UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Żywotność i niedomagania akumulatorów

Żywotność i niedomagania akumulatorów 9 lata 2 miesiąc ago #61

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
DARECKI,OK!Rozumiem.Wg.mnie w pierwszym roku posiadania nie przyszło mi nawet do głowy że trzeba coś z nim robić,tym bardziej że moto mam w ogrzewanym ,suchym garażu.Teraz skłaniam się ku temu że po prostu miałem pecha!No cóż...,nieszczęścia chodzą po ludziach :nonie:
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żywotność i niedomagania akumulatorów 9 lata 2 miesiąc ago #62

  • Darecki
  • Darecki Avatar
"juase" mam lata w każdym motocyklu, uważam że jeśli dba sie baterie może służyć nawet dłużej niż przewiduje producent.Facio to żadna aluzja do ciebie, może twoja jakiś defekt miała, ot co :piw:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żywotność i niedomagania akumulatorów 9 lata 2 miesiąc ago #63

  • facio07
  • facio07 Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 434
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
Dzięki za odzew!Kupiłem YUASĘ bo myślałem że to dobra firma godna swojej ceny...a jednak .Kupiłem go i po pierwszej zimie nie mogłem odpalić.Ładowałem,
kilka razy odpalił i kicha.Okazało się ze nie ma elektrolitu ,suchy.Ma początku myslałem że padł rygler i się wygotował,ale wszystko OK!.Zalałem samą wodą destylowaną i trochę odżył ale na jeden sezon i koniec.Myślę że mialem zwyczajnego pecha lub trafiłem na jakiś lezak magazynowy.Za bardzo nie mogę rozkodować daty produkcji ale się postaram.Wemar,dzięki za ten"agm".nie bylęm świadomy tej nazwy bo nie zwracałem uwagi na to gdyż nadzwyczajniej w świecie nie było mi to potrzebne.
avatar
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żywotność i niedomagania akumulatorów 9 lata 2 miesiąc ago #64

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Baron cichooooo ... moja zaczyna trzeci sezon ... w DSie wytrzymała siedem sezonów ... i zdechła ...
Ostatnio zmieniany: 9 lata 2 miesiąc ago przez artek.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żywotność i niedomagania akumulatorów 9 lata 2 miesiąc ago #65

  • Baron
  • Baron Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 403
  • Otrzymane podziękowania: 18
  • Oklaski: 3
facio07 napisał:
Hej! Ma ktoś z Was w swoim moto akumulator żelowy i jak się sprawuje? Ewentualnie jakiej firmy polecacie. :zab:
Moja yuasa,niestety po dwóch sezonach padła. :zly:


Kurde trochę któtko :cooo: .Ja też mam yuasę drugi rok i myślę że wytrzyma mi trochę dłużej.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Żywotność i niedomagania akumulatorów 9 lata 2 miesiąc ago #66

  • marek
  • marek Avatar
moja yuasa wytrzymała prawie 10 lat teraz sprawiłem sobie nówkę sztukę i mam nadzieję że wytrzyma chociaż połowę tego co stara :mysli:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena