UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Zgodnie z Art. 173, 174 oraz Art. 209 znowelizowanej ustawy "Prawo Telekomunikacyjne" (DU z 21.12.2012, poz. 1445) informujemy, że serwis yamaha-star.pl wykorzystuje pliki cookies. Odwiedzanie serwisu jest jednoznaczne ze zgodą używania przez nas „ciasteczek”. W każdej chwili możesz jednak zmienić ustawienia przeglądarki internetowej i wyłączyć cookies, lub opuścić serwis.

www.Yamaha –STAR.pl

Forum

Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Secret Key Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wyłączające się kierunkowskazy

Odp: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #1

  • TataMichas
  • TataMichas Avatar
  • Offline
  • Zasilający Forum
  • GTC 1F44-The Number Of The Beast
  • Posty: 1010
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 19
Choć temat się szczęśliwie zakończył to pozwolę sobie dodać kilka słów od wytwórcy naszych sprzętów.

W instrukcji obsługi moto (potocznie zwanej manualem B) ) jest wzmianka, że w Hamerykańskich wersjach kierunki wyłączają się same po 150m lub 15s. System działa tylko i wyłącznie gdy moto jest w ruchu.
Co by nie być gołosłownym pozwoliłem sobie wrzucić w załączeniu kilka słów od producenta wraz z zaznaczeniem ważnych info.
Załączniki:
"Motorcycle is not collection of parts, it is collection of ideas" - Robert M. Pirsig
Ostatnio zmieniany: 12 lata 8 miesiąc ago przez TataMichas.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #2

  • aldek
  • aldek Avatar
Wszystkim dziękuję za odpowiedź. Macie rację , dzisiaj sprawdziłem i kierunkowskazy wyłączają się po przejechaniu 0,1 mili . Zmyliło mnie to , że dotychczas zaobserwowałem wyłączanie się tylko lewego kierunkowskazu.
Z jednej strony wstyd :oj: , z drugiej ulga , że z moto wszystko :g:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #3

  • piter 1600
  • piter 1600 Avatar
W wersjach europejskich nie było samo wyłączających kierunków.Był montowany tylko sygnalizator dźwiękowy.W wersji USA wyłączanie kierunku następowało po zdaje się 300 metrach lub po 30 sekundach.Ale nigdy na postoju np.na światłach.Moto musi być w ruchu.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #4

  • TomHal
  • TomHal Avatar
  • Offline
  • Administrator
  • był Shrek 1600, Venture - a co będzie?
  • Posty: 3942
  • Otrzymane podziękowania: 110
  • Oklaski: 37
W wersji europejskiej u Roberta72 jest dodatkowo wstawiony sygnalizator dzwiękowy powiadamiający prowadzącemu o właczonym świetle kierunkowym. Wg mnie super alternatywa do amerykańskich samowyłączaczy.
:idea:
Słońce to gwiazda, więc ziemia kręci się wokół niej
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Za tę wiadomość podziękował(a): aldek

Odp: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #5

  • aldek
  • aldek Avatar
o quffa , muszę to dzisiaj sprawdzić . Jak będzie tak jak mówicie to będzie :kij:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #6

  • kiwak
  • kiwak Avatar
Panowie - to bardzo miła wiadomość dla mnie, zawsze o takiej funkcji marzyłem (jestem zapominalski)...
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Odp: Re: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #7

  • Rocker
  • Rocker Avatar
orcio napisał:
Jesli masz motór ze stanów to kierunkowskazy wyłączają się same po jakims czasie .. nie wiem dokładnie ale chyba po 300m. Z reguły wystarcza z zapasem ..:wiki:
Potwierdzam, u mnie też się same wyłączają ale po takim czasie że nie sprawia to problemów.
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Re: Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #8

  • orcio
  • orcio Avatar
Jesli masz motór ze stanów to kierunkowskazy wyłączają się same po jakims czasie .. nie wiem dokładnie ale chyba po 300m. Z reguły wystarcza z zapasem ..:wiki:
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Wyłączające się kierunkowskazy 12 lata 8 miesiąc ago #9

  • aldek
  • aldek Avatar
Od pewnego czasu zaobserwowałem wyłączanie się kierunkowskazów. Denerwująca i niebezpieczna jest sytuacja , jak np. stoję na skrzyżowaniu z włączonym kierunkowskazem i kiedy skręcam widzę , że mam wyłączony. Czasami wyłączy się szybciej , czasami później.
Czyżby przerywacz się kończył ?
Przerabiał już ktoś taki przypadek ?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.
Czas generowania strony: 0.048 s.
Zasilane przez Forum Kunena