UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Problem z elektryką

Problem z elektryką 11 miesiąc 4 tygodni ago #1

  • pero
  • pero Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 198
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Problem rozwiązany. Powodem był rozdarty kabel pod tylnym błotnikiem.
Dziś wszystko naprawione i zabezpieczone jakimś kleikiem do dachów :h-r:
Road Star 1600
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem z elektryką 11 miesiąc 4 tygodni ago #2

  • SATURIAN
  • SATURIAN Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • Posty: 1543
  • Otrzymane podziękowania: 60
  • Oklaski: 14
Ja też nie jestem mocny w elektryce , chociaż jak do tej pory sam jakoś sobie radziłem . Ostatnio też miałem trochę problemów z elektryką w starym motocyklu . Zacząłem od przejrzenia styków i połączeń w całej instalacji , gdzie było dojście , drobny papier , w pozostałych miejscach kontakt w sprayu . Bolączki ustąpiły , jak na razie jest ok . Może zacznij od tych prostych czynności , zanim zaczniesz wymieniać części :zab:
" NAJLEPSZY ROTTWEILER "
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Problem z elektryką 11 miesiąc 4 tygodni ago #3

  • pero
  • pero Avatar
  • Offline
  • wie gdzie gaźnik
  • Posty: 198
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: -1
Witam dziś podczas jazdy pojawiłbmi się problem z elektryką, w trakcie jazdy podczas włączenia czegokolwiek czy to migaczy czy hamulce czy nawet sprzęgła gasły zegary i po chwili jadąc dalej znowu się włączały dzieje się to przy każdej akcji nawet przy włączeniu klaksona.
Myślałem, że to zwarcie jest gdzieś w tylnej części bo ostatnio poprawiałem migacz bo był przepalony ale po odczepieniu wiązki całego tylnego błotnika problem nadal się pojawia. Ma ktoś może pomysł co mogło się stać na elektryce niestety prawie się nie znam :lek:
Road Star 1600
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.031 s.
Zasilane przez Forum Kunena