UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #21

  • dobry36
  • dobry36 Avatar
dosc głośne stukanie metaliczne i strzelanie bardziej niz prychanie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #22

  • dobry36
  • dobry36 Avatar
te cykani to napewno nie zadna prowadnica bo rozbieralismy i jest ok ,ten stukot "wydobywa' sie w miejscu przeniesiena napędu z silnika na skrzynie.a jezeli chodzi o prychanie to czesm strzeli w gaźnik a czasem z komina pociągnie i troche kopci na szaro
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #23

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
To jak jeszcze któryś będzie miałtaki problem niech spakuje spzęta na przyczepkę i przywiezie do Wawy... :-)
Teraz pomyśl Prałacie jak musza sie czuc ich kobiety jesli przy ich łechtaczkach grzebią z podobnym skutkiem... :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #24

  • Prałat
  • Prałat Avatar
No widzisz, ale jak już pisałem wiele razy - trzem mechanikom podpowiadałem czego mają się czepić, a Ci uparcie grzebali w gaźniku, jak palcem przy łechtaczce.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #25

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Prałacie t oc osię tam przycierało to na pewno zawór :-) Wszem i wobec znana przypadłość pod tytułem SVS :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #26

  • Prałat
  • Prałat Avatar
O ile cykanie można uznać za normalny objaw, bo do cichych te silniki nie należą, to prychanie i praca na jednym garze do normalności nie należą. Zresztą i tak tego cykania trzeba posłuchać, bo to po prostu mogą być zawory do regulacji albo kasatory do wymiany. Czeka Cię droga przez mękę z serwisami i serwisantami, którzy często gęsto nie mają pojęcia o silnikach. Przerabiałem to już wielokrotnie.

Mamy na miejscu mechanika-speca (Prudnik). Mogę tak napisać, bo koleś w 2h zdiagnozował problem, z którym trzech innych "speców" męczyło się tygodniami (dosłownie). Niestety, ten mechanik wiedzy nie oddaje za darmo i nawet kumplowi nie powiedział, co było przyczyną. Podpowiem Ci, że zdejmował głowicę i podejrzewam, że przycierała się jakaś prowadnica zaworów - tak chyba się to zwie, ale pewności nie mam. Jednak jako pierwszy mechanik zabrał się do roboty. Bo poprzedni do znudzenia siedzieli w gaźniku i dyszach, nawet chcieli gaźnik wymieniać. Ten zaczął od sprawdzenia kasatorów. Zdjął fajkę z tylnego baniaka - silnik pracował na przedni gar normalnie. Ta operacja jednak na tylnym baniaku już nie wyszła. Przerzucił kasatory i było to samo. Wtedy zaczął problemu szukać gdzie indziej. I znalazł :laugh:

Znajdź artystę, a nie rzemieślnika. Bo regulacja jest czasochłonna i mechanik musi być OTWARTY na doświadczenia innych. Jak będzie betonem zapatrzonym tylko w swoją próżnię intelektualną, to g***o zrobi, a Ty podupadniesz na zdrowiu psychicznym.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

O:Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #27

  • wykrzyknik
  • wykrzyknik Avatar
Prychanie w gaźnik cz ystrzelanie w gaźnik z siwym dymem podczas odpalania???
Cykanie a dośc głośne stukanie metaliczne?? Jesli to drugie to możesz miec padnięty kasator.
Do Olszyna daleko nie ma, jak byś potrzebował pomocy możesz wpaść do Wawy lub w osbote jak by była pogoda można podlecieć do Ciebie :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Prycha jak zimny i stuka jak ciepły!!!!RS1700 13 lata 8 miesiąc ago #28

  • dobry36
  • dobry36 Avatar
Witam mam problem z RS-em,jak jest zimy to strzela w gaźnik i czasem nie chodzi na jeden ga,.jak sie rozgrzeje to pojawia sie metaliczne cykanie w dolnej czesci silnika a pod obciążeniem cyka o wiele głośniej.Byłem w serwisie yamahy i dowiedziałem sie ze to jest normalne cykanie w tym modelu.
pozdrawiam
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.036 s.
Zasilane przez Forum Kunena