UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie
Uwaga na wpisy. Wszystko jest pod kontrolą

TEMAT: ktos wie niech powie :)

ktos wie niech powie :) 10 lata 6 miesiąc ago #1

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3946
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
a od jakiej konkurencji??? od HD-cji??? to przyspawaj i olej to :polew:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc ago przez TomHal.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ktos wie niech powie :) 10 lata 6 miesiąc ago #2

  • kiwak
  • kiwak Avatar
ja w emzecie czy jawce czesto te szpilke od glowicy wykrecalem i wkrecalem ale nigdy niczym nie smarowalem. I jezdzily...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ktos wie niech powie :) 10 lata 6 miesiąc ago #3

  • wemar
  • wemar Avatar
  • Offline
  • Moderator
  • Posty: 1907
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 22
Darecki napisał:
..."loctite" (nie wiem jak to nazywa sie po polsku,...)
Po polsku to jest loktajt, ale pisane loctite. :D

"Śruba", którą pokazujesz to "szpilka". Szpilki to do siebie mają, że jak nakrętka się trochę przypiecze, to potrafią wykręcić się z korpusu. Unieruchamianie szpilki nie jest konieczne, bo ona unieruchamia się pod wpływem dokręcenia nakrętki na drugim końcu. Jeśli jednak już, to zdecydowanie niebieski, bo czerwonym skleisz to tak, że bez późniejszego podgrzania tej szpilki nie ruszysz. Najważniejsze jednak byś odkręcił i dobrze oczyścił gwint pod zapieczoną nakrętką, zanim to poskładasz.
Jeżdżę, bo lubię :)
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

ktos wie niech powie :) 10 lata 6 miesiąc ago #4

  • Darecki
  • Darecki Avatar
Panowie mam problem i nie dotyczy yamaha a konkurencji,rozbieram i wymieniam drugie swoje moto,wczoraj musialem sciagnac drive shaft,odkrecilem 3 nakretki,(czesc gwintu jest wkrecona w blok,druga czesc-wystajaca gwintu jest sciskana nakretka)niestety jedna nie chciala puscic nawet po potraktowaniu ja penetratorem,natomiast po jakims czasie wykrecila sie cala sruba wraz z nakretka z obudowy,(dzisiaj nakretka puscila) moje pytanie jest takie czy wkrecic ponownie do obudowy bez uzywania zadnych srodkow blokujacych,mam tu na mysli "loctite" (nie wiem jak to nazywa sie po polsku,sorry Tom Hall :zab: ) czy uzyc jednak ten srodek,ale jaki czerwony na amen czy niebieski,

sorki ze temat nie dotyczy yamahay ale mam nadzieje ze administrator nie bedzie na mnie krzyczal :aniol:
a swoja droga czy jest jakies inne forum gdzie mozna pisac ogolnie o motocyklach a nie tylko o specyficznym modelu :piw:
z gory dzieki :roza:

na zdjeciu widac srube ktora trzymam w palcach i ta czesc wchodzi do obudowy




Ostatnio zmieniany: 10 lata 6 miesiąc ago przez Darecki.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.041 s.
Zasilane przez Forum Kunena