UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #61

  • Darecki
  • Darecki Avatar
TomHal napisał:
Darecki masz fotki. Przednia i tylnią:





takie znalazlem u siebie ale to jakis inny bieznik :mysli: ale za to jaka cena :jahu: musze sprobowac skoro tak zachwalacie no I jeszcze pisza ze wytrzymuja przebiegi 10 tys.mil
Tutaj zachwalaja jeszcze firme Kenda ze Tania ktos cos mial wspolnego z ta marka?

www.canadasmotorcycle.ca/duro-hf261a-excursion-front-rear-tire.html
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #62

  • Leśny
  • Leśny Avatar
TomHal napisał:
To Koreanki,





na moich jest napis: made in brazil
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #63

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
... wentyl ustawi Ci wulkanizator dętki w każdym sklepie motocyklowym ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): Baron

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #64

  • Baron
  • Baron Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 403
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
Dzięki Artek za poradę.Jutro zakładam na przód nowego Dunlopa,jak dętka nie będzie miała żadnch łat lub przetarć-zostawiam.W razie "W" może macie jakieś namiary na dobre gumki.Słyszłem że ważne jest ustawienie wentyla.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #65

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
Darecki napisał:
porownam ceny I chocby dla sprawdzenia moze kupie I pooeksperymentuje,

Mayky Duro na zdjeciach Tom Hala wygladaja miodzio bierz I nie marudz :zab: :piw:

Ja tez porownalem i Duro sa dwokrotnie tansze.
Wygladaja oke wiec chyba te kupie. :chop:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #66

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Baron ja mam dętki od nowości moto ... nie puszczają, nigdy nieprzebite ale chyba przy następnej wymianie opon wskoczą nowe ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #67

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Tom Hal thx,na razie hulam na Metzelerkach 888 od Lipca ubieglego roku,wiele nie najezdzilem choc odbyly wyprawe w gorach Appalachach przy roznych wysokosciach I temperaturach,jak na razie sprawuja sie dobrze,oczywiscie jak przyjdzie czas to bede pamietal o Duro I porownam ceny I chocby dla sprawdzenia moze kupie I pooeksperymentuje,

Mayky Duro na zdjeciach Tom Hala wygladaja miodzio bierz I nie marudz :zab: :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #68

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
No to jak mowi staropolskie powiedzenie: po co przeplacac ... chyba kupie te DURO i zobaczymy :zab:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #69

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
To Koreanki, a u mnie na tylnym również siedzi matka moich dzieci. Do wymiany zmusił mnie inny powód niż zużycie ale i tak bym to zrobił jakny zostały u mnie. Przebieg - dobre 15000 km a na aquaplaning ma naprawdę przyzwoity. Zresztą inne koreanki jak Shinko nawet wydają z białym pasem.
PS. Darecki z reklamówki samego producenta można wyczytać że Stanach są już do kupienia.
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #70

  • Baron
  • Baron Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 403
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
A jak się ma sprawa z dętkami,czy przy każdej zmianie opon cza je wymieniać? :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #71

  • Leśny
  • Leśny Avatar
A ja zaszalałem i właśnie kupiłem ma oponeo Metzelerry ME 888 Marathon Ultra (1225zł/kpl).
Wszyscy moi znajomi twierdzą, że Metze są najlepsze, a to przecież chodzi o nasze życie.
Jak założę na moto i wypróbuję to dam znać. :chop:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #72

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 155
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
Właśnie ten rowek :du: miałem na myśli :polew: tylko nie jestem pewien czy w Niemczech się już pokaże bo tam nikt tak cięzko nie zapie...la jak w naszej ojczyznie , gdzie rowek jest niezbędny :++:
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez benan.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #73

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
benan napisał:
W PL rowek wzdłuż jest ,bo wiesz po co jest rowek? :mysli: żeby pot miał którędy spływać :polew: wygląda na to że w UK aż tak ciężko nie pracuje się i pot nie musi mieć ujścia :polew:


aaaaaaaaaaaaaaaaa
Czyli jak przekrocze granice np z |Niemcami to rowek sie pokaze ? :dia:
Predzej ten na golej :du:
:polew: :polew:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #74

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 155
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
Opony DURO to produkt azjatycki z dluga tradycja -fabryki sa na Tajwanie
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #75

  • Darecki
  • Darecki Avatar
dziekuje

:dobrarobota :piw:

a te Duro to made in gdzie?
wiem ze je zachwalacie bo tanie I ponoc niezle ale ciekaw jestem o przebiegi I jak sie zachowuja na mokrym I z pasazerem,czestmam z tylu plecaczek I to matka mojego najmlodszego wiec stad moje obawy a jezdze w roznych warunkach pogodowych...
Ostatnio zmieniany: 10 lata 1 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #76

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
Darecki masz fotki. Przednia i tylnią:

Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #77

  • Dall-as
  • Dall-as Avatar
artek napisał:
allegro.pl/130-90-16-130-90-16-shinko-sr-777-r-tl-ww-i4014265506.html
allegro.pl/150-80-16-150-80-16-shinko-sr-777-r-tl-ww-i4014265545.html
śmigam na takich, wymieniłem w ubiegłym sezonie, mam na nich obecnie 8000 mil, ślady zużycia znikome, prowadzi się na nich bardzo dobrze praktycznie w każdych warunkach przy zachowaniu rozsądku ... cena w ubiegłym roku 700 zł za komplet + 100 za wymiane i wyważenie ... generalnie mogę polecić ...

Podzielam zdanie w 100%, mam takie same, zrobiłem na nich 10000 km. i nie mogę złego słowa powiedzieć. Stosunek ceny do jakości :dobrarobota .
Wnioski nasuwają się same: nie ma co przepłacać za markę skoro za połowę ceny markowych opon można kupić równie dobre, może trochę mniej okrzyczane.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #78

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 155
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
W PL rowek wzdłuż jest ,bo wiesz po co jest rowek? :mysli: żeby pot miał którędy spływać :polew: wygląda na to że w UK aż tak ciężko nie pracuje się i pot nie musi mieć ujścia :polew:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #79

  • majkelpl
  • majkelpl Avatar
  • Offline
  • Prawdziwy Raider
  • Pędzacy na Waldku
  • Posty: 4611
  • Otrzymane podziękowania: 79
  • Oklaski: 9
www.oponeo.co.uk/moto-tyre-details/duro-hf296c-blvd-160-80-16-75-h-rear-tl-m-c#51829996
No tez mam, ale ....
Zapomnieli wzdluznego rowka zrobic czy co ????
wtf ? :dia:
WRS OG: 11
Wild Star 1600
Raider xv 1900
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Duro, Shinko - tańsza alternatywa na koła w naszych gwiazdkach 10 lata 1 miesiąc ago #80

  • benan
  • benan Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 155
  • Otrzymane podziękowania: 9
  • Oklaski: 2
Majki proszzzz oto ona
www.sklepopon.com/duro-hf296c-blvd-rear,m-9684#3_9684_0
Ja też jeżdzę na tej gumie ,jest szersza o 10mmm ale w niczym nie przeszkadza a DURO o szerokosci 150/80/16 nie znalazłem czyli raczej nie produkują
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.054 s.
Zasilane przez Forum Kunena