UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Iskra się traci

Iskra się traci 7 lata 7 miesiąc ago #1

  • tomacha88
  • tomacha88 Avatar
Witam koledzy:) znalazłem przyczynę... dziwne ale prawdziwe. Świece padły. Motto teraz pali jak ta la la. Pozdrawiam i dziękuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Iskra się traci 7 lata 7 miesiąc ago #2

  • Wojtas72
  • Wojtas72 Avatar
  • Offline
  • wie o co chodzi
  • Posty: 643
  • Otrzymane podziękowania: 49
  • Oklaski: 3
Ja obstawiam padnięcie świec. One bardzo nie lubią krótkotrwałej pracy... dodatkowo na ssaniu. Często je to wykańcza.
Jeżeli posiadasz jakieś stare świeczki, to podmień na chwilę.
Najgorszy jest zawsze koniec miesiąca, a zwłaszcza ostatnie 30 dni.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Iskra się traci 7 lata 7 miesiąc ago #3

  • kiwak
  • kiwak Avatar
zdejmij bak, masz wtedy dojscie do cewek. moze jak przetrzesz styki cewki zagraja? sa spraye kontaktowe, papierki scierne. moze na jednej z cewek cos nie styka?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Iskra się traci 7 lata 7 miesiąc ago #4

  • pinhead
  • pinhead Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1324
  • Otrzymane podziękowania: 102
  • Oklaski: 14
:mysli: Za brak iskry może być odpowiedzialnych kilka podzespołów:
świece,fajki,kable,cewki oraz moduł. Piszesz,że u Ciebie to samo na obydwu garach,czyli na każdej świecy zanika iskra.Próbowałeś może sprawdzić iskrę na samych kablach,bez świecy i fajki,to by nie co zawęziło zakres ewentualnego uszkodzenia.Czy po rozgrzaniu silnik pracuje poprawnie,czy bez różnicy,czy jest ciepły czy zimny ? Napisz coś więcej :lek: jak np. wyglądają świece,czy są mokre..
Całowanie w rękę nagiej kobiety to strata czasu
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Iskra się traci 7 lata 7 miesiąc ago #5

  • tomacha88
  • tomacha88 Avatar
:lek: Witam. Mam problem z moim Radkiem. Kilka dni temu odpaliłem go po dłuższej przerwie. Gadał pięknie... Dzisiaj chciałem się przejechać odpalił ale bardzo dziwnie, jakby na jeden gar. Paliwo jest, filtr powietrza czysty. Odkręcam świece i brak iskry... kręce jeszcze raz i pojawia się i znika. Przypadek na obu garach. Mam nawet inną cewkę i bez efektu... Mógłby mnie ktoś nakierować?? Z góry dziękuję.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena