. Szukając tejże trafiłem tutaj, więc trochę się też powkurwiałem, że i Wy ni kuta zdaje się, że nie wiecie. Przez zimę się oswoję z tym, że dokładnie nie widamo i że jedynie znany jest przedział do 60 do 85 kucy i będę potrfił spać spokojnie B) :P
Jeżeli mogę Ci coś doradzić to nie jedz na żadną hamownię,to naprawdę mocna jednostka,i nawet duże ścigi na pierwszych metrach muszą się obawiać :row: potem to już prędkość bierze górę,ale to inna bajka.
Hamownia może okazać się niemiłą niespodzianką,bo jak wcześniej było pisane,nawet niewielka ingerencja w silnik może spowodować zwiększenie,a nawet zmniejszenie mocy,więc to co podaje fabryka raczej się nie pokrywa z rzeczywistością.Pojeżdzisz trochę i przekonasz się jakiej wspaniałej maszyny dosiadasz. :cyc:
Szerokości..krystian
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #16

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
Jak się dowiesz, ile ma kucy to zacznie Ci stawać czy po prostu Ci urośnie?
WQrwiasz się jak małolat a od zasranych kucy ważniejszy jest moment obrotowy. Nikt z nas nie był na hamowni bo i poco, mocy starcza na podpięcie pługa lub bron to na kiego komu dupę zawracać mocą. W dowodzie rejestracyjnym masz wpisane ile i tego się trzymaj. Jeśli zaś to Ci nie wystarcza jedź na hamownię, zrób pomiar a wydruk zafoliuj i dopnij do kluczyków.
Zerknij może DO WIKIPEDII
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #17

  • Krokodyl
  • Krokodyl Avatar
Nie watpię że koledzy mający już jakiś czas Waldki i Radki znają się osobiście. Nie mam też watpliwości co do luźniego podejścia do życia właścicieli i Radków i Waldków. Ja sam stronię od powagi, ale to jest mój pierwszy motor gdzie ni kuta nie wiem jakie mam parametry silnika. Nie mam aspiarcji do 200 kucy, bo kupiłbym co innego. Najzwczajniej wkurwia mnie moja nie wiedza o moim motocyklu. Szukając tejże trafiłem tutaj, więc trochę się też powkurwiałem, że i Wy ni kuta zdaje się, że nie wiecie. Przez zimę się oswoję z tym, że dokładnie nie widamo i że jedynie znany jest przedział do 60 do 85 kucy i będę potrfił spać spokojnie B) :P
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #18

  • MrTommy
  • MrTommy Avatar
OjjjjQrde widzę, że niektórym forum kojarzy się z jednym, z kopalnią wiedzy. Otóż kolego Krokodyl, trafiłeś na form ludzi totalnie zakręconych :jee: , nie tylko na tle swych „Gwiazdek”, ale również na tle innych uzależnień :pi1: :cyc: :faj: mniej, czy więcej motoryzacyjnych. Domniemam, że wcześniej wchodząc na fora napotykałeś na sztywniactwo :bej: i zamordyzm :strz: , u nas jest inaczej. Nie dziw się, że ekipa ludzi, którzy w znakomitej większości znają się osobiście i przegadali ze sobą niejedną butelczynę Jacka o Danielsów :piwo: :pi1: , napotkawszy na dowolny temat zaczyna gadkę na każdy temat. Jest to forum klubowe i często przez wątki fachowe, potrafi przepleść się sex :cycki: , muzyka :band: bądź dowcip. :polew:
Bądź cierpliwy i tolerancyjny, a przeżyjesz tu wiele ciekawych wątków :cza:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #19

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
www.dyna3000.com


ja mam 1600 właśnie. Dyna ma kilka ustawień. jakie są efekty... widoczne :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:MOC SILNIKA 13 lata 5 miesiąc ago #20

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
wykrzyknik napisał:
Ja mam zmieniony moment modułem DYNA 3000 :-)
Możesz napisać coś więcej,czy i ile,się zwiększył,w jakim przedziale obrotów,jaka jest różnica w prowadzeniu :row: ,no i czy można go zmienić w RS 1600,bo rozważałem kiedyś taką opcję :cza:
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.032 s.
Zasilane przez Forum Kunena