UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Motocyklowy moduł bezpieczeństwa.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 3 miesiąc ago #21

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Jest możliwość zamontować pod oryginalny przełącznik, Gość podaje nawet jak to zrobić na filmie. Niestety w moim przełączniku na obu stykach był plus i nie mogłem znaleźć minusa. Zresztą znalazłem inne miejsce na przycisk sterujący. Osobiście jeśli ktoś chciałby zrezygnować z wożenia ze sobą kompletu oryginalnych kluczy to polecam moduł z funkcją awaryjnego hamowania. Opis montażu zamieściłem u siebie na stronie. Plus to bardzo prosty montaż, minus to likwidacja miejsca na klucze.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 3 miesiąc ago #22

  • Jarek72
  • Jarek72 Avatar
  • Offline
  • Po kilku kilometrach
  • Posty: 87
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Dokładnie jak zauważył Pszemas, ja właśnie zakupiłem wersję prostszą. Czy ktoś montował to pod oryginalny włącznik kierunków?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 3 miesiąc ago #23

  • PSZEMAS
  • PSZEMAS Avatar
sosnos napisał:
taniej kupic to na allegro :-), ja planuje dwie sztuki zamówić :-)

nie koniecznie, bo to co napisał NightRider to model wyższy z modułem hamowania awaryjnego i dlatego cena jest 168 z wysyłką a ten z linku allegro to tylko opcja "Motocyklowe światła awaryjne" i dlatego cena jest niższa.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 3 miesiąc ago #24

  • sosnos
  • sosnos Avatar
hejka, bardzo ciekawa rzecz - ale chyba ten sam gość oferuje dwie ceny :-) po ten co podaje Night i ten z linku z allegro to te same osoby - taniej kupic to na allegro :-), ja planuje dwie sztuki zamówić :-)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 3 miesiąc ago #25

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Gość się nazywa Piotr Papciak jest z gdańska, tel. 609500242. Oprócz modułu świateł awaryjnych robi jeszcze moduł z czujnikiem bezwładnościowym, który uruchamia kierunki podczas hamowania awaryjnego. Montaż jest bardzo prosty.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 4 miesiąc ago #26

  • silnoręki
  • silnoręki Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 358
  • Otrzymane podziękowania: 20
  • Oklaski: 1
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): artek

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 4 miesiąc ago #27

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
NightRider możesz wrzucić jakiś link gdzie to ustrojstwo można nabyć ... na allegro, tablicy, wszelkich innych nie widać tego ...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Motocyklowy moduł bezpieczeństwa. 10 lata 4 miesiąc ago #28

  • NightRider
  • NightRider Avatar
Właśnie nabyłem droga kupna i zamontowalem własnoręcznie (bardzo prosty montaż) motocyklowy moduł bezpieczeństwa. Jest to kolejna wersja swiateł awaryjnych rozbudowana o czujnik hamowania. Sam Moduł pracuje w dwóch trybach: tradycyjne światła awaryjne, forma podziękowania innym użytkownikom drogi a dodatkowo posiada czujnikhamownia który przy silnym hamowaniu ostrzeże innych uczestników drogi załączając automatycznie światła awaryjne. Koszt razem z przesyłka to 168 zł. Pisze o tym bo chce zareklamować ten moduł moim znadniem bardzo potrzebny w każdym motocyklu. Juz dawno myślałem o czym takim. Gość nazywa się Piotr Papciak i jest z Gdańska. Załączam filmik jak to działa u mnie w motocyklu. I jak to podlaczylem.

Niestety nie moge podpiąć filmu ale mozna go podejrzeń na mojej stronce: sites.google.com/site/testankieta/motocyklowy-modul-bezpieczenstwa
Ostatnio zmieniany: 10 lata 4 miesiąc ago przez NightRider.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.028 s.
Zasilane przez Forum Kunena