UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: brak piątego biegu

brak piątego biegu 2 lata 8 miesiąc ago #1

  • arkadiuk
  • arkadiuk Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 187
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 3
wilk_73 napisał:
No to nieźle :zly: .A czy ktoś mógłby sprawdzić mi nr vin czy mój cielaczek łapie się na recall
Zadzwoń do Aso, podadzą Ci status po podaniu VINu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): wilk_73

brak piątego biegu 2 lata 8 miesiąc ago #2

  • wilk_73
  • wilk_73 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
No to nieźle :zly: .A czy ktoś mógłby sprawdzić mi nr vin czy mój cielaczek łapie się na recall
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

brak piątego biegu 2 lata 8 miesiąc ago #3

  • arkadiuk
  • arkadiuk Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 187
  • Otrzymane podziękowania: 10
  • Oklaski: 3
O Panie.. U mnie było podobnie tyle że przy zapietej 5tce zgrzytnęło w skrzyni koło zblokowało.. Zostały tylko 4 biegi, doturlałem się do domu.. I moto do Aso :( okazało się że zerwało 5 zębatkę, i w sumie na 2, 3 i 4 zębatce były po 1/2 zębach wyrwane..
Robilem to w Aso podpinajac się pod akcje recall.. 2 miechy bez moto i 1500zeta zostawiłem.. Gdyby mój moto nie podlegał akcji to pewnie poza Aso naprawa ok 7-8 tysi
Mam nadzieję, że u Ciebie tylko sprawa wodzików. Nie chcę Cię straszyć, ale szykój się na poszukiwania nowego silnika.. Naprawa skrzyni wyjdzie drożej niż silnik używany..
Ostatnio zmieniany: 2 lata 8 miesiąc ago przez arkadiuk.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

brak piątego biegu 2 lata 8 miesiąc ago #4

  • wilk_73
  • wilk_73 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 74
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Witam panowie . Dziś podczas przejażdżki taka dziwna sytuacja mnie spotkała , jadę sobie spokojnie musiałem zwolnić i zredukować do trójki bo wąsko i nie dało wyprzedzić auta.. Wyprzedzam czwórka ,piątka zapięta lekko szarpnęło moto poszedł a za 100 metrów jakbym miał luz . zjazd na bok wszystkie biegi są a piątki brak . co morze być przyczyną takiego stanu rzeczy.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.034 s.
Zasilane przez Forum Kunena