UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kto ma konto na roadstarraider.com ?

Kto ma konto na roadstarraider.com ? 11 lata 2 miesiąc ago #21

  • artek
  • artek Avatar
  • Offline
  • Stary Wyga!
  • Posty: 2305
  • Otrzymane podziękowania: 111
  • Oklaski: 13
Potwierdzam, informują, że ban nie wygaśnie :nie:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kto ma konto na roadstarraider.com ? 11 lata 2 miesiąc ago #22

  • Skygge
  • Skygge Avatar
No ban jak nic, od razu po wejściu na główną się pokazuje.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kto ma konto na roadstarraider.com ? 11 lata 2 miesiąc ago #23

  • Frankenstein
  • Frankenstein Avatar
Cześć, może Wy będziecie mieli jakiś pomysł. Otóż 3 maja 2012r zarejestrowałem się na forum www.roadstarraider.com Nick wpisałem ten sam co na tym forum, czyli Frankenstein. Przywitałem się, coś tam popisałem, ale niewiele, ponieważ "ja angielski baaardzo słabo i źle rozmawiać".

Minęły jakieś 3 miesiące mojej nieobecności (w tym czasie w ogóle się nie logowałem) i kilka dni temu wchodzę tam i czytam:

Sorry Guest, you are banned from using this forum!
This ban is not set to expire.

Zacząłem sprawdzać różne przeglądarki, komórki - no ban jak malowany i to prawdopodobnie na IP (ale za bardzo się na tym nie znam) ponieważ każde urządzenie w zasięgu mojego wifi wyświetla ten sam komunikat.

Pierwsza myśl, to włam - ktoś się na mnie zalogował i narobił im jakiegoś burdelu (wrzucił reklamy czy coś takiego). Ale po zastanowieniu, wydało mi się jednak to mało prawdopodobne. Ale cóż strona zablokowana, z adminem się skontaktować nie można, nie można dowiedzieć się o co chodzi, więc na jakiś odpuściłem. Teraz wróciłem do tematu, bo raz że stronka fajna (kopalnia wiedzy o Radkach i Raiderach) a dwa, w życiu bana nie dostałem (a jestem na kilku forach) więc trochę mnie to zabolało. Zacząłem grzebać i okazało się, że stronkę yamahastarstryker.com prowadzą ci sami ludzie co www.roadstarraider.com. Zarejestrowałem się zatem na yamahastarstryker.com i napisałem do admina. Wymieniliśmy 2 -3 prv ( sprawdził - wg. niego żadnego bana od żadnego z nich nie dostałem) a dziś otrzymałem odpowiedź od jednego z jego ludzi:

"I cannot find the problem on my end. Your IP address is not banned on the forum, nor is you email address. Try emptying your cache/cookies in your browser then try logging in again. Or try another browser (FireFox, Chrome, Internet Explorer, Safari, Opera, etc.).
Maybe try accessing the forum via mobile phone, tablet, etc. to see if the problem is indeed the IP address.
Let me know."

Poprosiłem kilku znajomych, którzy w życiu na tamtej stronie nie byli, żeby spróbowali tam wejść (chciałem by wpisali mój nick i kliknęli generowanie nowego hasła). I tu okazało się, że oni wszyscy tez mają bana :) (a nawet nie zdążyli kliknąć "login" ani "rejestracja"). A zatem jest to jakiś bug strony na Polskę lub nawet dalej.

Sprawdźcie proszę, czy możecie zalogować się (lub założyć konto) na tej stronie www.roadstarraider.com

Chciałbym rozgryźć o co kaman.

Z góry dzięki!

Franki
Ostatnio zmieniany: 11 lata 2 miesiąc ago przez Frankenstein.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.033 s.
Zasilane przez Forum Kunena