UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Gasnacy silnik przy skrecie kierownicy.

Gasnacy silnik przy skrecie kierownicy. 12 lata 11 miesiąc ago #1

  • Adi05
  • Adi05 Avatar
Tak jak w temacie... od niedawna mam problem z moim warriorem..jak nim pojezdze i sie zagrzeje to gdy go stawiam na stopke to silnik zaczyna wirowac z obrotami i gasnie. Na poczatku myslalem ze to stopka wylacza zaplon tak jak sie to dzieje gdy wrzucimy bieg kiedy ona jest wysunieta ale niestety przy skreceniu kierownica w lewo lub w prawo sie dzialo to samo a gdy wyprostowalem to bylo okk..chociaz jednego dnia po trasie gdy byl bardzo zagrzany to nawet na wyprostowanej kierownicy byly te objawy dodam jeszcze ze czasami mi sie podczas jazdy po wcisnieciu sprzegla sam silnik wylaczyl ale to bylo moze z 3 razy i ostatnio nasilily mi sie bardzo wystrzaly z wydechu ktorych na poczatku jak kupilem motocykl wogole nie bylko. Posiadam w nim PC III filtr cayene oraz wydech V&H. Bardzo prosze o pomoc.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena