UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: o-ring wymiary

Odp: o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #1

  • SZO
  • SZO Avatar
Kompedium wiedzy na temat uszczelnień typu o-ring, może jeszcze komuś się przydać
www.cog.de/fileadmin/downloads/ORing_polnisch.pdf
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #2

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Ja natomiast po zakupie żadnych wycieków nie miałem,ale postanowiłem solidnie maszynę wyczyścić z hamerykańskuiego brudu.Potraktowałem silnik płynem do tego przeznaczonym,następnie delikatnie myjką i wyszło szydło z worka.:dia:
Ja na Twoim miejscu bym nie ruszał,bo i po co. Skoro nie cieknie to bardziej sucho po Twojej interwencji na pewno nie będzie,chociaż w drugą stronę nie wiadomo :polew:
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #3

  • SZO
  • SZO Avatar
U mnie był zerwany jeden gwint, oraz ślady jego nieudolnego naprawiania teraz gwint jest nowy, śrubka też jeszcze tylko ten oring, nie wiem czy przy okazji nie zobaczyc w jakiej kondycji są pozostałe oringi chociaż innych wycieków nie widac więc może lepiej nie ruszac :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #4

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Ja po zakupie mojego zauważyłem wyciek w okolicy króćca na połączeniu ze zbiornikiem oleju,wymieniłem oring i nic,olej sączył się dalej.Okazało się ze był nie pełny lut na połączeniu rurka-króciec.Nie chciałem lutować palnikiem nie wiedząc z jakiego materiału jest króciec,więc polutowałem lutem do CO i jest git.
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #5

  • SZO
  • SZO Avatar
Dzięki za zainteresowanie :dobrarobota jednak kupic to ja mam gdzie, ba nawet kilka sztuk kupiłem :-) po zmierzeniu krucca wychodzi że powinno byc 3x14 tylko wchodzi on bardzo bardzo ciasno, więc przed montażem na stałe chciałbym miec pewnosc wymiaru.
Pzdr.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #6

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Z takiego zestawu dopasujesz uszczelkę moto.allegro.pl/zestaw-uszczelek-oringi-270-sztuk-komplet-profi-i2772387152.html.
Niektóre sklepy motoryzacyjne prowadzą sprzedaż na sztuki.Popytaj.
avatar
Ostatnio zmieniany: 11 lata 5 miesiąc ago przez facio07.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

o-ring wymiary 11 lata 5 miesiąc ago #7

  • SZO
  • SZO Avatar
Witam, muszę wymienić o-ring w jednym z przewodow prowadzących olej ze zbiornika oleju do silnika, ponieważ oryginalny oring nie przypomina już oringa, a serwis zamiast go wymienić zasmarował kruciec silikonem. Może ktoś z Was orientuje się jakie są wymiary oringa ktory w serwisówce ma nr 93210-13657, nigdzie tego nie mogę znaleźć i będę wdzięczny za pomoc
Pozdrawiam Wojtek
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.043 s.
Zasilane przez Forum Kunena