UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Sprzęgło Road Star 1700 '04 problem

Sprzęgło Road Star 1700 '04 problem 5 lata 10 miesiąc ago #1

  • LukaszGda
  • LukaszGda Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 462
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 3
Sprężyny są ale osadzone w koszu zewnętrznym kręcąc koszem wewnętrznym na filmiku nie wpływa to na kosz zewnętrzny ponieważ ten się nie obraca :)
kosz do zdjęcia i sprawdzenia na filmiku wygląda jakby była gdzieś krzywizna i obciera w pewnym momencie.
sprzęgło było zjarane ciekawe czy mogła wytworzyć tam się na tyle wysoka temperatura i odkształciła kosz :mysli:
Zweryfikuj też czy kosz jest poprawnie zamontowany za małym koszem powinna być podkładka dystansująca osadzona na wałku.
Tak jak Kusy pisał można użyć pneumata ale spokojnie odkręcisz też grzechotką tylko musisz zblokować kosz bo będzie się obracać.
Ostatnio zmieniany: 5 lata 10 miesiąc ago przez LukaszGda.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzęgło Road Star 1700 '04 problem 5 lata 11 miesiąc ago #2

  • kusy
  • kusy Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Była Yamaha jest coś innego
  • Posty: 1825
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 12
Musisz zdemontować kosz. Najlepiej kluczem pneumatycznym. W koszu są sprężyny .Musisz je zweryfikować.
Obecnie R 1150 GS i R 1200 RT
Lepiej panować w Piekle niż być sługą w Niebie- John Milton
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzęgło Road Star 1700 '04 problem 5 lata 11 miesiąc ago #3

  • Hevexus
  • Hevexus Avatar
Sorry, coś musiałem porąbać bo chciałem dodać nowy post w dziale Serwisy/Mechanika.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzęgło Road Star 1700 '04 problem 5 lata 11 miesiąc ago #4

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Po pierwsze sprzęgło w Powitalni? Chyba nie pasuje?
Po drugie, serwisówkę masz na forum w dziale gdzie prezentowane są modele. Jest do ściągnięcia.
Ps. Jak będę na kompie to przeniosę Twój post tam gdzie powinieneś go ulokować. Na przyszłość zwracaj proszę na to uwagę.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Sprzęgło Road Star 1700 '04 problem 5 lata 11 miesiąc ago #5

  • Hevexus
  • Hevexus Avatar
Witam, Od trzech tygodni walczę ze swoim nowym nabytkiem (XV 1700 midnight silverado z Kansas bodajże przypłyną). Po wymianie sprzęgła które było zjarane strasznie ( tarcze 0.01 mm poniżej minimum w grubości ) dochodzą z niego dziwne dźwięki, coś jakby tarcie lub nierówno dociśnięte tarcze. Dźwięk pojawia się po wrzuceniu biegu, po wrzuceniu z powrotem na luz cichnie niemalże kompletnie. Rozłożyłem na nowo, żeby zobaczyć co się tam dzieje. Wszystko złożone prawidłowo (8+1 układ tarcz), ale do sedna... dźwięk okazał się dochodzi zza kosza sprzęgłowego (którego nie ruszałem, bo po co...?), coś jak wyrobione łożysko. Gdy kręcę pustym koszem, w pewnym momencie obrotu dochodzi niepokojący dźwięk. Na dole dam linki do filmu, metaliczny dźwięk to moje palce na koszu, ale w tle słychać szuranie/tarcie/grzechot... ch go wie co. Nie jestem pewien czy był on wcześniej gdyż niezbyt długo mam motocykl. Na motocyklu nie jeździłem testowałem sprzęgło i biegi na podniesionym tylnym kole. Biegi wchodzą prawidłowo, sprzęgło też nie szarpie ani nie obraca kołem przy zaciągniętej klamce. Czy ktoś się z czymś takim spotkał?






Przy okazji jakby ktoś miał dobrą serwisówke do tego modelu to poprosiłbym link.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.040 s.
Zasilane przez Forum Kunena